Şimdi Ara

GALAXY S i9000 KULLANAN/KULLANMIS OLAN ÖNERİLERİNE İHTİYACIM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar öncelikle konuya girip ilgi gosterdiginiz icin sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.

bendede i9000 var ve artık sarj suresinden bıktım
    cıhazı aktif sekilde konusma -msj - oyun -3g kullanıyorum cok yeri arastırdım ama bi turlu karar veremedim konular hep 2010-2011 tarihli oldugu icin tabi herkes yeni teknolojiye yoneliyor
    herneyse bende suan i9000 kullanan ve kullanmıs olan deneyimli arkadaslara sormak istiyorum

BATARYA SURESİ EN UZUN GİDEN KERNEL VE UYUMLU ROM HANGİSİ?

suan cm9 4.0.4 kullanıyorum ve cıhaz jvt 2.3.6 ya gore ınanılmaz asırı ısınıyor ve bataryası aynı kullanımda neredeyse yarı yarıya dustu
    jvt de en azından 12-14 saat gıderken bunda 5-8 saat gıdıyor.
    benım ıcın surum onemlı degıl ama mumkunse 2.3.x olsun 4.0.x nexustan sonra sevemedim

sarjı aktif kullanımda en azından aksama eve kadar goturecek ve gercekten cm9 dakı gıbı 10 dk konusmada bıle rahatsız edecek kadar ısınmayan bır kernel ve rom onermenizi istiyorum

lutfen i9000 kullanan/kullanmıs olan arkadaslar gunluk 3g-wifi-gorusme-oyun surelerı ıle hangı rom/kernel in kac saat gittini yazarsa kendime gore karar vereyim

saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhane -- 20 Haziran 2012; 19:49:28 >

• Telefonu İngilizce kullanırım sorun olmaz diyorsan

Slim ICS(En son sürümü) + Semaphore ICS (En son 1.2.5 ve 1.2.5s çıktı S eki slim romlar için) + TouchWiz UX (Galaxy S3 arayüz paketi en son 1.5.1 olması lazım) arayüzü
  • quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

Telefonu İngilizce kullanırım sorun olmaz diyorsan

Slim ICS(En son sürümü) + Semaphore ICS (En son 1.2.5 ve 1.2.5s çıktı S eki slim romlar için) + TouchWiz UX (Galaxy S3 arayüz paketi en son 1.5.1 olması lazım) arayüzü

hocam kullanırım sorun olmazda semaphore hakkında pek olumlu yorumlar okumadım okadar karıstıkı kafam ics te istemiyorum bi yandan ha ggb den daha fazla gidiyosa sarjı mecbur katlanırım ingilizce sorun degilde nasıl kullanımda ne kadar gıdıyo sarj acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

hocam kullanırım sorun olmazda semaphore hakkında pek olumlu yorumlar okumadım okadar karıstıkı kafam ics te istemiyorum bi yandan ha ggb den daha fazla gidiyosa sarjı mecbur katlanırım ingilizce sorun degilde nasıl kullanımda ne kadar gıdıyo sarj acaba?

Şuana kadar bir sürü rom kullandım şarjı en iyi gidenlerden biri
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

Şuana kadar bir sürü rom kullandım şarjı en iyi gidenlerden biri

eyvallah hocambı deneyımde galıba bendekı sorunu buldum dıye dusunuyorum cm9 yuklerken wıpe data ve wıpe battery yapmıstım o esnada pıl sevıyesı %47 sevıyesındeydı acaba kalıbre ederken ona gore ettıgı ıcınmı pıl cok az gıdıyor benım yoksa bakıyorum adamlar dmore + semaphore ıle 2-3 gun gıttıgını soluyor batyaryanın yahu hadı ben cıdden haddınden fazla kullanıyorum gunluk 2-3 saat gorusme yollarda 1-2 saat oyun 2-3 saat 3g ınternet falan 1 gunu cıkaracak opupte basıma koyarım :D

• CM9+ Devil XL kernel... GPU hızlandırmayı etkinleştir gerisine çok dokunma :D ne kadar kurcalarsan pil o kadar az dayanır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

CM9+ Devil XL kernel... GPU hızlandırmayı etkinleştir gerisine çok dokunma :D ne kadar kurcalarsan pil o kadar az dayanır :)

hocam nexus kullandıgımdan berı ics yi pek sevmedim mesela arama ekranında parmagını saga sola kaydırarak dırek arama mesaj ekranına gelememe yazım yaparken klavyenın tuslarının daha kucuk olması vs sınırımı bozuyo bakalım herkesın ove ove bıtıremedıgı dmore 3.3 + semaphore 2.7.4 + jvt olarak yukledım rom cok hosuma gıttı gb nın kullıslıgı ıcsnın gorsellıgı var dedıgım gıbı cok fazla kullanıyorum telefonu sarjın bukadar gıtmesı normalde cm9 da yarı yarıya ınınce ıskıllendım yoksa benı aksama eve gotururse emın ol standart bı kullanıcıyı 2 gunu cıkarır :D yınede onerılerınız ıcın cok tesekkur ederım bundan memnun kalmazsam mutlaka deneyecegım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.