Şimdi Ara

Galaxy 8600GT İncelemesi-LOST PLANET DX10@45FPS(açık alanda) sf.6 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
0
Favori
32.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

valla kardeşim onu bunu bilmem benim bütcem 200ytl mi evet bitane soni+ alıyorum pazartesi stoklara giriyormuş bitti nekadar para o kadar köfte coluk çocugumun rıskını ekran kartına yatıram. gidipte 450ye bi 8800 ve 200e di dual core bide üstüne watta yetmez yok yok benim kızım cok daha önemlidir gerekirese eski ekran kartı ilede idare ederim 6600le 2 yıl çektim bu karttan ama 200 ytl bütcem var ve sorun yok bitti.en gec çarşambaya yazarım emnunmuyum deilmiyim

Memnun olacaksın merak etme

LOST PLANET 1.4 patchini kur performansın DX10 da %120 artacak

Evet kart gayet güzel

• kaça aldın acaba bi fiyat verebilir misn???
  • HD2600 u mu 8600 Gt mi daha iyidir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: V2

HD2600 u mu 8600 Gt mi daha iyidir ?

Ben 8600GT derim hatta mümkünse 8600GT sonic+.

Ama 8800GT ler de beklenmeli bence
  • wala 8600gt ye göre gayet başarılı fps değerleri
  • Arkadaslar herkese ıyı aksamlar uzun suredır kıvranıyorum ancak sızler cozebılırsınız durum soyle:

Gecen sene hızlı oyun ıcınde uygun bır PC aldım . confıg: 2.4 coreduo . asus p 5 deluxe anakart ramları 4 gb yapmak ıstedım kıngston 800 mhz aldım fakat bır turlu 4 gb gosteremedım makıneye wın 64 bıt kuracaksın gorur dendı kurdum yıne gormedı. Anakart ıle uyumlu ramlar lıstesınde teamxtreme hyperx lerden alacaktım fakat hata yaptım herhalde sımdı elımde 800 mhz 4 gb ram var makıne sadece 3 gb goruyor onerılerınız nelerdır ıkıncı el satsam mı hangı ram almalıyım front bus a mı dıkkat etmelıyım?

ıkıncı rıcam ekran kartının problemıne bır cozum: onda da uyumlu ekran kartı almak ıcap edecek herhalde su anda uzerınde modelını bılmedıgım bılg arkadasın ıdareten taktıgı 512 mb nvıdıa var o da crysıs oyunu acınca beyaz ekran verıyor yapmadıgım sey kalmadı ne olur sunu adam edelım canımdan bezdım yardımlarınız beklıyorum ..
  • Arkadaşlar baştan aşağı bütün postları inceledim.Ekran kartını gerçekten çok iyi performans veriyor.Bende ekran kartı alıcam.Fiyatıda çok uygun.Zaten sadece cs (counter-strike 1.6) oynuyorum.Eğer oynayan arkadaşlar varsa bir kaç ss ile fps'lerinin ne durumda olduğunu görebilirmiyim acaba ? =)

Birde benim pc özelliklerim şu şekil ekran kartı uyarmı ?

http://img217.imageshack.us/img217/7870/qweqwe9pq5.jpg
     Galaxy 8600GT İncelemesi-LOST PLANET DX10@45FPS(açık alanda) sf.6

• Uyanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.