Şimdi Ara

Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.803
Cevap
126
Favori
428.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İyi akşamlar ben kontrol ettim ama yeni bir güncelleme yok sizdeki yazılım versiyonunu yazar mısın ?

bendeki bu şekilde.

N980FXXS3EULF

N980FOXM3EULB

N980FXXU3EULB

• mm.mustafa kullanıcısına yanıt
    Bu cihazın (Note20ultra) pil performansı bu kadar kötü mü gercekten? Note 10+ 'dan sonra üzer mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ali Arslan kullanıcısına yanıt
    N986BX......

• osmanp82 O kullanıcısına yanıt

İki cihazı da faal olarak kullanıyorum, batarya olarak neredeyse birebir aynı sonucu alırsın. Bende ikisi de en fazla 6 saat ekran süresi veriyor. ( cihazın hiç bir özelliğini devre dışı bırakmam, ışık her zaman otomatiktedir, ekran çözünürlüğü en yüksek seviyeye ayarlıdır vs. Sadece bluetooth lazım olunca açılır buna göre kendi kullanımına uyarla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 21 Ocak 2022; 0:50:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmanp82 O kullanıcısına yanıt
    Bence note+dan geçilmez hocam üzebilir.

• SON OF GOD kullanıcısına yanıt
    O zaman note 10 plusa devam, s22 ultrada 20 kağıttan aşağı olmayacağını düşünürsek...

• yeni note modeli çıkacak mı ileride ? note 10 plus var note 20 yerine yeni modele geçmek isterim

• dimitradon kullanıcısına yanıt

Samsung S serisinin Ultra versiyonunda Note ve S sersini birleştirdi. Yani Note 20 U ltra'nın devamı S22 Ultra Note olacak.

Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] 
  • Passenger kullanıcısına yanıt

note olarak çıkmayacak ozaman s serisinden devam yeni seri marttamı çıkıyor

• Samsung s21 ultra
    Durum şu arkadaşlar. Note 20 ultra alıp almamakta kararsız kalan, pil performansını merak eden arkadaşlar var. Ben Note 20 ultra kullanmış biri olarak tek sevmediğim özelliği pil performansıydı. Gece 7 saat kullanılmayan telefonun şarjı %20 civarı düşüyordu. Gün içerisinde de Durum böyleydi. Samsung s21 ultra da Durum böyle değil.asagida ss paylaşıyorum 5 saat ekran süresi almışım. Telefonunu iş yoğunluğundan dolayı fazla kullanmadım. Aktif olarak kullanınca 7-8 saatte çıkıyor bu süre. Benim için önemli olan kullanmadigimda şarjının hemen bitmemesini.

Benim tavsiyem imkanı olan samsung s21 ultra alsın. 2 telefonu kullanıp note 20 ultra daha iyi telefon diyen bir kişi çıkmaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden track -- 24 Ocak 2022; 0:15:47 >

• Bu da 2. Ss.
    4.5 saat ekran süresi %55 şarj var hala.

• dimitradon kullanıcısına yanıt

S22 Ultra Note adıyla çıkacak gibi duruyor. Adının pek bir önemi yok, en nihayetinde tek bir amiral olacak ve senede 2 amiral tanıtmaktansa mantıklı olan buydu.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Hocam 22 ultra note gibi çıkacaksa note sevmeyenler için plus modeline göre kalem dışında fark yapmazlar umarım.

• hidden track H kullanıcısına yanıt

Hocam müsadenle yazdıkların hakkında bir iki kelam da biz edelim. Genel olarak yazdıklarına katılmakla beraber olayı sadece 'Ceteris paribus' a indirgemişsin, yani diğer hiçbirşeyin öneminin olmadığı sadece şarj süresinin cihazın boşta kaldığı anlardaki tüketimi açısından diğer telefonlardan daha kötü olduğu savını öne sürmüşsün. ( Metnin içinde aktif kullanıldığında şarj süresinin daha fazla olduğunu belirttiğini de biliyorum) Ancak hepimizin bildiği gibi insan ihtiyaç ve öncelikleri farklıdır. Sizin için telefonu kullanmadığınızda oluşan batarya tüketimi başkası için önemli değildir, keza note 20 ultra ile s21 ultranın günümüz fiyatlandırmasına baktığımızda iki cihaz arasındaki %40 lık fiyat farkı sırf bu bekleme süresini uzatmak için ödenebilecek makul bir değer gibi görünmüyor. Metninizin en altında dile getirdiğiniz husus ise benim içintamamen yanlış. 2 telefonuda kullanıp note 20 ultra daha iyi diyebilecek pekçok kişi çıkacağına adım gibi eminim çünkü yukarıdada belirttiğim gibi note serisi cihaz tercih sebepleri diğer serilerden farklıdır. Şahsen ben her iki telefona da sahip olma şansım olduğu halde sürekli olarak aynı yılda lansmanı yapılmış aynı seri S veya note serilerinden daima note serisini tercih etmişimdir. (Note 5 serisinden beri bütün serilerde note serisini kullandım s serisini sadece S2 de kullanıp bir daha tercih etmedim) ilave olarak bahsettiğiniz iki cihaz arasında teknolojik olarak fark olduğunu bilerek bunları yazıyorum yani s21 ultranın daha yeni teknolojiye sahip bir cihaz olduğunu bile bile hala note serisi benim için önceliklidir. (Sizin için önemli olan kriter benim için önemli değil ) Herkese iyi günler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 24 Ocak 2022; 10:25:32 >

• Note gibi çıkacak ve Plus'a göre periskop lens farkı bulunacak. S21 Plus ve Ultrada olduğu gibi.  Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU]  

• kartel1 K kullanıcısına yanıt

merhaba hocam;

note 3- 5- 6- 8- 9 - 10 plus ve note 20 ultra kullandım sırasıyla. arada bi s8+ aldım 1 ay sonra sattım. açıkçası bende ağır bir note serisi kullanıcısıyım.

yukarıdaki ss leri burada sürekli şarj konusunu merak eden ve sorular soran arkadaşlar için paylaştım.

tabiki herkesin öncelikleri farklıdır. bundan dolayı ''benim'' önceliğim telefon boştayken şarjın bitmemesi önemli dedim.

''imkanı'' olan varsa alsın dedim.

benim fikrim şu hocam;

note 10+ vs note 20 ultra arasındaki fiyat farkına değmez. nıote 10+ satılıp note 20 ultra alınmaz.

note 20 ultra vs s21 ultra aradaki 4000 tl fiyat farkına değer.

imkanı olan varsa alsın.

görüşmek üzere...

• hidden track H kullanıcısına yanıt
    Note 20 ultra ile s21 ultra arasında 4 binden fazla fark yok mu? Zincir marketlerde note 20 ultra 12500, s21 ultra 18500 TL. Yani 6000 fark var.

• DrB77 D kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam ben son baktığımda 14 küsürdü note 20 ultra.

Ben 9750 tl ye aldığım note 20 yi 1 ay sonra 14.000 tl ye sattım. Biraz denk geldi.stok kalmadı

14.750 tl ye 20 ay garantili s21 ultra aldım.

Ben sıfır telefon almiyorum uzun zamandır.

Benim telefonda prensibim şu

Örneğin s22 ultra çıktı.

S21 ultra sıfır alacağıma üzerine biraz daha ekleyip temiz 2. El s22 ultra alırım.

Vurduğu kırığı cizigi olmadıktan sonra ha sıfır ha 2. El.

Bu şeklide son çıkan telefonu kullanmak daha mantıklı geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden track -- 24 Ocak 2022; 20:13:35 >
  • Arkadaşlar düz note 20 cihazıma android 12 güncelleştirmesi yükledim şarj çok hızlı bitiyor sizdede durum böyle mi?

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.