Şimdi Ara

galaxsy s3 acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurdışından galaxy s3 geldi üzerin de 4.0.4 yuklü ben buna 4.1.2 yuklemek istiyorum nasıl yuklerim odin ile yukleye bilirim ama cihazı daha kayıt ettirmedim ettirmeden yukleme yapsam bi sorun olurmu yoksa imei pasaport kay dı yapıp oylemi yukleme yapim telde sim kilit varsa 4.1.2 kursam bi sorun olurmu sim kilit varmı yokmu bilmiyorum ne yapmamı tavsiye edersiniz lütfen yardım cı olurmusunuz bilgi pay laşıldıkça güzeldir

• sebeke gidermi hic kart takilmamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu incele sim kilidi olup olmadığına bak varsa devredışı bırak daha sonra kies bilgisayarına indirip kur zaten telefonu takınca otomatik tanıyor adımları izle telefona kart takınca bir hafta ile bir ay kullanırsın sonra kapanır kurulumdan sonra bence kayıt yaptırman mantıklı
  • mrb arkadaşlar birşey sormak istiyorum. galaxy s3 ümün arka kapağına mürekkep bulaştı siliyorum siliyorum geçmiyor sanki içine işlemiş gibi bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varmı şimdiden teşekkür ederim.
  • Guncelleme yapip yapmaman pek onemli degil, her halukarda kayit ettirmen gerekli.

@ahmetatalay111 aseton veya alkol ile silmeyi dwneye bilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.