Şimdi Ara

Galaxy Miner ilk oyunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyuna yeni güncelleme atıyorum. sonradan burayı güncellicem. adminler konuyu kapatabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deryafb -- 3 Eylül 2020; 12:43:6 >

• - Oyun boyutu çok büyük. Unity de resimlerin boyutlarını düşürebilirsin.
    - Reklamların testId'si yerine kendi id kodunu yapıştırabilirsin. Ne zaman istersen.
    - Oyunun indexlenmesi zaman alır, arama kutusunda ad önerisi çıkmaz ve oyunu ilk sıralarda goremeyebilirsin.
    (Oyunu arattığımda isim önerisi var çünkü aynı isimde başka oyunlar mevcut.)
    - Oyunda her şey toplandığında oyunun bitmesi için surenin bitmesini beklemek zorunda kalınıyor. Oyun bittiği halde süre azalmaya devam ediyor.

Başarılar.
  • Güncelleme yapıcağım zaman söylediklerini düzeltmeye çalışıcam. Vaktini ayırıp incelediğin için teşekkür ederim.
  • Destek olmak açısından uygulamanı şimdi indirdim rica etsem gelişim sürecini benimle paylaşır mısın hangi kaynakları ele aldın vb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca bir tavsiyede bulunayım ağır veya daha büyük cisimleri çekerken biraz daha yavaş olabilir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İBRAHİM0763 İ kullanıcısına yanıt
    İncelediğin için teşekkür ederim. Uygulamayada tam puan verip yorum yapabilirseniz sevinirim. Sizin yorumlarınıza göre oyunu zamanla revize edicem. Oyun gördüğün gibi 2d unity ile yaptım. her bölüm farklı kopya sahneden oluşuyor grafikler farklı. oyunuda zor yapmak istemedim. her bölüm aynı tasarımda yapıp bölümleri zorlaştırabilirdim ama o şekildede oyuncunun canı sıkılabilirdi. bnde ilk bmlümleri kolay ve her bölüm farklı tasarım yaptım. hangi kaynakları ele almışsın demişsin. oyunun kod yazım şeklide şu şekilde. ''kanca elmasa geldiğinde 'total score' :100 olsun'' şeklinde yazılmıştırki diğer oyunların çalışma şeklide bu şekilde sanırım. bir örnek daha ''total score >= hedef score''büyük veya eşitse sonraki level penceresi açılsın şeklinde.. reklam yerleştirme kısmıda admobun yeni demo reklam aracını kullandım beta deneme aşamasında yazıyodu ama bende bi sorun çıkarmadı reklamlar gösteriliyo şu anda. play store yükleme kısmındada bu oyunda şöyle bir sorun yaşadım; yandığın bölümden devam edebilmen için ödüllü reklam izleyip o bölümden devam edebiliyorsun. play store politikaları 13 yaş altı çocuklarda yanlışıkla tıklamalara sebep olabilir diye müsade etmiyor.13 yaş üstü yayınladım. bu konudada bilgilendirim sizi. oyun tanıtım videosunuda yakında yapıp reklam kampanyası düzenlicem. aklınıza bişe gelirse çekinmeden sorabilirsiniz. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deryafb -- 31 Ağustos 2020; 2:6:55 >

• Oyun tanıtım videosunda ve thumbnail'de "Instal" yazıyor ama "Install" olmalıydı. Basit bir hata ama biraz amatör gösteriyor böyle şeyler projeyi.
  • Therocqula kullanıcısına yanıt
    Gözümden kaçmış. Video güncellendi. Markete girdiğinizde yorum yapabilirseniz çok iyi olur. İncelediğin için teşekkürler.
  • Hani oyun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.