Şimdi Ara

Galaxy Ops (Şimdilik Sadece IOS İçin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Unity ile geliştirdiğim oyunu denerseniz sevinirim. Sonsuz bir oyun. Gittikçe zorlaşan düşmanlar var. Uzay gemimiz de düşmanları öldürdükçe gelişiyor. Tamamen ücretsiz. Reklam ve uygulama içi satın alım yok. IOS cihazınız yok ise fragmanı izleyip de yorum yapabilirsiniz. Tüm çizimler ve kodlama bana aittir. Tamamen ücretsiz yapmamın sebebi geliştirdiğim yeni oyunlar da var. Onları paralı koymayı düşünüyorum. Reklam ve uygulama içi satın alım olayını sevmiyorum.

https://itunes.apple.com/tr/app/galaxy-ops/id1448201839?mt=8

Resimler:

Galaxy Ops (Şimdilik Sadece IOS İçin)
    Galaxy Ops (Şimdilik Sadece IOS İçin)Galaxy Ops (Şimdilik Sadece IOS İçin)Galaxy Ops (Şimdilik Sadece IOS İçin)

Fragman ise:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PixCave -- 8 Ocak 2019; 15:12:9 >

• Kardeş alınma ama kişisel görüşüm,grafik olarak ilgi çekecek hiçbir yanı yok zaten grafikte yok en son el atarim varken böyle oyunları görmüştüm.

Oyun olaraksa bunun gibi milyon tane oyun var.Ticari olarak diğerlerini de böyle geliştiriyorsan bence oyunlarını bir daha gözden geçir. Biraz daha ilgi çekici yada güzel görselli olaylara girişmen daha iyi olabilir.

Bu oyun ancak "bakın az buçuk bişeyler yaptım" seviyesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatistan

Kardeş alınma ama kişisel görüşüm,grafik olarak ilgi çekecek hiçbir yanı yok zaten grafikte yok en son el atarim varken böyle oyunları görmüştüm.

Oyun olaraksa bunun gibi milyon tane oyun var.Ticari olarak diğerlerini de böyle geliştiriyorsan bence oyunlarını bir daha gözden geçir. Biraz daha ilgi çekici yada güzel görselli olaylara girişmen daha iyi olabilir.

Bu oyun ancak "bakın az buçuk bişeyler yaptım" seviyesinde
    Yorumunuz için teşekkürler. Pixel grafikli retro oyun sevenler için bu oyunu yaptım. Bu oyundan ticari olarak bir beklentim yok. O yüzden tamamen ücretsiz. Ücretli diğer oyunum bu:https://forum.donanimhaber.com/dead-village-sadece-ios--136629043
    Pixel grafikli oyunları sevmeyebilirsiniz. Fakat günümüzde pixel grafikli oyunlara gösterilen ilgi tartışılmaz bir gerçek. Mesela ben de buradaki gibi çizim sanatını sevmiyorum. Son derece amatörce geliyor:https://www.gameart2d.com/freebies.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PixCave -- 31 Ocak 2019; 19:50:14 >

• O dediğin linkteki çizimleri bende sevmiyorum moron gibi çizmiş adam ama değiştirip değiştirip milyon tane çizdiği için heryerde de onları görüyorum.

Bu arada pixelart'a bence o kadar da talep yok pixelartın amacı oyunları düşük performanslı makinelerde(telefon,tablet yada eski atari) full ekranda hem güzel gözüküp hemde iyi çalışması.

Senin yeni oyununda kullandığın çizim teknigi ise Flat design olarak geçiyor. O yaklaşımda sadelikten yana olan bir çizim tekniğidir.Görüntü olarak pizxelarttan bence daha iyi.

ama normal bir çizimle karşılaştırınca ikiside sönük kalır.

Yinede son oyunun çok çok daha iyi,tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatistan

O dediğin linkteki çizimleri bende sevmiyorum moron gibi çizmiş adam ama değiştirip değiştirip milyon tane çizdiği için heryerde de onları görüyorum.

Bu arada pixelart'a bence o kadar da talep yok pixelartın amacı oyunları düşük performanslı makinelerde(telefon,tablet yada eski atari) full ekranda hem güzel gözüküp hemde iyi çalışması.

Senin yeni oyununda kullandığın çizim teknigi ise Flat design olarak geçiyor. O yaklaşımda sadelikten yana olan bir çizim tekniğidir.Görüntü olarak pizxelarttan bence daha iyi.

ama normal bir çizimle karşılaştırınca ikiside sönük kalır.

Yinede son oyunun çok çok daha iyi,tebrikler.
    Normal çizimin dez avantajı şu. Kemik animasyonu değil de animasyonların tamamı çizilerek yapılıyorsa çok fazla RAM yiyor. Iphone 5,5S,6 gibi cihazlarda 1 GB RAM var. Mesela son oyunuma After Effects ile yaptığım ateş ve patlama efekti ekleyip denemiştim. Iphone 6'da oyunu çalıştıramamıştım bile. Bu yüzden eğer oyun yapacaksanız animasyonları ayrı bir program yerine oyun motorunun içindeki pluginlerle yapmanız gerek. Mesela Unity için:https://www.youtube.com/watch?v=eXIuizGzY2A
    Ayrıca normal çizim için grafik tablet şart. Fakat pixel art ve flat design için mouse yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PixCave -- 31 Ocak 2019; 21:16:14 >

• Doğru diyorsun da işte o animasyonlarda da benim gördüğüm problem adamlar tahtadan yapılma gibi göz kırpamıyor,parmaklarını oynatamıyor,hafif yan dönemiyorlar,omuzluk ya da kafalığın oynaması gibi bir durum yok sadece 15 parçadan oluşmuş gibiler.o kütük gibi hareketler hoşuma gitmiyor.
    senin oyun flat ona bişey demiyorum o oyunda zaten olmazda birçok oyun senin dediğin gibi yapıyor.Bide tabi o şekil yapmak daha kolay 1 kere tasarla alabildiğine oynat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.