Şimdi Ara

Galaxy S II'nin kontrolündeki robot 5 saniyede Rubik Küp çözüyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
41.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rubik Küp Çözeceğine Benim şu 3 katlı integralleri çözsene be Galaxs2 !!!
  • Robot güzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chidori -- 15 Ekim 2011; 19:09:40 >
  • Vay be hala lego mindstorms üzerinde yazılım geliştirenler var.
    Çıkalı uzun bir zaman oldu sonu gelmeyen yaratıcı fikirler üretildi bu cihaz için.
    Halen de büyük bir kullanıcı kitlesi var.
    Bu arada güzel şov Samsung (:
  • Dört tane Nxt brick birbirine bağlayacan ki bluetooth ile olur , bir nxt brick birden fazla nxt brick ile konuşabilir ama telefon ile acaba hangisi bağlı?Normaldede bluetooth bağlantısı bu kadar hızlı olmuyor ancak usb ile bağlanırsa olur , android için benim bildiğim böyle bir driver yok açıkçası yada oturup kendileri yazdılar.

Ayrıca motorlar çok hızlı dönüyordu NXT motorları orjinal batarya ile bile -ki bende var- o kadar hızlı dönmüyor.Videoda biraz modifiye olması muhtemel.SGS2 5 saniye diyor ama benim video oynatıcı 6 saniye diyor açıkçası.

Algoritmik kısma gelince küpün tek bir eksende 3-4(tam kestiremedim) yüzü taranıyor geri kalanlar tahmin edilip işleme anılıyor.Sanırım ilk başta bahsettiğim ileişim konusundan dolayı ilk başta tek eksen kullanılıyor.

Genelde bu tarz nxt robotların tasarımlarını paylaşılıyor , arkadaşta sgs2 var, bende nxt var ama 4 tane gerekiyomuş yoksa bende uğraşayım diyecektim

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ohaaa, o robot ne öyle. Skynet yakındır arkadaşlar...

güldüm, bilgin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realcem

Bu herifte 6 saniyede çözüyor ama şarjı uzun gitmiyor :))

İnsan değil bu ! Lan o nasıl bir görmektir, düşünmektir, hadi gördün kaç kere çevirince diğerlerinin kaç kere çevirileceğini nasıl hesaba katmaktır. İleri görüşlü olmak düşünmek görmek başka bir meziyet yahu.. Atsam mı kendimi ne yapsam bilemedim.. Moralimi bozdu bu çocuk..

• Ne android ne Sgs2 orada en çok dikkat çeken şey robot. Hangi telefon olursa olsun muhtemelen çözmesi bir saniye civarında sürecektir en fazla ama robot gerçekten harika.
  • SII gerçekten donanımsal olarak güçlü bir cihaz. Ama keşke Rubik küpünü 5 saniyede çözebileceğine birazdaha cebe sokulabilinir bir cihaz olsaydıda tercih listeme girseydi...
  • Tamamen mekaniğin hızı bu. İşlemcinin hızlı olması o motorları dahamı hızlı çevirecek sanki!
  • Benim anlamadığım bu robot'un özelliği değil mi? Telefonun ne gibi bir işlevi var ?
  • program belli bir algoritmayı izliyor gerisi robotun motor hızına kalıyor bence çok şaşırılacak birşey değil.
  • aynen öle
  • iPhone 4S çok daha hızlı çözer
  • quote:

Orijinalden alıntı: afterlife97

iPhone 4S çok daha hızlı çözer

Kaç para verdiler doğru söyle bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobile prof.

quote:

Orijinalden alıntı: afterlife97

iPhone 4S çok daha hızlı çözer

Kaç para verdiler doğru söyle bak.

Onlara verdiklerimin karşılığını alıyorum, şu ana kadar para almadım
  • Nerde ne kadar lüzumsuz toplanmış yine... Gidin kendi çöplüğünüze kardeşim... Madem ayfonunuz daha hızlı çözebilir getirin videosunu izleyelim...
  • Burada asıl iş ne telefonda ne robotta, algoritmada. programcının algoritması ne kadar sağlamsa o kadar çabuk olur.
  • algoritmanın stabilitesi, işlemcinin matematiksel işlevi ve robotun verilen emirleri anında iletmesidir. marifet birinde değil tümünde...
  • anycool çözmeyi başaramadı
  • Sizi gidi şanslı Galaxy S II sahipleri

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.