Şimdi Ara

Galaxy Note 3 internete sızan yeni bilgilerde doğrulandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl bir fanboy geldiyse her yoruma - yapıştırmış. Bu kadar da hazımsız olmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi bir Iphone'cu çıkar plastik der

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Galaxy Note 3 internete sızan yeni bilgilerde doğrulandı

Note 2 kullanıyorum.çok rahat yoğun kullanımda 3 güne yakın şarjım gidiyor.bu cihaz daha fazla götürür eminim.buyrun

hocam kusura bakmada note 2 'yi saate bakıp alarm kurmak için mi kullanıyorsun ? öyle kullanırsan 3 günü rahat çıkarması normal
  • quote:

Note 2 kullanıyorum.çok rahat yoğun kullanımda 3 güne yakın şarjım gidiyor.bu cihaz daha fazla götürür eminim.buyrun

Gördüğüm en yoğun kullanım. Maşallah oyun müzik video telefonun tüm özelliklerini kullanmışsınız. Aman dikkat edin de pil alev almasın bu yoğun kullanım(!) sebebiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exynos 5 Octa derken Exynos 5420 mi kullanılacak bakalım?

Note 2 kasasında 5.7" SAMOLED + 5420 cpu + mali t628 gpu + 3 Gb RAM + min 3500 mAh pil ve S Pen'i ile aşırı cezbedici bir alet ile karşılaşabiliriz..

açıkça ben büyük bir merakla bekliyorum

• Dahili depolama alanı ne kadar ve telefon kullanımı sonunda ne kadarı ayrılmış? S4 gib 16gb deyip 7gb alan boş bırakırlarsa almaya değeceğini sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

hocam kusura bakmada note 2 'yi saate bakıp alarm kurmak için mi kullanıyorsun ? öyle kullanırsan 3 günü rahat çıkarması normal

Tabi ki hayır sadece pil kullanım alanı uygulamaları göstermiyo bende.sanırım rootla veya kernelle alakalı.şu anda ekran açık kalma süresi 4 saat 50 dakika ve wifi veya 3g genelde hep açık.

• quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

Exynos 5 Octa derken Exynos 5420 mi kullanılacak bakalım?

Note 2 kasasında 5.7" SAMOLED + 5420 cpu + mali t628 gpu + 3 Gb RAM + min 3500 mAh pil ve S Pen'i ile aşırı cezbedici bir alet ile karşılaşabiliriz..

Oh oh suyundan da koy ağzından bal damlıyor mübarek
    Note 3 büyük ihtimalle bir sonraki telefonum olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluebest -- 27 Temmuz 2013; 22:44:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumyjikk

quote:

Orijinalden alıntı: carter

Demedi demeyin, bunlar bu telefona da 10 çeşit model çıkartacaktır.

Bu s4 degil Galaxy Note (Snapdragon ve Octa Modelleri olur sadece)

s4 çıkmadan önce samsung böyle birşey yapmaz diyecektin o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

Exynos 5 Octa derken Exynos 5420 mi kullanılacak bakalım?

Oh oh suyundan da koy ağzından bal damlıyor mübarek
    Note 3 büyük ihtimalle bir sonraki telefonum olacak.

inşallah olurda bekleyen herkes mutlu olur
  • anladım hocam
  • sonuç htc one max alınır
    3gb rame hiç gerek yok, var mı?
  • Bende note 3 bekliyorum heycanla ama ne yalan söyliyeyim değişik tasarımla en azından oval değilde köşeli bir tasarımla gelseydi çok çok mutlu olurdum.

• 5000mAh bir batarya koyarlar.

• Biz Note 2 kullanıcıları, 4.3'ü birde Note 3 satılsın diye bekleriz ohhhhhh.

• ben note serisini daha başarılı buluyorum nedense note 3 ü bekliyorum.

• O ekran boyutu zaten fazlasıyla yeterli.

• Note 2 kullanıcısıyım şarj telefon masada yatarken bile %15 %20 gidiyor öyle batarya nasıl biter anlamıyorum sırf bu yüzden Wi-Fi GPS.. bunları geçtim sesi bile kapalı tutuyorum işim olmadığı zamanlar. Ayrıca telefonun kasasını zaten söylemem gerek yok Samsung kullanıcıları bilirler ne kadar kötü malzemeden yapılmış olduğunu. Ekranı sağlam bi kaç kere düştü çizik bile yok.

İşte bu eksiler umarım düzeltilmiştir en azından şarjı ekran büyük diye halledemedilerse bile kasasına özen göstersinler. Malzemesi çamaşır leğeni değilde buz dolabı kapağı olsun en azından.
  • Samsung oval hatlı leğen ve plastikçiler derneği ailesine "koca oğlan" geliyor desenize.

• Note 3 alacaklara tavsiye kesinlikle çıktığı gün almayın ne demek istediğimi 1 Ay sonra anlarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.