Şimdi Ara

Galaxy note 7 fe alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar güncellemeler falan pek umrumda değil sosyal medyada akıcı gezsin batarya ve kamerası iyi olsun kafasındayım 2.7 gibi fiyatlara satılıyor bu telefon alınır mı şu an ? Veya bu 2.5 gibi bütçelere daha iyisini önerebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Beğendiyseniz alabilirsiniz bence iyi bir cihazdır.Alternatif olarak mi mix 2 bakılabilir.
  • Bizzat kullanıyorum. Tabiki de alınır.

Hatta bir tane daha almayı düşünüyorum.

Bir de, cihaz Note FE. Note 7 FE değil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 13 Ağustos 2018; 12:56:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryası iyi değil. 3200 Mah bataryası ile şarjı herhangi bir telefon kadar gidiyor. Fazla bir beklentiniz olmasın. Ancak yazdığınız beklentilerinizi karşılar. Ekranını kırmamaya bakın. Kırılırsa 1500 TL isterler yapmak için. Hatta elimizde yok deyip yapmama ihtimali de yüksek.Benzer şikayetlerden çok okudum.
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    mi note 3 ile arasında kalmıştım su toz yönünden note fe ye daha yakındım ama bu ekran olayı kötü ya evet g2 ekranını 4 kere kırdığım için 2.000 2.300 civarlarına önerebilceğiniz model var mı ?
  • Puppey kullanıcısına yanıt
    An itibariyle redmi note 5 aldım. Bu konulardan birdahaki telefon alışverişime kadar uzaklaşacağım

Nokia 8 veya xz1 öneririm 2000 civarı başka cihaz istersen huawei mate 10 pro, p20 veya htc u11 bunlar iyi cihazlar şarjı 1 günü çıkarır performans sıkıntıda olmaz kamera+ses gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CBD9CC12F -- 20 Ağustos 2018; 3:19:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Note feden uzak dur elinde kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğiniz gibi parçadan dolayı Vazgeçtim mi note 3 aldım memnunum şu anlık :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.