Şimdi Ara

Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.803
Cevap
126
Favori
428.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 20 Ultra kullanan varsa cihaz hakkında bilgi verebilir mi? Aşırı ısınma vs. sorunlar var mı? Cihazın hızından batarya süresinden memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanmakta olduğum note 20 ultra bronz renk bir aylık Türkiye garantili çizik ezik yok satıyorum ilgilenenler DM atsın
    Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42A59A911 -- 3 Kasım 2020; 20:13:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note 20 Ultra kullanıyorum. Telefonda güç tasarrufunu açmadan çift hatla. Günlük yaklaşık 1 saat telefon görüşmesi, onun dışında müzik dinleme buds live ve samsung saat sürekli bağlı. Sabah 8 ile 18 arası ancak idare ediyor. Örneğin gece yatarken %100 olan şarj sabah kalktığımda %85'e düşmüş oluyor. Acaba bir tuhaflık mı var telefonda?

Şarjı 2 gün gidiyor diyenler nasıl gidiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Note 20 Ultra kullanıyorum. Telefonda güç tasarrufunu açmadan çift hatla. Günlük yaklaşık 1 saat telefon görüşmesi, onun dışında müzik dinleme buds live ve samsung saat sürekli bağlı. Sabah 8 ile 18 arası ancak idare ediyor. Örneğin gece yatarken %100 olan şarj sabah kalktığımda %85'e düşmüş oluyor. Acaba bir tuhaflık mı var telefonda?

Şarjı 2 gün gidiyor diyenler nasıl gidiyor?

ikigün diyenler note 20 kullanıyor.

bataryanın daha iyi olması için karanlık modu kullanın. 60hz kullanın. bazı optimizasyonlar yapun. mesela arka planda uyhulamarın veri tüketmesini engelleyin. boş yere NFC, konum, ..... gibi kullanılmayanları kapatın. bildirimi indirin orda birsürü şey aktiftir. gereksizleri kapatın. batarya rahat 1.5 gün olur. deneyin buraya deneyiminizi yazın.

• Instagram hikayelerinde ki problem Note 20 Ultra'da var mı?

• Suudi Arabistan 5G hızı. Note 20 ultra e-sim kart ile.

• Arkadaşlar iphone 11 den geçmeyi düşünüyorum, bir de ultra nın çok büyük ve taşımada sıkıntı olacağından korkuyorum, not 20 mi ultra mı kara veremedim,

• quote:

Orijinalden alıntı: nosfecagri

Arkadaslar ben ilk alanlardanım. Isinma sanırım ilk zamanlarda başka sebeple olmuş cunku şu an da hava sıcak ve sürekli kullanıyorum ama ısınma eskisi gibi kalmadı. Snap model mutlaka bundan iyidir ama konuşmaya tartışmaya gerek yok buradaki mal bu öyle kolay da değil ucuz da değil garanti olmaması da sıkıntı yani.

Kamera Nefis, ekran mükemmel, şarj 120hz de bence ortalama ( günü çıkaramadığı oldu bir iki kere ) genel olarak mevcut en iyi android cihaz ve baya memnunum fiyati da bence dolar yüzünden eski modeller gibi sert düşmeyecek bakalim izleyelim.

nosfecagri note20 ultra almışsın ama korkarak çekinerek telefonu kullanarak burayada gerçek kullanıcı deneyimi paylaşmamışsın ben korkmam delikanlı gibi eksiklerini yazarım.

1- telefonun sarji cabuk bitiyor.

2- telefon ısınıyor.

3- pubg grafik dusuk az isiniyor.

pubg grafik yüksek çok isiniyor.

4- kamerayi acik ilk 1. Saniyede isinmaya basliyor hemen ekrani elleyin goreceksiniz

Yani cok hizli bir isinma var 7-8 resim cekene kadar cok isinmis oluyor.

8k video 5 dakika sonra yaniyor.

5- gunes altinda parlaklik 1500 nite cikinca bir kac dakika sonra isiniyor 10 dakika icinde sarj hizla bitiyor telefon yaniyor.

6- guc tasarrufu optimize hikaye sarj hizli bitiyor

7- guc tasarrufu adaptif hikaye sarj hizli bitiyor.

8- guc tasarrrufu orta duzey hikaye sarj hizli bitiyor.

Benim gunluk kullanimim ;

Gunes isingi altinda telefona bakmiyorum.

video kaydi yapmiyorum

Bir kac fotograf cekiyorum.

1 saat kadar oyun oynuyorum.

Guc modu optimize

Karanlik mod gun dogumundan gun batimina ayarli

Watsapp mesaj internet facebook

Sonuç : telefon az isiniyor.

Sarj gunu rahat cikariyor

Gunun sonunda ortalam yuzde 40 sarj kaliyor.

Telefonun en sinir bozucu tarafi yuzde yuz sarjdan kabloyu cekince hic kullanmadan ekran kilitli 1 dakika icinde 99a dusmesi.

Bir sinir bozan tarafi daha var pil yuzde 5 kalinca 5 dakika sonra birden yuzde 1 oluyor.

Dürüst Olmak Lazım :)

Buyrun bugunku normal kullanimim telefonu sarjdan sabah 9:00 da cektim.

Ekran acik kalma suresi kalan sarj ve neler kullandigim.

Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atakan230549 -- 31 Ekim 2020; 19:2:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcemre

Note 20 Ultra kullanan varsa cihaz hakkında bilgi verebilir mi? Aşırı ısınma vs. sorunlar var mı? Cihazın hızından batarya süresinden memnun musunuz?

Dedikleeinin hepsi var exynos dayatmasina devam ettigi icin samsung oncekilerdede vardi sonrakilerdede olacak kacis yok

• Note 20 kullanan arkadaslar telefonu kotulemissin diyecekler ben eksilerini yazdim arrilarindanda bahsedeyim bana gore en buyuk artisi 6.9 inclik dev koseli ekrani olmasi ve cozunurlugun keskin olmasi ekrana bakinca bu insani cezbediyor renk tonu amoledlerde zaten canli ustte ve altta cift hoparlor olmasi oyunlarda film izlerken dolby ses olmasi kulaga muhtesem geliyor sarj olayinda gunluk kullanimda yukarida yazdigim gibi kullandigim icin sure uzun bence iyi ama butun gun oyun oynayan sarjdanda peeformans beklemesin.senede bir telefon degistiren biri degilim note 5 imi bes sene kullandiktan sonra note20 ultra aldim bir ust model almam hic bir zaman cunku fazla degisiklik olmuyor en az 3 model sonrasini beklemek lazim diye dusunuyorum tasarimda degisiyor cunku o zaman hizli super sarj olmasi guzel bir avantaj bu telefonu en az 3 yil kullanmayi dusunuyorum.

• Ve arkadaslar size cok cok onemli bir sey soylemek isterim yeni bir telefon aldiginizda sadece uygulamalarin guncellemelerini yapin kesinlikle ama kesinlikle android versiyonunu guncellemeyin ustundeki android versiyonu o telefona gore o donanima gore uygulaniyor version yukseltmek demek donanimin versiyona gore geride kalmasi demek onun icin versiuon yukseltmeyin birakin eskisi kalsin en iyi secimi yapmis olursunuz telefonunuzu degistirmeye karar verdiginizde yeni versiyonla yeni telefonunuzu alin emin olun dogrusu bu.

• Atakan230549 A kullanıcısına yanıt

Batarya çok kötü. Resimdeki sonuç 120 hzdemi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9metal_99

Batarya çok kötü. Resimdeki sonuç 120 hzdemi.

60 hz

• quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

Arkadaslar bugün Note 20 Ultra ile 3. günüm ve batarya kullanımı ilk günden beri muazzam.

Sabah saat 6 civarı şarjdan çektim, Whatsapp web arkada sürekli acik, bluetooth açıkti, Galaxy watch ile baya bir süre bagli kaldi, + 2 saat de ekran süresi. %84 dolu.

Amerikadan alınan Snapdragon cihazlarla bu süreyi alamayiz malesef. Sadece bizim standartlarımıza uygun cihazlarda eg''hong kong'' bu performansı alabiliyoruz. Sürekli frekans aramadığı için güneş altında dahi ısınma yok buz gibi cihaz. Exynos note kullanıyorsanız ben note kullaniyorum demeyin :=)

Frozen senin ukala tavrina bir cevap yazayim dedim exynos kullaniyorsan note kullandim demeyin demissin dusunelim ve sonuca bir bakalim

Exynosluda resim cekebiliyorum kalite seninkiyle ayni

En iyi grafik oyunlari oynuyorum takilma yok donma yok kasma yok akici sadece seninkinden biraz fazla isiniyor hele grafikleri dusurunce neredeyse hic isinmiyor hani note kullandim deme dedigin exynosluda

8 k videomu bak sen yine seninkiyle ayni cikti tuh sadece cok isiniyor ama kasma kapanma yok kayita devam peki sen ne yapacaksin her gun deliler gibi 8k videomu cekeceksin kimse cekmeyecek aklina gelirse belki birine hava atarken

Sarjim 1 saat 10 dakikada doluyor tuh bak yine senin telefonla ayni cikti.

Uygulamalar ayni guncellemeler ayni vs vs yahu hep ayni cikiyor

Senin telefon yere dusunce catlamiyormu kirilmiyormu telefon eskimiyormu seninki altin kaplamami ?

Bak ya yine ayni cikti tuh

Tek sebep exynoslynun daha fazla isinmasimi sarjini senden yuzde 7 daha cabuk bitmesimi yahu sen bunun icinmi ukalalik yaptin

Hadi ordan kardeş boş konuşup insanlara boş ukalaliklar yapma telefonunu kullan. Ben günluk kullanimda telefondan gayet memnunum.yukariya eksilerini yazsim ama telefonu almamak icin engel degil bunlar exynoslusu alinabilir.

5 sene note 5 kullandim oda isindi sarji hizli bitti ama 5 sene fazlasiyla isimi gordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atakan230549 -- 31 Ekim 2020; 21:53:39 >

yaw tamam he tmam sensin hadi alkis

• quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

yaw tamam he tmam sensin hadi alkis

Ben senin gibi egolu olmadigim icin konuyu uzatmiyorum bastiracak bir egom yok konu kapandi

• Snapdragonlu modelinin ülkemize gelme ihtimali nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: igneli

Snapdragonlu modelinin ülkemize gelme ihtimali nedir?

Gelse ne olacak ki 15 bin tlden asagi olmayacak

Fiyatları aynı diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.