Şimdi Ara

galaxy gear s2 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
7
Favori
11.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gsmavm.com'dan 899'a verdiğim ön siparişi iptal ettim arkadaşlar.
    hepsiburada.com'dan şu an sipariş verdim. Bu akşam teslim ediyorlar. Hem de 854 TL'ye veriyorlar.
    Bir de 50 + 50 + 50 TL hediye çeki veriyorlar.
  • 50 tllik hediye çekini kullanabilmek için 400 tllik alışveriş yapmak gerekiyormuş.pek mantıklı değil sanki.başka sitelerin kampanyalarını bekleyeceğim.teşhirde gören varmı hiç? samsung türkiye çok geç kaldı bence konuyla ilgili
  • Evet, çekler ölü çıktı :)
  • bu saat samsung dışında marka telefonlarla sorunsuz çalışıyor mu? ve saatten telefon görüşmesi yapılabiliyor mu? özellikle saati satın alan arkadaşlar bu sorularıma cevap yazarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saatle ilgili ilk yorumum; tasarım harikası olmuş.
    Samsung'un bu yıl tasarıma ağırlık verdiği çok net görünüyor.

Düne kadar Gear S kullanıyordum. ilk kullanımda rahatsız eden bazı eksikler var;
    1. Otomatik ekran parlaklığı yok.
    2. Uyku performansını ölçen uygulama eksik. Samsung bu konuda çalışıyormuş.
    3. Doğrudan PC'e bağlanamıyor USB ile (geliştiriciler için bence sıkıntı)
    *Saatte hoparlör olmadığı ve görüşme yapılamadığını zaten biliyoruz.

Soran arkadaşa cevap; diğer Android telefonlar ile çalıştığı söyleniyor ama ben bunu test etmedim.
  • mrmrmrmr kullanıcısına yanıt
    ekran büyüklüğü hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • ekran büyüklüğü yeterli. ama bu göreceli birşey.
  • Bruwkh B kullanıcısına yanıt
    Bugün tekrar aradım gsmavm yi 14 üne kadar kesin geleceğini söylediler gelmezse bende iptal edeceğim güya ön sipariş verdik heryerden önce gelmesi gerekirdi.

• çok iddialı olan samsung shop'lardan da haber yok. "türkiye'deki tek yetkili" kendileri sözde
    o akasya'daki sal.klar acaba şu durumdan haberdar mı ?
    olamazlar ama... cahilliş içlerine işlemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmrmrmr

saatle ilgili ilk yorumum; tasarım harikası olmuş.

Düne kadar Gear S kullanıyordum. ilk kullanımda rahatsız eden bazı eksikler var;

Soran arkadaşa cevap; diğer Android telefonlar ile çalıştığı söyleniyor ama ben bunu test etmedim.

gear 2 veya gear s'de olduğu gibi gelen çağrıya saat üzerinden cevap vermek s2'de mümkün değil mi? bu çok kullandığım bir özellik. şu an kullandığım gear 2 ile çok kısa konuşmalarda telefona hiç dokunmadan görüşme yapmak benim için pratik oluyor. gear s2 almaya niyetliyim ama hplarlör olmadığını duymak beni şaşırttı doğrusu.

• bence burda en merak edilen noktalardan biride şarj performansıdır.2 gün değerlendirme için yeterli bir süre olmasada aşağı yukarı görüş belirlidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hece_he

quote:

Orijinalden alıntı: mrmrmrmr

saatle ilgili ilk yorumum; tasarım harikası olmuş.

gear 2 veya gear s'de olduğu gibi gelen çağrıya saat üzerinden cevap vermek s2'de mümkün değil mi? bu çok kullandığım bir özellik. şu an kullandığım gear 2 ile çok kısa konuşmalarda telefona hiç dokunmadan görüşme yapmak benim için pratik oluyor. gear s2 almaya niyetliyim ama hplarlör olmadığını duymak beni şaşırttı doğrusu.

hadi be saat üstünden görüşme yapmak mümkün değil mi gerçekten ozaman saçma olmuş illa bi yeri eksik yapacaklar tasarım tamam dedik bu sefer bi parça çıkarttılar içinden

• gsmavm aradı bugun gönderiyorlar
  • Aynen kardeşim benide aradılar inş yarına kolumda olur.

• aynen bugün yetişebilirsek kargolarız dediler. ups yarına getirir. 2ay önce gear s te cuma vermiştşim siparişi cumartesi gelince şaşırmıştım. bugün verirlerse yarın istanbuldakilere ulaşır saat.
  • Bu sabah Samsung shop'lar aramaya başladı. Daha bu sabah gelmiş ellerine ürün.
    Hepsiburada'ya tebrikler. Avrupatr is eksi puan aldı benden...
    beceriksizler...
  • Ben kargoyu beklemekk icin gsmavm nin yerine gidip aldim az once. Saat cok şık. Gear S te kullandim ama bu daha fazla saate benziyo ve kibar. Gears te daha fazla ozellik vardi tipi biraz kotuydu. Bundada tip vad ozellik az. Hoparlorun olmayisi konusma yapilamamasi cok kotu. Sorulariniz varsa cevaplayabilirim.

• gsmavm den ilk alışverişimdi ve bu son alışverişim oldu kargoya hala vermediler yazıklar olsun. sakın sizde benim gibi hataya düşüpte gsmavmden birşey almayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saati araştırdım, büyük umutlarla bekledim, tr ye gelmesi bence marka kalitesini ortaya koyuyor. Diğer saatlerde riske girip amazondan sipariş + gümrük vergisi + garanti dışı kalması da cabası.. Ancak incelediğim kadarıyla gear s ten bazı özellikleri eksik. Tasarım olarak güzel ama display size bölümü çok ufalmış, benim gibi uzun boylular için saat oyuncak gibi duracaktır ki gear s bile tam geliyordu ( büyük diyorlardı ). Bunun dışında arama yanıtlama özelliği olmaması da en büyük handikap. Bu yüzden seçeneklerim arasından malesef çıktı. Alan arkadaşlara hayırlı olsun, sonuçta bu özelliklerini bilip aldılar ve yorumlardan da beğen,ldiği anlaşılıyor.
  • Türkiye'de satılıyor olsa alacağım tek akıllı saat lg watch urbane 2nd edition olurdu.

galaxy gear s2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XYAĞMUR -- 15 Kasım 2015; 10:14:33 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.