Şimdi Ara

Galaxy Note 3 internete sızan yeni bilgilerde doğrulandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Orijinalden alıntı: Michuuu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Michuuu

quote:

Orijinalden alıntı: Blindluck

quote:

Galaxy Note 3 internete sızan yeni bilgilerde doğrulandı

Note 2 kullanıyorum.çok rahat yoğun kullanımda 3 güne yakın şarjım gidiyor.bu cihaz daha fazla götürür eminim.buyrun

Galaxy Note 3 internete sızan yeni bilgilerde doğrulandı

Hocam bende ki de note 2 fakat şarj dayanmıyor. 4.1.2 olduğundan dolayı mı?

3g+ açık ise normal bu kadar gitmesi,arkadaş wifi ile kullanmış çoğunlukla sen ise 3g yi kullanıyorsun, 3g wifiye göre neredeyse 2 kat daha fazla pil harcıyor. Bir de sen medya sunucusunu kullanmışsın, arkadaş telefonu neredeyse kullanmamış bile

tavsiye: 2G de kullanın :)

Arkadaşım okuma yazmanız yok sanırım.Elli kere söyledim yukarda da belirttim telefon kullanılan uygulamaları göstermiyor dedim.Arkadaş telefonu hiç kullanmamış ne demek?? Hiç kullanmasam 20 gün gider bu cihazın şarjı bunu düşünemiyo musun? Hem diyosunki arkadaş wifiyi açmış genelde wifi kullanmış hem de diyosunki hiç kullanmamış.Herhalde wifi veya 3gyi açıp telefonu öylece yüzüstü bıraktım felan sanıyosun zevkine? Telefonda titanium backup ile dondurduğum bazı sistem dosyaları yüzünden pil kullanımının detayı gözükmüyor.Hala yok saate bakmak için mi kullandın yok sen hiç kullanmamışsınki?? diyen arkadaşlar içinde koyu puntoda yazıyorum ki artık tekrar sormasınlar kullanıp kullanmadığımı.

iyi hadi öyle olsun bakalım

Kardeş yanlış anlama kırdıysam özür dilerim.Millet kafa bulacak yer arıyor ona kızıyorum.Note 2 başlığına gitsinler görürler orda ne kullanıp kullanmadığımı.Yedek batarya aldım şarj yetmiyor diye düşün artık kullanmasam niye bataryaya 65 tl para vereyim?

yok yav ne yanlış anlıycam sıkıntı yok haklısın :)

• boyut konusunda iyi takip etmişler piyasayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

Note 3 alacaklara tavsiye kesinlikle çıktığı gün almayın ne demek istediğimi 1 Ay sonra anlarsınız.

Neden?

Diğer tüm samsung telefonlarına bak anlarsın.Çıktıktan en geç 1 Hafta sonra 50 TL değer kaybeder 1 Ay içinde bu 200 TL'ya kadar ulaşır.

Samsung bu işi standarta oluşturdu model fark etmiyor. İstikdarlı olarak devam ediyor.
  • Plastik yerine polikarbon kullanlsa bari ama nerdeee.

• mevcut haliyle eylül ayı gibi note 2 alınabilir.. güzel gelişme :))

• Note serisi çok büyük telefonlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Triluminos

Bunlar 2050 de zaman makinası icad etseler yine bu tasarımı kullanır dışını plastik yaparlar,hadi 1000 lira civarı olsa herkesin kendi zevki diyip karışmayacağım ama hem 2000 küsür lira verip hem böyle kalitesiz bir ürün görünce içimden "zevk almaya bakın" demekten başka birşey gelmiyor.

alüminyum telefonun farkı ne?

saçma sapan deir şu bu olacağına

hızlı olsun, bataryası çok gitsin, AĞIR OLMASIN.

İŞİMİ GÖRSÜN BİLADER İŞİMİ GÖRSÜN YETER ulan nası bi fanatikmişsiniz ya.

iphoneuyla hava atan tiplerden misiniz.

polikarbon demiş, polikarbonun hissiyatı plastik tan daha beter. bu kadar cahalsiniz işte.
  • yaklaşık bir iki senede teknolojik olarak eskiyen telefonun alu olarak yapılması israftan başka birşey değildir, benim için.
    Cihazın belli bir kalitede olması yeterlidir. Plastik kalitesini artırsalar daha iyi olur.
    Ayrıca note2 yi bir hafta kullanan arkadaşlara diğer telefonların ekranı inanın küçük geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mm.mustafa -- 1 Ağustos 2013; 15:23:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.