Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
4
Favori
89.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani mesela joikuspot ile 5800 üzerinden bağlanabileceğiz dimi?
    ona göre telefonu satmaktan vazgeçicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

yani mesela joikuspot ile 5800 üzerinden bağlanabileceğiz dimi?
    ona göre telefonu satmaktan vazgeçicem.

joukispotla denemedim ama androidli telefonumda çalışıyor .istanbul da isen bakalım
  • ümraniyedeyim. sen?
  • N80'e JoikuSpot kurdum, bilgisayar ağı görüyor ama Galaxy S WiFi göremedi.
  • wildfire s kullaniyorum, ancak tablet wireless baglantiyi goruyor ancak sayfa acmiyor, sorun nedir arkadaslar?

wildfire s de root yok, olma imkanida yok sanrm,

programmi yuklemem lazim wildfire s e?

baglantiyi tablet goruyor bagliyorum ancal sayfa acmiyor, hayret yaa
  • Ürünü takibe aldım..
  • Ad-hoc ağlarla sorun yaşayanların cihazlarını (galaxy s'i) rootlayıp arka sayfalarda linki olan wpa-supplicant dosyasını değiştirmeleri lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runic

Ad-hoc ağlarla sorun yaşayanların cihazlarını (galaxy s'i) rootlayıp arka sayfalarda linki olan wpa-supplicant dosyasını değiştirmeleri lazım.

benim wildfire s baglantisini galaxy s wifi 5.0 goruyor ama baglanmiyor, bende root mu yapmaliyim?
    yani glaxy bglaniyor ancak sayfalari acmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagan06 -- 26 Aralık 2011; 17:20:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakUnaL4

http://www.youtube.com/watch?v=-I2QlqdH_0Y&feature=related

Sanırım bunu kaldırmaz tablet :S

Rahatça oynarsın.

quote:

Orijinalden alıntı: BaRReT81

Yakında bende T10 + bu cihazdan almayı düşünüyorum , t10 dan internete bağlanabilirsek iyi

T10 ve x10 mini'ye baktım bugün tethering özelliği yoktu. Ayrı bir programla yapılabiliyorsa ayrı tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakUnaL4

350 DEN BU FIYATA ARTII DÜŞERMİ SİZCE ARKADAŞLAR

http://www.bimeks.com.tr/urun/120715/samsung-galaxy-s-wifi-5.aspx

arkadasim sen netten alamiyorum demistin sanirim, bulundugun sehirde yoksa mecbur netten alicaksin ...

surekli ayni seyleri sorup durma artik, 350 ye daha dusmez, cok zor ihtimal ;)

baska sorun varsa sor, ama surekli fiyatini sorup durma, fiyat min. 400 max 600...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

quote:

Ad-hoc ağlarla sorun yaşayanların cihazlarını (galaxy s'i) rootlayıp arka sayfalarda linki olan wpa-supplicant dosyasını değiştirmeleri lazım.

benim wildfire s baglantisini galaxy s wifi 5.0 goruyor ama baglanmiyor, bende root mu yapmaliyim?

Android telefondan Android tablete bağlantıyı henüz denemedim ama wpa-supplicant değiştirme yöntemi bu tür bağlantı problemleri için genel bir çözüm.
  • sarj olayı nasıl arkadaşlar? Ekranı hiç kapatmadan kaç saat dayanır?
  • quote:

quote:

quote:

Android telefondan Android tablete bağlantıyı henüz denemedim ama wpa-supplicant değiştirme yöntemi bu tür bağlantı problemleri için genel bir çözüm.

anladim , tesekkurler...

ben baska android cihazlarda ve wifi olan oc notebook larda deneyip sonra root yapayim diyorum,

gerci 2.3.5 ginger yukledim, garanti disi kaldi ama fazla kurcalamamak icin yapmiyorum, bi zarari yoksa yapabilirim, ama turkiye surumu guncelwnince orjinale gecicem, garanti problemi yuzunden...

• arkadaşlar cümleten s.a

ben bu cihazı 3 gün önce samsung orjınal bayısınden nakit 350 tl ye aldım..faturalı ve orjınal samsung garantili..
    aldığım yerde son 10 tane felan kalmıştı.eger bu fiyat uygun oldugunu düşünenler gitsin alsınlar.
    cihaz genel anlamda güzel.ama bazı eksklıklerı ve yeterliliği bulunmuyo değil..
    gps ve wifi malesefki zayıf,,ve tabiki ekran kalitesi
    ama genel olarak baktıgımda işimi fazlasıyla görüyo
  • ilk etapta ben ben samsung bayısını aradım,ellerindeki bütün wifi 5.0 cihazları istoç 33.ncü adada bi bayiye toptan olarak sattıklarını söyledi..bende istoçdaki bayi yi aradım ellerinde olup olmadıgını sordum.olumlu yanıt alınca atladım gittim.400 tl dediler ama pazarlık yaptım ve 350 tl ye aldım cihazı..(güvenlik bandı açılmamış kapalı kutu sıfır cihaz ve faturalı)

toplam 10 tane kalmıştı ellerinde..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

anladim , tesekkurler...

ben baska android cihazlarda ve wifi olan oc notebook larda deneyip sonra root yapayim diyorum,

gerci 2.3.5 ginger yukledim, garanti disi kaldi ama fazla kurcalamamak icin yapmiyorum, bi zarari yoksa yapabilirim, ama turkiye surumu guncelwnince orjinale gecicem, garanti problemi yuzunden...

Rootun bir sakıncası yok, geri dönüşü var. Zaten 2.3.5 yükleyerek asıl daha riskli olan işlemi uygulamışsınız, bir zararını görmezsiniz.

• quote:

Sorun yaşayan arkadaşların birkaç sayfa önceden okumalarında fayda var .
    Bende yaşadım sorunu .
    1- 2.3.5 GB yükledim .
    2- cihazı superoneclick ile rootladım
    3- senin verdiğin wpa dosyasını değiştirdim
    4- marketten telefonuma

https://market.android.com/details?id=android.tether&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImFuZHJvaWQudGV0aGVyIl0.

kurdum .

sonuç başarılı ama uzun süreli bağlantı denemedim

• @runic
    @tgezer

2nizede tesekkurler, wildfire s tlf.numla wifi hotspot olayini root yapmadan halledebildim,

galaxy cihazima elle ip vermistim, onu sifirlayinca wildfire s den otomatik ip aldigi anda sorun halloldu...

ayrica ewde ki modemlerim eski old.dan yada wep baglantida galaxy 5.0 sorun cikartip surekli düşme-baglanma sorunu oldugundan elle ip verdim düşmelerde bitti, bu android sanirim ağ konusunda oldukca zayif, problemimi arastirirken birsuru sorun yasayan android kullanicisi gordum, yeni nesil s2 gibi cihazlarda bunlara dahil, cok enteresan...

herneyse yanimda tasiyabilirim artik cihazi :) wildfire s de lucuk ekranda net ii olmuyordu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

http://www.isteevinegelsin.com/urun/en-ucuz-samsung-galaxy-s-wifi-50-tablet.aspx?ttype=Instalments#pt

Ben de bu cihazı almak istiyorum. Bu siteye Sikayetvar dan baktım çok olumsuz yorumlar vardı :S Uygun fiyata bulabilirsem alacam.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.