Şimdi Ara

Galaxy Note 9 sahiplerine kötü haber: Android Pie güncellemesi ertelendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Piyasayı Samsung ve Huawei ele geçirmiş vaziyette...Bir de diğer Çin markaları!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HUAWEI zaten Çin markası ve Çin de üretiyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bilmeyen mi var?

Ünü Çin'i aştı, o yüzden global marka oldu diyebiliriz...

Cümlenin sonunda "diğer Çin markaları" diyorum zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 15 Ocak 2019; 20:10:15 >
  • Çin eski Çin değil artık kendileri uydu üretip fırlatiyorlar. Aya da gittiler karanlık tarafına.

Adamlar know-how i çözmüşler şaşırmamak lazım :) .

Güney Kore de özerk bir devlet zaten Çin den çıkma :) .

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Evet haklısın...

Huawei'nin başkanı "Büyük telefon üreticileri birer birer iflas edecek" dediğinde, millet kıçıyla gülüyordu.Adam haklı çıktı!

Piyasa, Samsungla ikisine kaldı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 15 Ocak 2019; 20:26:06 >
  • Huawe'n arkasinda Hanedan var . Mesele Trump ve Cin in arkasindaki Hanedan cekismesi var. Cin son yillardaki bu ifadesi ve cikisi aslinda maddi destek birden gelmesine borclu...

Huawei altyapida iletisimde ozellikle Turkiye neredeyse ele gecirdiler . Stratejik bir mesele. Cin Orta dogu zaten yavas yavas girmisti . Cin in kendi uyfu sistemi de vardir Turkiye de de faal kapsama alaninda GPS Glonass gibi yaygin guclu olmasada baslarda hepsi boyle idi zamanla artacaktir .

Kisacasi karsimizda Cin gibi gorunen baska bir guc var.

Konu fazla sapmasin.

Huawei nedense pahali amiral telefonlari ile Apple in yerini doldurmak istiyor! Bu da ne tuhaf. Sanki kalitesi ve gucu Apple gibi veya bir Note serisi gibi ozellikli deger katan bir cihazi mi var ? Kalemli Turkiye de satilmayan bir urun cikarmis arayuzu kalem odakli neredeyse hicbirsey yok ve kalemi de dev telefonu da dev ama o dev ekranli telefona kalem yuvasini da dusunememis... Kadinlar kalemini alir cantasinda bir yerde koyar diye dusunmus olabilirler ama erkekler herzaman canta filan tasimiyor ...

• Yıllarca samsung kullandım hala aynı tas aynı hamam. Oneplus a geçtim geçeli ne güncelleme sıkıntısıne güncelleme kaunaklı yavaşlama yaşadım. Note 9 a pie gelirse pil nakavt olur, klasik samsung .

• Şaşırdım mı? Tabiki de hayır.

Ayıp denen birşey var.

Senin gibi firmaya limon sıkayım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzard -- 16 Ocak 2019; 0:51:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratsx

Neden ağlıyorsunuz ki,
    Telefonu aldığımızda yapılacak güncelemeler aşağı yukarı belli.
    En fazla android 10 da bitecek note 9 güncellemesi.
    Şuan android 8 var. Daha 4-5 aylık telefon insanların elindeki cihaz.
    Bırakında android 8 tadını çıkartalım.
    Telefonun sorunu yok ki güncelleme bekleyelim.
    Aldığım en iyi cihaz. Stabil, kasmayan, problem yaşatmayan, donmayan. Her şeyi ile mükemmel bir telefon. Telefon değil bilgisayar. Eskiden yolculuklarımda tablet taşıyordum şimdi tableti taşımıyorum yanımda.
    Yakında android 9 gelir onu da yükler keyfini yaşarız. Nasıl ki gelecek. En az 4-5 sene kullanacağım telefon yol haritası belli. Keyfini çıkarta çıkarta kullanacağız. Daha ne olsun.
    Problem 9.0 ın gelmemesi değil. Samsungın her zaman verdiği sözü tutmaması yada tutamaması. Ya tarih verme , ya da verdiğin tarihte yayınla.

Mayıs 2018 Bixby Türkçe idi....

Neyse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzard -- 16 Ocak 2019; 10:33:58 >

• izzard İ kullanıcısına yanıt
    Samsung Bixby kişisel asistanı 20 mart 2017 tanıttı. 2 ay sonra Türkçe desteği mi? Böyle bir söylenti bile çıktığını duymadım. hala da tarih verilmiyor. Apple siri çıktıktan 4.5 yıl sonra google kişisel asistana 1,5 yıl sonra türkçe desteği verdi. keşke hızlı gelse kim istemez en iyi ihtimal 2019 sonu belki note 10 ile bixby 3.0 gelirse yeni dil seçenekleri ile sunulabilir. Amacım Samsung savunmak değil ama bilgi kirliliği oluşmaması için ya doğru olduğuna emin olduğunu yaz yada hiç yazma derler adama...

• mlhkhy kullanıcısına yanıt
    Tarihi düzelteyim yanlış yazmışım. Mayıs 2018. Tansu Yeğen açıklamaları var. İşkembeden sallamıyoruz. Forum adabı biliriz. Hocam tarih yanlış olmuş olabilir mi yazabilecekken adama şöyle derler böyle derler diye yazmışsın. Yani hiç tanımadığın muhabbetin olmadığı birine adam falan diye konuşmak ne derece etik ? Amacın bir firmayıi savunmak olmadığı kadar tanımadığın bir kişiyide yermek olmamalı sayın forumdaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzard -- 16 Ocak 2019; 10:42:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacemonster

Zaman zaman aklıma ios den androide geçsem mi diye geliyor yalan değil fakat şu haberleri görünce diyorum ki kendime “ Delilik!” .

Güncellemelerle değişen bir şey yok artık. Ios da Android de yerinde sayıyor. Güncelleme ile sadece yeni tema, birkaç tane de göz boyamak için gereksiz özellik geliyor. Hepsi bu kadar. Hiç acelesi yok. Geç gelirse gelsin hatta hiç gelmese bile çok sorun değil Apple gibi elimizdekini de bozmasın da.

Not: Android'i bu forumdaki çoğu kişiden daha uzun süredir kullanıyorum. Sony Xperia x10 ile Android 2.1'den tam 9 yıl önce başladım. Elimdeki telefon şu an htc u ultra. Android 7.0 ile geldi ve güncelleme desteği yok ben bunu bilerek aldım çünkü önemli değil. Telefonum gayet hızlı, kamerası oldukça iyi çekiyor, müzik kalitesi mükemmel, ekranı kaliteli. Bayağı da ucuza aldım. Benim için bunlar önemli. 1800'e aldığım bu cihaz benim tüm ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Pubg alt yapısı çok farklı ve cihazı çok zorluyor. LG G2 güzel cihaz, oyun dışı her ihtiyacı görür.

• izzard İ kullanıcısına yanıt
    Senin dediğin gibi forum arkadaşım, Mayıs 2018 diyorsun ama koskoca 2017 yazıyor yanlış yazdığını ben bilemem kimse bilemez çünkü o kadar emin bir mesaj atmışsın ki kim "yanlış olamaz mı" diyebilir. Bir de ben yazdım diye mi fark ettin yoksa mesaj attım diye mi 2018 diyorsun? Sonuçta bilgi yanlış mı? Yanlış. Okuyanlar var mı? var. Ona ithafen tanışıklığım olmadı için adam dedim diye etik olmayan bir durum mu oluşuyor. adamlık yada adam demek etiksiz bir yakışıklılık mıdır? Adam mısın sen! desem anlarım da buradan vurmak etik değil demeyeceğim ama burada da yanlışın var diyorum. Senin Samsung yada X bir firmaya ismi fark etmez bakış açın yüzünden yazıldığını anlaman lazım çünkü mesajında senin dediğin yermek adına ben değil sen yaptığını fark etmelisin. Mayıs 2018 gelelim Tansu Yeğen işine son verildi yada istifa etti diye biliyorum kendisi de net olmayan, açık kapı bırakan, kaçak cevap veren biriydi baktım da böyle bir şey demiş mi diye sadece 2018 yılı içerisinde sunulacağı bilgisi vermiş ama mayıs ayı dememiş olarak gördüm kaldı ki zaten kendisi uzun süredir yetkili değil. Bu bilginin de değer niteliği kalmadığı ortadır. Ona güvenerek mesaj attıysan orada da yanlışın var görevde olmayan eski bir bilgi ile firma yada kişilere yermek adına bilgi verme derim forum arkadaşım Saygılar. 😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlhkhy -- 16 Ocak 2019; 20:7:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhkhy

Samsung Bixby kişisel asistanı 20 mart 2017 tanıttı. 2 ay sonra Türkçe desteği mi? Böyle bir söylenti bile çıktığını duymadım. hala da tarih verilmiyor. Apple siri çıktıktan 4.5 yıl sonra google kişisel asistana 1,5 yıl sonra türkçe desteği verdi. keşke hızlı gelse kim istemez en iyi ihtimal 2019 sonu belki note 10 ile bixby 3.0 gelirse yeni dil seçenekleri ile sunulabilir. Amacım Samsung savunmak değil ama bilgi kirliliği oluşmaması için ya doğru olduğuna emin olduğunu yaz yada hiç yazma derler adama...

TV lere bile gelmedi Türkce desteği, bence bixby rafa kalkacak.
  • xiaomi mi8 kullanıyorum android pie aldık ama pie ne işe yarıyor hiç bir fikrim yok alt üstü bir güncelleme lan pie neden bu kadar önemli biri açıklasın allah rızası icin
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Samsung, LG ile ne alakası var ? Bende HTC 10 var adam akıllı güncelleme almadı misal. Android tarafında hızlı ve uzun vadede güncelleme desteği en iyi olan firma One Plus. Onun dışında LG,Samsung,Xiaomi,HTC,Huawei hem hızlı bir şekilde güncelleme vermiyorlar hemde telefonun modeli ne olursa olsun ister amiral gemi ister orta sınıf 2 büyük güncellemeyi zor görüyorlar.
  • şu an itibari ile pie güncellemesi geldi note 9 iin

• Selamlar, Note 9 uma andriod 9 pie güncellemesi geldi ve kurdum, şimdilik herşey olumlu gözüküyor.

• spacemonster kullanıcısına yanıt
    dililik 😂sen ios kullanmaya devam et pcden telefona bir filmi bile atamıyorsunuz...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.