Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Galaxy Ace artık oyun desteği almıyor mu ??? [Aciliyetten yardımm !!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Galaxy Ace artık oyun desteği almıyor mu ??? [Aciliyetten yardımm !!]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11866 Mesaj
    Elimde GT-S5830 var. Ama PS'da angry birds bile yok !

Neden yok bu uygulamalar-oyunlar ? Destek alınamıyor mu ?

Bu konuya açıklık getiren olursa sevinirim.

|
    |
    NZXT S340 Red n Black | Corsair TX550M 80 Plus Gold | MSI Z370-A Pro | Intel I5 8600K 5.0 Ghz 1.375V Delid | Crucial Ballistix 2x8GB 2666 Mhz | Corsair Force Le200 120GB | WD Blue 1TB | MSI RTX 2070 Armor | Be Quiet Dark Rock Pro 4 | AOC G2460PF 144Hz 1MS n Philips 190CW 75Hz 5MS | G710 Plus Cherry MX Blue | Corsair M65 Pro RGB | HyperX Cloud II | Logitech G920 n Shifter // Honda Accord 7 K24
  • Yarbay
    11866 Mesaj
    Bir de BT çalışmıyor-açılmıyor. Bunun da bir çözümü var mıdır ?
    |
    |
    NZXT S340 Red n Black | Corsair TX550M 80 Plus Gold | MSI Z370-A Pro | Intel I5 8600K 5.0 Ghz 1.375V Delid | Crucial Ballistix 2x8GB 2666 Mhz | Corsair Force Le200 120GB | WD Blue 1TB | MSI RTX 2070 Armor | Be Quiet Dark Rock Pro 4 | AOC G2460PF 144Hz 1MS n Philips 190CW 75Hz 5MS | G710 Plus Cherry MX Blue | Corsair M65 Pro RGB | HyperX Cloud II | Logitech G920 n Shifter // Honda Accord 7 K24
  • Binbaşı
    1435 Mesaj
    Desteklemesi gerekiyor ancak bt un acilmamasi yazilimsal diye tahmin ediyorum.verilerinizi yedekleyip fabrika ayarina donmenizi tavsiye ediyorum.oda olmazsa sifirdan odin ile romu tekrar kurun.googledan aratirsaniz detayli rom yuklemeyi bulursunuz.ancak cihaziniz normal ace mi yada 'i' modelimi emin olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: FutureLand

Desteklemesi gerekiyor ancak bt un acilmamasi yazilimsal diye tahmin ediyorum.verilerinizi yedekleyip fabrika ayarina donmenizi tavsiye ediyorum.oda olmazsa sifirdan odin ile romu tekrar kurun.googledan aratirsaniz detayli rom yuklemeyi bulursunuz.ancak cihaziniz normal ace mi yada 'i' modelimi emin olun.

Normal ace ama angry birds falan yok ayni. Telefona reset attım zaten.
    |
    |
  • Binbaşı
    1037 Mesaj
    Store'da o oyunların görememen, telefonun o oyunları desteklemediği anlamına gelmez (genelde!). Bazı telefon modelleri için, cihaz pratikte o oyunu oynatabilecek kapasitede olsa bile, Store'da göremeyebilirsin. İstediğin oyunları apk formatında arat, o şekilde kur. Gerçek anlamdan telefonun oynatıp oynatamadığını ancak bu şekilde anlarsın. Rahat rahat oynarsın kızgın kuşları da.
    |
    |
    Oyun yapımcıları genelde oyunlarına leke bulaşmasın diye giriş seviyesinde ki telefonlara oyunlarını kapatırlar. Çünkü giriş seviyesi telefonlar mario'da bile zorlanıp kasar. Sonra eksi yorum yazılmasın diye yapıyorlar bunu.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.