Şimdi Ara

Galax GeForce GTX1070 2398.98TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galax GeForce GTX1070 8GB 256Bit GDDR5 EX O.C Sniper Black Extreme Overclocked Ekran Kartı 2398.98TL internette dolaşırken gördüm sizlerle paylaşmak istedim :)
    https://www.teknobiyotik.com/galax-gtx1070-8gb-256bit-gddr5-ex-o-c-sniper-black-extreme-overclocked-ekran-karti-70nsh6dhm9es.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TcranberrieS -- 22 Mart 2018; 17:29:56 >

• Çiftlik Bank asics kullanıyordu, ekran kartı değil.

Genel herkese de şunu diyeceğim;

Madencilik işine bu saatten sonra giren olmaz, yeni arz talebi karşılıyor artık. gtx1070, rx580 gibi kartların getirisi günlük 1 dolar civarında. Girmeye değmez. + en çok getiri sağlayan Ethereum sene sonunda artık madencilik yapılamayacak bir yapıya geçecek.

Amazondan rx580 aldım 400 dolara + gümrük + kargo ekle %20; 480 dolar. Doları 3.98 den hesapla 1900 lira eder.

gtx1070 içinde bu fiyatlar normal. Madencilik işi söndü, patlasın fiyatlar düşecek işi yalan oldu. fiyatların düşeceği seviye bu kadar çünkü dolar çok yükseldi. Aynı zamanda ithalatçı firmalar da bu yüksek kur üzerinden +%18 gümrük ve KDV ödüyor. 2300 lira normal seviye yani

Düşecek kartlar varsa 2 sene haşat olmuş madenci kartlarıdır, onların fiyatına bir şey diyemem.
  • İyi fiyat.İçimden piyasa düzelecek inşallah diyor ama ne olur bilinmez.
  • 1070 serisinin ilk çıktığı zamanlarda 1800 tl'lere satıldığı günleri hatırlıyorum ,

paramız çok değersizleşti ,çok
  • 1000 tl pahalı.

Oyuncuysanız sabredin.

1 senedir ekran kartı almadım , oyunda oynamıyorum bir yerim eksilmedi aksine param cebimde kaldı.

Alışkanlıklarınızı değiştirin.

Sizin paralarınızla adamlar ferrari biniyor.
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    1700 kusurden gtx1080leri gordu bu forum hocam,daha gecen sene mi neydi.İtopya vatan felan kapisiyordu ekran karti indirimlerinde.Ne gunlerdi be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    çok haklısınız hocam
    inanın ki insan parası ile bile ürün satın alamıyor ,
    Allah sonumuzu hayır etsin .

ne fark ettim biliyor musunuz hocam . şimdinin 3000 tl si - 2013 yılının 1500 tl si ederinde
  • Bu fiyatlarin alti artik gelmez dusunen yapistirsin beklemeyle dolar dahada yukselir ekran kartida dusmez bu saatten sonra tahminim

• Nvidia yeni serisini duyuracak diye tutuştular ellerinde ki eski kartları stoklardan çıkarıyorlar tahminimce. Oyuncular özellikle beklesinler daha iyi kartları daha ucuza alacaklarını düşünüyorum.
  • SamueL06 kullanıcısına yanıt
    Yeni kartların çıkması yılsonunu bulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni seri falan korkutmuyor kimseyi. kart üreticilerinin çokta şeyinde değilsiniz yani. Zaten karları son iki yılda almış yürümüş. Madencilik para etmiyor son bir aydır Dolayısıyla kimse kart almıyor ve fiyatlar düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesaire86

yeni seri falan korkutmuyor kimseyi. kart üreticilerinin çokta şeyinde değilsiniz yani. Zaten karları son iki yılda almış yürümüş. Madencilik para etmiyor son bir aydır Dolayısıyla kimse kart almıyor ve fiyatlar düşüyor.

Korktuğundan bahsedilen kişi/şahıs/firma üreticiler değil zaten arkadaşım. Türkiye içerisinde ki firmalarımız. Ellerinde yüksek fiyatlardan aldıkları eski kartları satmak mı daha kolay olacaktır, yeni seri çıktığı zaman daha iyi ve ucuz kartı satmak mı kolay olacaktır?
    Ayrıca kimin neyindeyiz kimin neyinde değiliz derdi sana düşmez adabını bil konuş.
  • Mining getirisi yarın yükselsin 3000 liraya 1070 almak için kampanya beklemek gerekir. Yeni seriyi zaten unutun, hangar dolusu ekran kartı alıyor adamlar buraya gelmeden stok bitiyor. Yani bu piyasada artık kart fiyatinı mining belirliyor, oyuncularda buna uymak zorunda kalıyor. Alındıniz sanirim ama lafım geneleydi kim kimin neyinde yada bu işin neresinde onu en iyi her birey kendi bilir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be bu nedir aga 1070ler 3500 e cıkmıs amazondan ilk cıktığı zamanlar zotac gtx 1070 amp extreme 1400-1450 tl arası bişeye aldım vergi iadesiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 25 Mart 2018; 2:16:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Çiftlik Bank'ın sahibi 2000 bilgisayarlı Bitcoin fabrikası kurmuştu videosu var, sırf o şahıs yüzünden ekran kartları karaborsa oldu fiyatlar arttı.

2000x4 desek 8000 adet ekran kartı yapar, az bir sayı değil.

Çiftlik Bank asics kullanıyordu, ekran kartı değil.

Genel herkese de şunu diyeceğim;

Madencilik işine bu saatten sonra giren olmaz, yeni arz talebi karşılıyor artık. gtx1070, rx580 gibi kartların getirisi günlük 1 dolar civarında. Girmeye değmez. + en çok getiri sağlayan Ethereum sene sonunda artık madencilik yapılamayacak bir yapıya geçecek.

Amazondan rx580 aldım 400 dolara + gümrük + kargo ekle %20; 480 dolar. Doları 3.98 den hesapla 1900 lira eder.

gtx1070 içinde bu fiyatlar normal. Madencilik işi söndü, patlasın fiyatlar düşecek işi yalan oldu. fiyatların düşeceği seviye bu kadar çünkü dolar çok yükseldi. Aynı zamanda ithalatçı firmalar da bu yüksek kur üzerinden +%18 gümrük ve KDV ödüyor. 2300 lira normal seviye yani

Düşecek kartlar varsa 2 sene haşat olmuş madenci kartlarıdır, onların fiyatına bir şey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paptes -- 25 Mart 2018; 22:15:19 >

• ekran kartlarının devri bitti, bu işleri araştırmış biri olarak söylüyorum. Kar aşırı düştü, kimse daha fazla 6 ekran kartlı sistemlere yönelmez artık.
    elinde sistemi olupta yatırım yapmış olanlarda eli mahkum paralarını kurtarmaya çalışıyor.
  • Mining yapan adamların hepsi 2 yıldır yok ya artık bitti elektirik parasını bile karşılamoyor o zaman bu ekran kartları nere kayboluyor daha ilk günden 20 25 milyarlık ekran kartı satın alıyorlar tabi canım madencilik bitti

• mining olayı hakkaten bitti ve fiyatlar düşüyor. rx 560 gibi giriş seviyesi kart bile 1100 liraya çıkmıştı ben kampanyayla 850 ye aldım diye seviniyordum şimdi 790 a düşmüş. daha da düşer olması gereken fiyatlara sabitlenir yakında.

bu arada benim için nanokatalog 1 teknobiyotik 2. bu ikisinden bidaha hayatta bişey almam. teknobiyotiğe bir pini yamuk anakart gönderdim garantisi varken düzeltsinler diye 5 - 6 pini yamultup geri göndermişler. bide utanmadan kutuya koydukları servis fişinde garanti kapsamı dışında tamir edildi yazmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dheskikullanıcı -- 30 Mart 2018; 22:46:48 >
  • Ab ve abd de 3-4 aydan beri miningciler kartları ellerinden cıkartmaya calısıyorlar

ki orada elektrik ucuz oldugu halde...

bizim ulkede 1.5 yada 2 aydan beri birsürü ilan gormeye basladım .

nacizhane tavsiyemdir sakın olaki nci el almayın

yok sadece aksamları oyun oynandı
    yok günde sukadar saat kullanıldı ..

iş için bilemem ama.... keyfi ise beklemenızı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

1000 tl pahalı.

Oyuncuysanız sabredin.

1 senedir ekran kartı almadım , oyunda oynamıyorum bir yerim eksilmedi aksine param cebimde kaldı.

1000 lira pahalı mı ? Ufak atıyosunuz ve civcivler yiyor kural bu , bu kart ilk çıktığında o fiyatları görmedi nasıl 1000 tl pahalı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalfatt

quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

1000 tl pahalı.

Oyuncuysanız sabredin.

1000 lira pahalı mı ? Ufak atıyosunuz ve civcivler yiyor kural bu , bu kart ilk çıktığında o fiyatları görmedi nasıl 1000 tl pahalı oluyor?

Tamam çok ucuz git sen al. Hatta bir tane de bana al.Birkaç tanede forumda dağıt...

İlk bilgisayarını 1999 da toplamış bir insan neyin ne olduğunu biliyor sen merak etme...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.