Şimdi Ara

Galaxy Note 8.0 WiFi sürümü Android 4.2.2 güncellemesi almaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Galaxy Note 8.0 WiFi sürümü Android 4.2.2 güncellemesi almaya başladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    25209 Mesaj

Samsung'un yılın ilk aylarında pazara sunduğu Note serisinin 8 inçlik üyesi Galaxy Note 8.0, Android 4.2.2 güncellemesi almaya başladı.

Güncelleme hem Ayarlar menüsünden hem de Kies üzerinden kurulabiliyor. Tabletin LTE versiyonu daha önce güncellemeyi almaya başlamıştı.

Günelleme ile birlikte Android tarafında DayDream ekran koruyucu uygulaması, kişiselleştirilebilir bildirim paneli, kilit ekranında widget desteği, misafir hesabı desteği gibi yenilikler verilecek. Samsung tarafında ise daha stabil bir sistem, arayüzde bazı iyileştirmeler, rehber, S Planlayıcı ve Email uygulamalarında iyileştirmeler şeklinde yenilikler mevcut. 

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    2 günlük haber.DH bu aralar haber konusunda baya yavaş ve eksik.
  • Yarbay
    2420 Mesaj
    Bu guncelleme isi tam kaos. Hadi modellerin farkli zamanda guncelleme almasini anladim ama ayni modellin iki farkli versiyonunun guncellemesi neden ayri zamanlarda geliyor. Android ureticileri yazilim isini hic sallamiyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1482 Mesaj

Yav he he

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AdamsınDrogba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Gericilere hoşgörü göstermek yüce bir terbiye göstergesi değil, bir milletin mutluluğuna, şerefine ve namusuna göz dikenlere hoşgörüdür ki, hiçbir zaman, hiçbir kişi buna izin veremez!" - Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: B3htin

Yav he he

Ne var la Ankara bebesi.
    Bize insanları değil fikirleri hatırlamamız söylendi. Çünkü bir adam yenilebilir, yakalanabilir, öldürülebilir, unutulabilir. Fakat bir fikir 400 yıl sonra bile hala dünyayı değiştirebilir. Fikirlerin gücüne ilk elden tanık oldum. Fikirler uğruna ölen ve öldüren insanlar gördüm. Ama bir fikre dokunamaz, tutamaz hatta öpemezsiniz. Fikirler kanamaz, acı çekmez ve sevmezler.
  • Binbaşı
    1482 Mesaj

Ankara?
    AdamsınDrogba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Gericilere hoşgörü göstermek yüce bir terbiye göstergesi değil, bir milletin mutluluğuna, şerefine ve namusuna göz dikenlere hoşgörüdür ki, hiçbir zaman, hiçbir kişi buna izin veremez!" - Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    Ayarlardan deneyince en yeni guncellemeler zaten yuklendi diyor? Ayarlardan yapidigina emin misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2335 Mesaj
    Güncelleme gelmedi ayarlardan yapinca yüklü.diyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj
    bende 4.1.2 surumu var ve guncellemeye baktigimda en guncel versiyon yuklu diyor
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.