Şimdi Ara

Galaxy S Root Yaparken USB Çıktı Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Galaxy S telefonuma 2.3.6 Android sürümüne Root yapmak istedim telefonu download modunda odine'e bağadım. Herşey yolunda gitti fakat Tüm işlmlerden sonra Start'a bastım. Fakat odine message bölümünde setup connection bölümünde takılı kaldı bir kaç dakika bekledim fakat olmadı bu sırada usb bağlantısı yanlışlıkla çıktı.. Sonra telefonu tekrar başlattığımda Ekranın ortasında bi telefon bi de bilgisayar resmi çıktı bunlar birbirine bağlı gözüküyor arada da ünlem işareti var. Bu ne demek. Telefonumu arrtık kullanamayacak mıyım?? Çok korkuyorum. Bilen biri lütfen yardım etsin :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: THESTER

Arkadaşlar Galaxy S telefonuma 2.3.6 Android sürümüne Root yapmak istedim telefonu download modunda odine'e bağadım. Herşey yolunda gitti fakat Tüm işlmlerden sonra Start'a bastım. Fakat odine message bölümünde setup connection bölümünde takılı kaldı bir kaç dakika bekledim fakat olmadı bu sırada usb bağlantısı yanlışlıkla çıktı.. Sonra telefonu tekrar başlattığımda Ekranın ortasında bi telefon bi de bilgisayar resmi çıktı bunlar birbirine bağlı gözüküyor arada da ünlem işareti var. Bu ne demek. Telefonumu arrtık kullanamayacak mıyım?? Çok korkuyorum. Bilen biri lütfen yardım etsin :(

Downloadmode alıp yeniden versiyon kurmayı deneyin. Gecen yıl aynı olay basıma gelmişti downloadmode alıp yeniden kurulum yaptım sorun düzelmişti... Bu arada download mode alamıyorsanız telefoncuya yada servise gitmenizde fayda var...

Hayır denedim olmuyor tekrar download moduna geçmiyor ne yapmam lazım acaba çok korkuyorum. Ya tamirci faln da halledemezse
  • quote:

Bu arada rom yukleme isini yeni ogrenmissin... Kisaca ozet geceyim basit ancak yaptikca kalici olur.

1. Bir yuklemek istedigin romu sammobilen indiriyorsun... (ozellikle 3 dosyali olani yani pda, csc, modem olanlisini)
    2. Odin yazilimi ile gerekli dosyalari yerine gosteriyorsun ve yine sammobilen indirdigin romun yaninda yazan .pit dosyasi 512. Pit veya 803.pit dosyasini PİT kismina gosteriyor ve sol bolumdeki re-partitionu isaretliyorsun. Boylece cihaz komple sifirlanmis ve nand temizlenmis oluyor.
    3. Hersey tamamsa telefonu download mode alip usb ile bilgisayara baglayip start diyip 5 dk suren islemi bekliyorsun...

sammobilen ne lütfen biraz daha detaylı açıklar mısın bu arada yardım cı olmaya çalıştığın için çok teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar Galaxy S telefonuma 2.3.6 Android sürümüne Root yapmak istedim telefonu download modunda odine'e bağadım. Herşey yolunda gitti fakat Tüm işlmlerden sonra Start'a bastım. Fakat odine message bölümünde setup connection bölümünde takılı kaldı bir kaç dakika bekledim fakat olmadı bu sırada usb bağlantısı yanlışlıkla çıktı.. Sonra telefonu tekrar başlattığımda Ekranın ortasında bi telefon bi de bilgisayar resmi çıktı bunlar birbirine bağlı gözüküyor arada da ünlem işareti var. Bu ne demek. Telefonumu arrtık kullanamayacak mıyım?? Çok korkuyorum. Bilen biri lütfen yardım etsin :(

Downloadmode alıp yeniden versiyon kurmayı deneyin. Gecen yıl aynı olay basıma gelmişti downloadmode alıp yeniden kurulum yaptım sorun düzelmişti... Bu arada download mode alamıyorsanız telefoncuya yada servise gitmenizde fayda var...

Hayır denedim olmuyor tekrar download moduna geçmiyor ne yapmam lazım acaba çok korkuyorum. Ya tamirci faln da halledemezse

Bataryayi cikart komple 2-3 dk oyle dursun. Sonra bataryayi takip seskisma+anasayfa+acma tusuna basili tutup download mode gir... Buna ragmen yine girmiyorsa tanidik bir telefoncudn destek alabilirsin 5tl ucretle yapiyorlar bazilari 50-100 istiyor soygunculara sakin dusme...

Yada kucuk bir aparat var piyasada bulursun galaxy s download mode usb diye aratip urunu bulabirsin 3tl fiyati var.

Bataryayı çıkarıp bekleince oldu ve yükledim Allah senden razı olsun. Gerçekten çok çok büyük bir iyilik yaptın bana. Allah'ta senin bir derdine derman verir inş. sonsuz teşekkürler iyi akşamlar siz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bataryayi cikart komple 2-3 dk oyle dursun. Sonra bataryayi takip seskisma+anasayfa+acma tusuna basili tutup download mode gir... Buna ragmen yine girmiyorsa tanidik bir telefoncudn destek alabilirsin 5tl ucretle yapiyorlar bazilari 50-100 istiyor soygunculara sakin dusme...

Yada kucuk bir aparat var piyasada bulursun galaxy s download mode usb diye aratip urunu bulabirsin 3tl fiyati var.

Bataryayı çıkarıp bekleince oldu ve yükledim Allah senden razı olsun. Gerçekten çok çok büyük bir iyilik yaptın bana. Allah'ta senin bir derdine derman verir inş. sonsuz teşekkürler iyi akşamlar siz

Rica ederim yardimci olmak icin buradayiz bugun ben sana yarin sen baskasina :) ilk basima geldigimde soguk terler attim ve elektronik cihazlarin depoladigi enerjiden haberdar oldugum icin bilgisayar olsun telefon olsun olasi durumlarda bataryayi cikartip 5dk bekler sonra isimi yaparim buda artik senin bilgin oldu... Birdaha olursa kafan rahat olur...

Gerçekten nasıl teşk. edeceğimi bilemiyorum mesele tel. değil. Sizin konuyu açar çmaz yardıma koşmanız eğer şimdi siz yardım emeseydiniz kim bilir bunu ne zamana yapaccaktım ve o zamana kadar çekeciğim sıkıntılar da cabası tekrar sonsuz teşekkürler.
  • telefonu root yapim derken böyl[sizhttp://forum.donanimhaber.com/post.asp?do=reply&messageID=65475624&toStyle=tm&jsonedmentions={%22items%22:[]}#e=2]e oldu acill yardıım!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.