Şimdi Ara

Galaxy Note 9 almaya değer mi? [Anket#20] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
2.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 8 sahibi olarak telefona 6000 lira para veren net aptaldir bukadar diyorum

Note 8 i 3000 liraya almis ve bana gore o parayi bile etmesi supheli bir alet

İos kullanan adam samsungdan kacarak uzaklassin zaten

Bir daha mi tovbe abi

• Şu hale bak yahu önceden telefonlar maksimum 2000 tl olurdu ve telefona 2000 lira mı verilir diyorduk. Şimdi ise 2000'e telefon bulunca sevinir olduk. Fena bir şekilde batıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatırım olarak alınır kur düzeltmesi yapılınca satılır.

• haktan24 kullanıcısına yanıt
    Anlasilan sen de hep su klasik vatandaslardan birisin hani : BEn hep 50 Liralik benzin aliyorum ...

Bilmiyor ki o her seferinde daha az deposu dolmakta ...

Sen de her 2000 TL cihaza bakarsan anca olsa olsa orta seviye islemcili zor bulursun anca giris seviyesinde ... Yani sen zamanla telefonun seviyesi kabiliyeti vs dusmektedir ...

Ibretlik ornek verecegim su son haftalarda DOlar artmasindna cok oncelerinden beri fiyati hala absurd yuksek ama islemcisi giris seviyesi olan Samsung A6 Plus 2018 modelinin fiyati 3200 TL

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-a6-64gb-altin-sarisi-sm-a605f

https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-a6-plus-inceleme-24-mp-on-kamera

REsmi sitesinde Snapdragon 450 ibaresi belli olmasin diye gizlemekten ote yetmiyor Exynos 7870 diyor ...

Bu islemci cok cok eskidir 2018 modelli bir cihazda yalandan kandirilacaksa bari onda da bir tutarlilik olsun o bile yok ...

Gerci Samsung Turkiye ye e-posta olarak rapor etmistim yaklasik 2 ay once idi galiba DH de denk gelince bir haberde sok oldum ama SAmsung umurunda degil ...

Cihazi da sahsen inceledim kamerasi 24 mp diyorsa da interpolasyon ile yapiyor videsu da en fazla 1080p cekim destekliyor malum Snapdragon 450 lili ...

Goruldugu uzere kandiranlar kandirilanlar cok ....

Anlayaagin aKIL kari olmayan zamlar ve fazladaneklenmis gizli vergiler ve gorunen vergiler vs... dir ...

• Note 5 sahibi olarak tabi ki almak isterdim ama paranın değer kaybı ve vergiler saolsun pek mümkün gözükmüyor. Note 5 e devam...

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bizde biliyoruz ülkenin ekonomik durumunu bir günün bir güne uymadıgını benim orda anlatmak istedigimi tam anlamamıssın anlasılan normalde 1000 1500 liraya satılan xiaomi lerdeki donanımla aynı ayarda veya daha düşük donanımla samsung un 2000 2500 hatta 3000 bın bandında telefon sattıgını sagır sultan biliyor suanki kurların ucmasından sonra zaten 2000 2500 liralarda para degil artık şu ön yargılarımızdan kurtulalım artık bi zahmet yok ben 50 liralık alıyorum yok ekmegi dolarlamı alıyoruz merak etme kardeşim o düşünceye sahip insanada dogru yolu gösterir adam gibi ögretirsen oda neyin ne oldugu çözer anlar ama suan artık cok geç onun için insanlar gözlerini kapatmıs sagır sultanı oynuyor o yönden fazla takmamak lazım bakalım ülkenin durumu nereye dogru gidicek herkes acısından hayırlısı olsun.
  • Sorulan soru bana göre çok yanlış. Alınırmı derken tam olarak ne soruluyor. Eşit ekonomik şartlarda tartışmasız alınır tabikide ama ülkemdeki ekonomik gelir ve buna nazaran kurdaki aşırı yükseklikten dolayı tabiki alınmayacak derecede gereksiz ve pahalı duruma düşüyor. Ama bu alınmayacağı anlamına gelmiyor tabiki.

• General. kullanıcısına yanıt
    Aksine paranız varsa şimdi alın. Daha sonra pişman olursunuz

• 6500 TL para vereceksin ve 2 sene sonra güncelleme vermeyi kesecekler. Akıl işi değil. Eskiden neyse de 6500 TL'den bahsediyoruz.
  • Scene kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaşı bilemem ancak note serisi kullandım lakin kalem dışında bir artısı olmadığı gibi snapdragon işlemcili cihazları Amerika ya verirken neden exynos işlemci cihazları veremiyor bana göre exynos işlemci beş para etmez yaklaşık 2 yıldır oneplus kullanıcısı olarak çok memnun ancak bir gerçek var oda bu yaşam koşullarında ise hiç bir telefon 3 bin lira etmez hadi etti diyelim bu politikayka Samsung un edeceği en fazla 2 bin altında oda s-pen var kablosuz şarj var mesela evdeki aparatı sayesinde iş yerinden telefon şarj ol diyorsun oluyor 😃😃😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.1974 -- 13 Ağustos 2018; 14:20:00 >
  • şuan alınır , çünkü yeni zamlar gelecek , 10 bin üstü telefonlar göreceğiz
  • perşembe gecesi henüz telefonlar zamlanmadan 4150 liraya tr garantili note 8 buldum ve aldım.

şimdi uçmuş olabilir fiyat.

o sırada 6500 nere 4100'ler nere? hediyeler de bence tatmin edici değil. akıllı saat olsa neyse?

aradaki farka slr alınır, balkanlar turuna çıkılır... alternatifler çok! dolar bile alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: haktan24

bir cep telefonuna kendi şahsi adıma konusuyorum cebimde fazlasıyla param dahi olsa maksimum verecegim rakam 2000 maksımum 2500 tl olur gerisi ne yazıkkı akıl karı degil sözüm meclisten dısarı parası olan alıp kullanabilir ancak ben yapmam yapamam...
    Neden 2500 değil de 2000 TL? Başkası da 1500 den fazla vermem diyor. Bu olay tamamen insanın maddi gücüne göre değişir. Şu kadar para vermek akıl karı değil demek kadar saçma bir laf yok. Adamın geliri asgari ücrettir taksitle 2000 tl ye zar zor alır ama başkası 8.000 tl maaş alır gider 5.000 tl yi birikimiyle trik verir alır telefonu. Şu para kıyaslaması bitsin artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Yatırım olarak alınır kur düzeltmesi yapılınca satılır.
    Türkçe-Sosyal çıkışlı mısın?

• Kişinin maddi durumuna göre değişir bu işler. Ayda 8-10,000 TL geliri olan neden almasın? Sokakta 250,000 TL'lik araba yatıyor, ne yani millet telefona 6,500 TL veremeyecek mi zannediyorsunuz?
  • Fiyatından bağımsız değmez. Note 8 den en ve tek büyük farkı 4000 mah pil. Geri kalanı ufak tefek farklar.

Kalemden sunum yapılacakmış :D Oldu paşa siz bırakın telefonu tabletten bile sunum yapan kaç kişi gördünüz. Bilmiyorum mümkün mü ama kalem bluetooth tan laptopa bağlansa ve sunum kontrolü yapılsa çok daha işlevsel olurdu.

Bu arada kalem cihazın içindeyken kablosuz şarj olması güzel düşünülmüş.

S8-S9 ve note8-note9 da ciddi farklar yok. Sonra ki model beklenir.

• Eskiden ne çok takip ediyordum bu telefonları felab şimdi hiç ilgimi çekmiyor şahsen şu telefonun Note 7 den tam olarak ne farkı var onu bile çözebilmiş değilim, tasarımı bile aynı geliyor tamamen.

• Note serisini cok seviyorum. Bu fiyata da bulunamayacak 3-4 hafta sonra. Ama bir telefona bu gunku kuruda goz onunde bulundurarak yine de 2000 tl uzeri telefon alinmaz diyorum. (Imkanim olmasina ragmen)

• arkadaşlar merhaba note4 kullanıcısıyım artık telefon dökülüyor türktelekom değişim kampanyası ile 1500 Tl indirim uyguluyor 24 ay vadeli satiş ve vade farkı söz konusu ama ing den falan düşük vade faizi önden de 1500 tl versem alınır mı sizce terifeye ek şekilde ? Telefonun değeri düşer mi satmak istediğim zaman çok düşüyor sırf telefon değeri çabuk düşüğü için iphone x alasım var.Fakat note sersini seviyorum ama ilerde satmam gerekedebilir bu konuda fikri olan varsa yazabilir mi ? Bu şekilde 232*24 =5500 e geliyor tabi bide gear iconx de hediyesi var oda 500 600 Tl lik bir kablosuz kulaklık Evet yorumları alayım.

• Bu saatten sonra elektronik eşya alınmaz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.