Şimdi Ara

Galaxy Fırsatları > Samsung C&T Tripodlu Uzaktan Kumandalı Selfie Stick 169>89TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    belki bazı arkadaşlara bilgilendirme gelmiştir telefondan

Samsugn online mağazada cep telefonu için tripodlu uzaktan kumandalı selfie stick 169TL yerine 99 TL
    Galaxy Fırsatlarından alınan şifre ile (10 tl değerinde) 89 tl ye geliyor.
    https://shop.samsung.com.tr/tr/ct-selfie-stick

• haber verdiğiniz için teşekkür ederim ben değerlendirdim..
    zaten kablosuz hızlı şarj standı alacaktım..
    bunuda ekledim.. 250/100 çek vardı onu kullandım..

Galaxy Fırsatları > Samsung C&T Tripodlu Uzaktan Kumandalı Selfie Stick 169>89TL

Hızlı şarj standını 152 liraya
    selfy çubuğu tripoduda 66 liraya almış oldum..

çek olmasa galaxy kodu kombosuyla 89 a bile alırdım..
    ürünü biliyorum gerçekten kaliteli tripod olarak selfy çubuğu olarak kullanılıyor ve BT kumanda var..
    aynısını xiaomide satıyor o da çok kaliteli.. bunuda değerlendirebilirsiniz n11 çeklerle..
    https://urun.n11.com/giyilebilir-teknoloji-aksesuarlari/xiaomi-selfie-cubugu-tripod-bluetooth-kumandali-ucu-birarada-P252420761?Renk=Siyah&gclid=CjwKCAjwgr3ZBRAAEiwAGVssnd5uRBoIV8z4fbFFa6vFgfYD22Hlua6aYALpw-MpP3MCq4isCXUE6BoCqPgQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 25 Haziran 2018; 0:26:41 >

• snl_ S kullanıcısına yanıt
    xiaomi vs bu cihaz kalite olarak hangisi üstü acaba ? Xiaomiyi 89 dan aşağı almak mümkün çinden ama bu cihaz daha üstün ise verilir sanki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

xiaomi vs bu cihaz kalite olarak hangisi üstü acaba ? Xiaomiyi 89 dan aşağı almak mümkün çinden ama bu cihaz daha üstün ise verilir sanki ?
    xiaomi bilmem ama bunun kalite olarak gayet iyi dayanıklı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

hocam standarttır neyi üstün olacak
  • Olur mu :) aynı fabrikadan çıkmıyor sonuçta beni gördüğüm en önemli fark daha uzun mesala açılmış hali

• Haber veren arkadaşımıza teşekkür ediyorum, aldım bir tane bende
  • galaxy kodu söyleyebilecek var mı? Program benim telefonuma inmiyor o yüzden indirim alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ptif

galaxy kodu söyleyebilecek var mı? Program benim telefonuma inmiyor o yüzden indirim alamıyorum.
    GFSELFST10
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

GFSELFST10

Alıntıları Göster
    Teşekkürler :)
  • Acaba uzunluğu tam olarak nedir? Sitede hiç bilgi yok resmen. Pili kaçlık boyutu gramı? Teknik özelliklerini yazmamışlar hiç.
  • Benim Selfy stick ve hızlı şarj standım geldi..

dün fazla inceleyemedim ama 5-10 liralık selfy çubuklarından kısa olduğunu söyleyebilirim..
    ama telefon sıkıştırma yeri çok sağlıklı..
    tripod gayet iyi..

kumanda teknik özelliklerine bakamadım ama gerçekten fotoğraf çekmek kumanda ile keyifli..

66 liraya harika oldu haber veren arkadaşa teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

Benim Selfy stick ve hızlı şarj standım geldi..

dün fazla inceleyemedim ama 5-10 liralık selfy çubuklarından kısa olduğunu söyleyebilirim..
    ama telefon sıkıştırma yeri çok sağlıklı..
    tripod gayet iyi..

kumanda teknik özelliklerine bakamadım ama gerçekten fotoğraf çekmek kumanda ile keyifli..

66 liraya harika oldu haber veren arkadaşa teşekkür ederim..
    güle güle kullan hocam :)

bu arada selfie stick in uzunluğu 40cm filan. @maestrostd

bence en önemli konusu cubuk uzunluğundan ziyade tripod konusu.
  • Özelliklerde yazıyor zaten uzunluk bilgisi

*42 cm uzayabilen dayanikli metal govde
    *Tripod fonksiyonu
    *Ayrilabilir ve micro USB ile sarj olabilen bluetooth uzaktan kumanda
  • Cevap için teşekkür ederim. Bluetooth sürümü kaç peki bilen var mi ?

• Çubuk 22cm uzuyor. Tutma sapıyla falan ancak 42 cm olur. Ben alırken 80 cm uzayabilir yazıyordu şimdi 42cm olarak düzeltmişler. Kalite olarak güzel ancak bu kadar kısa çubuk benim işime yaramayacağı için iade edeceğim.
  • Tripod özelikli Xiaomi Selfie Çubuğu alayım diye düşünüyordum(yukarıda paylaşılan linktekini) ancak o da samsung kadar mı uzuyor acaba bilen var mı? Kaliteli tripod özellikli selfie çubuğu önerisi olan var mı?
  • ptif P kullanıcısına yanıt
    yorumlarda selfy çubuk boyunun 90 cm olduğu yazıyor bu durumda xiaomi daha avantajlı gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.