Şimdi Ara

Galaxy 8600 GTS'nin Bioshock performansı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Galaxy 8600 GTS OC Edition (SLI) bu kartı 150 ytlye buldum.Bu kartın Bioshock performansı sizce nasıl olur? 1280x768 directx9 4xaa 8xaf açıp klasmadan rahatça oynayabilir miyim? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

• Bioshock sistemi cok kastiran bir oyun degil ancak 1280 cozunurlukte 4xAA acarsan bircok yerde (ozellikle oyunun sonunda) kasilma olacagini dusunuyorum.
  • peki 350w bu kartı çalıştırmak için yeterli olur mu?
  • Arkadaş Aynı Ekran Kartını Kullanıyorum ve Hiç Bir sorun Yaşamadım.ProStreet,Craysis Gibi Oyunları 1280*1024 Çözünürlük te oynuyorum.Daha bir kere bile kasma görmedim.Bence Süper Bir Ekran Kartı.Ama Paran varsa 8800 gts al.
    Asus TA951 350W Kasa Kullanıyorum.

İşlemci: Intel Core2 Quad Q6600
    Anakart: İntel DP35DP
    Ekran Kartı: Galaxy 512mb 8600GTS OC Edition
    Ram: Kingston 1*2gb 667mhz
    Hard Disk: Seagate 320 gb 16mb

Galaxy 8600 GTS'nin Bioshock performansı???

Grafik İşlemci : GeForce 8600 GT
    Bellek : 512MB DDR2
    Bus Yapısı : PCI-Express
    İşlemci Hızı : 400MHz
    RAMDAC : 400MHz
    Standartlar : DirectX 10
    İşletim Sistemi : NT4.0, WIN Me, WIN2000, WINDOWS 9X, Windows XP ,Windows Vista
    TV Çıkış : HDTV çıkış
    İkinci VGA Çıkışı : DVI-I
    Video Giriş : Yok
    Garanti Süresi : 24 ay

• adam galaxy 8600gts diyo sen ddr2 bellekli 8600gt ozellikleri koyuyorsun.. bu saatten sonra 8600 serisi tavsiye etmem.. butcen varsa 50$ daha katip hd3850 al derim..
  • Ouroboroz Biz Adam Gibi Arkadaşımıza Yardım Etmeye çalıştık.Hatamız Varsa Söyle ama Böyle Adam madam Hiç Yakışmıyor.Eğer çOK Biliyorsan Sen Yassaydın.
    Tamam gts ile gt nin arasında ki farkı biliyorum ama farkında olmamışşım.Hemen Şöyle Böyle demene gerek yok ...
  • aslında 8800gt de gözüm var ama bütce kısıtlı.PC ye çok para harcadım daha fazla harcamak istemiyorum.yardımlarınız için sağolun en iyisi ben alayım bu kartı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.