Şimdi Ara

Galaxy Gear s2 - Sıfır ayarında - Satıldı, Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Toplam Okunma Süresi 8
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mersahin (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Samsung >> Galaxy Gear s2 - Sıfır ayarında - Satıldı, Silinebilir.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    335 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Eylül 2004

Konu Sahibine Özel
    1
    1 Galaxy Gear s2 - Sıfır ayarında - Satıldı, Silinebilir.
    Haziran 2016 da alınıp sadece 2.5 ay kullanıldıktan sonra kutusunda duran bir cihaz.(Kardeşimin cihazı) Ankara veya Eskişehir'den elden teslim edilir. Diğer yerlere önce havale/eft sonra kargo şeklinde gönderimi yapılır.
    Sıfırdan farksızdır. Fotoğraflar bugün çekilmiştir. Kutusu, faturası vardır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Referanslar: notyetkt(p910i sattım) ,esnafim35,nevrium(6230i sattım),Time_Force(w810i - w710i takası), SkY_Line(kulaklık ve hafıza kartı sattım), eckaraca(7250i sattım) muuusti(n80 ve bluetooth kulaklık sattım), coolfire01(S.E flaş), ISLAMBOL(iPhone 3G 16GB sattım), kebab(ETEN M700 - Nokia 5610 takası), patiklitospaga(Lenovo K3Note sattım),lvz23(Samsung Tab 3 7.0 sattım)

Çek Alışverişleri: calculus07, Yasin Eskici, Ahmet_Es,Evrekas,Soickan,frosine,soon,BreakBeaT,çaylaq,Diricans_RM ,darkstone78,kuytu,turkuaz50,pvp_headshot,selo224,HEADLESS,ofsayt osman,victorist,mulanbu,benliharun,by_mecova,dedebaba001,kidon1903,zaptiye05,teacheroffclass,lovermad,oak_tree........

problemli çek alışverişi: razorr8

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bitcoin
bankalar.org
SEO
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,180
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.