Şimdi Ara

Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.803
Cevap
126
Favori
428.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tam olarak adımları yazabilir misin? Ben nereden kapatacağımı bulamadım. Güncellemesini kaldırdım oda bir çözüm oldu adlında ama yazarsan memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece şarj tüketmesi azalmış.

• roomu indirdim şimdide download modda girmiyor :/

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fdh11 F kullanıcısına yanıt
    Telefon kapalı durumdayken kablo ile pc ye bağla ses kısma ve power tuşuna birlikte bas olması lazım...

• Merhaba telefon 11.900 TL olmuş nasıl sizce bu fiyat? 2022 yılında hala alınır mı? En buyuk eksik sanırım 5g ,bunu açmak mümkün mü?

• hakankaran kullanıcısına yanıt

hangi sitede hocam o fiyat paylaşabilir misiniz

• marcoreuss kullanıcısına yanıt

Hocam akşam üstü 12 bin olarak görmüştüm anlık fiyat değişiyor , kur ile alakalı sanırım. Bu hızla 12 altına düşer diye düşünüyorum , sizce alınır mı yoksa s21 de ya da yeni modelleri mi beklemek lazım

• Ben 12125₺ den media Markttan aldım hocam fiyst güzel bence eşim illa Iphone 12 alalım dedi mantıksız geldi pro ve promax harici iphone a 13 bin küsür tl vermek note serisi güzel diye aldım

• Arkadaşlar merhaba note 20 ultra alma arefesindeyim 2 önceki telefonum note 10 idi. Onda hücresel veri sorunu vardı bunda da bu tip sorun varmı veya başka kronik sıkıntı

• Küçük bir güncelleme daha geldi. Nedir acaba.

• maxi6161 M kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

Saygılarımla...

• hakankaran kullanıcısına yanıt

Twitter da Note 20 Ultra diye aratırsanız bir sürü şikayet var hocam batarya ve exynos işlemci konusunda. İyice araştırın bence

• arkadaşlar media mark tan note 20 ultra için 11800 tl fiyat aldım.(club cart indirim) bu zamanda bu fiyata alınır mı? lütfen bana yardım edermisiniz. Yada 9000 tl civarı 12 aylık ikinci eli mi tercih edeyim.(temiz nokta hatasız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamyükü -- 16 Ocak 2022; 16:36:42 >
  • Bu yıl sonu 5g ihalesi yapılacak ve seneye 5g hizmet verilecek.

Sık telefon değiştiren birisi değilseniz alıp 3-4 sene kullanırım diyorsanız bence 5g li modellere yönelin s21 gibi.

Seneye değiştiririm diyorsanız da samsungun buyback kampanyası dışında fiyat kırmaya çalışan ölücülerle uğraşırsınız bunda 5g yok diye.

• gamyükü kullanıcısına yanıt

temiz 9000 tl ikinci el olanı alin bence.. 3000 tl fark az para değil.. yarın bir gün satmak istediğinizde çok zarariniz olmaz..yine 8 , 9 bine satarsınız ama 12.000 e aldığınızıda 8,9 bine satacaksiz.

• 12 guncellemesinden sonra kablosuz kulaklık ile arama yapılınca ses bozuluyor başka kulakliklar ile denedim sonuç aynı kulakliklar note 10 lite cihazda çalışıyor. Var mı aynı sorunu yaşayan ya da çözüm önerisi olan

• Ayrıca qcy t7 kulaklık ile 10sn de bir kesilme oluyor sürekli. Tekli olan jabra kulaklıkta medya seslerinde sorun yok ama arama yapılırken sorun ses cızırtıli

• fdh11 F kullanıcısına yanıt

Bu kodu kullan ülkelere yazılıma daha 12 gelmemiş. CSC kodu nedir.

• Sarj düzelir mi dedim daha beter oldu evlere şenlik resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: ykuru

Sarj düzelir mi dedim daha beter oldu evlere şenlik resmen

Bu hafta gelen küçük güncelleme ile şarj düzeldi benim. İyi sayılmaz ama eskisinden bir tık iyi

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.