Şimdi Ara

Galatasaraylıyım muhtemelen Bjk şampiyon olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle ilk başlarda basit fikstürün varken atacaktın 8-10 puan fark olacaktın şampiyon.Şimdi her hafta derbi maç var.Her hafta yorgun maça çıkacaksın.Takımın derbi kazanamadığınıda düşünürsek ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 9 Mart 2018; 15:2:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Galatasaraylı değil.

• Gercekci bir galatasarayli. Besiktas CL de mucadele etmese farki coktan acmisti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Galatasaraylı değil.

Aga sen mi karar veriyosun milletin hangi takimi tuttuguna illa herkes gs sampiyon olacak mi demek zorunda kac gundur gs disinda biri sampiyon olacagiz dediginde topla tufekle saldiriyosun insanlara. Sanane ki sen sampiyon olacagindan eminsen ne guzel iste milletin fikriyle mi sampiyon degisiyor ? Banliydim yazamadim diger konularda.

Ayrica bana gore de GS sampiyonlugun en buyuk adayi sonra biz simdi ben gs liyim besiktasli degilim sana gore dimi ?

• Beşiktaşın fiktürüne bakmadın galiba?

içerde hakemler sayesinde rakipleri döve döve maçları kazanıyorlar o yüzden o maçları geçtim.

başakşehir deplasmanı
    akhisar deplasmanı
    gs deplasmanı
    osmanlı deplasmanı

bu maçların en az ikisi tahminim üçünde puan kaybeder beşiktaş

hatta başakşehire yenilip, bizim maçta da havlu bile atabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Galatasaraylı değil.

Aga sen mi karar veriyosun milletin hangi takimi tuttuguna illa herkes gs sampiyon olacak mi demek zorunda kac gundur gs disinda biri sampiyon olacagiz dediginde topla tufekle saldiriyosun insanlara. Sanane ki sen sampiyon olacagindan eminsen ne guzel iste milletin fikriyle mi sampiyon degisiyor ? Banliydim yazamadim diger konularda.

Ayrica bana gore de GS sampiyonlugun en buyuk adayi sonra biz simdi ben gs liyim besiktasli degilim sana gore dimi ?

Kime saldırmışım Allah aşkına, göster bakayım hangi Gsliye laf etmişim fikrini söyledi diye? Bu elemanın mesajlarını biliyorum ben Gsli değil, açtığı konuyla alakası yok yazdığımın. Sisteme takım koyup forumu trolleyenlerden.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Galatasaraylı değil.

Kime saldırmışım Allah aşkına, göster bakayım hangi Gsliye laf etmişim fikrini söyledi diye? Bu elemanın mesajlarını biliyorum ben Gsli değil, açtığı konuyla alakası yok yazdığımın. Sisteme takım koyup forumu trolleyenlerden.

Saldirmak orada mecazi kullandim konuyu hatirlamiyorum Gs li olup olmamasi onemli degil ornek veriyorum soyle bir konusma geciyor Bana gore Besiktas kesin sampiyon bu sene. Orda siz nasil sampiyon olacaksiniz diye saydirmissin. E arkadas adam oyle dusunuyo olabilir Fenerbahcelilerin de bir kismi sampiyon olacagiz diyebilir burda bir saygisizlik yok ki karsi tarafa. GS de takim mi vs diyen olursa cevap hakkin olur onun disinda herkes fikrini belirtsin ne var ki ? Adam Gs li olsa ne olur FB li olsa ne olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Beşiktaşın fiktürüne bakmadın galiba?

içerde hakemler sayesinde rakipleri döve döve maçları kazanıyorlar o yüzden o maçları geçtim.

başakşehir deplasmanı
    akhisar deplasmanı
    gs deplasmanı
    osmanlı deplasmanı

Hakem :d

Avrupa kupalarında son 20 iç saha maçında 1 yenilgimiz var. Hakemle döve döve yenilmiyoruz değil mi? Uefa başkanına borcumuz felan vardır bi araştırın bakalım.

• quote:

başakşehir deplasmanı
    akhisar deplasmanı
    gs deplasmanı
    osmanlı deplasmanı

Akhisar ve Göztepe deplasmanı bizde de var üstüne 4 tanede derbi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 9 Mart 2018; 17:24:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

quote:

başakşehir deplasmanı
    akhisar deplasmanı
    gs deplasmanı
    osmanlı deplasmanı

Hakem :d

Avrupa kupalarında son 20 iç saha maçında 1 yenilgimiz var. Hakemle döve döve yenilmiyoruz değil mi? Uefa başkanına borcumuz felan vardır bi araştırın bakalım.

Kac galibiyetin var onu soyle.

Burda galibiyetten degil puan kaybindan bahsediyorum

• Biraz daha objektif yorum yapmak gerekirse; Galatasaraylıyım ama Galatasaray şampiyon olacak

• Objektif olarak yorum yapmak gerekirse; en çok puanı toplayan şampiyon olacak.

• saçma sapan puan kayıpları olmadığı taktirde GS şampiyon diye düşünüyorum. Başakşehirin de işi belli olmaz

• Tipik rai iste her konuda tahrik adam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ligin ilk yarında 8 galibiyet 1 beraberlikden sonra bunlarla maç yaptıkdan sonra halimiz göründü ara transferdede takıma takviye yapılmadı gayet mantıklı bir açıklama ama düz mantıkla bakıldığında bir de olaya farklı bakmamızı gerektiren bir etken oda bu takımın GALATASARAY olması bu takım her zaman finalleri bıçak kemiğe dayandığında kazanmayı her zaman bilmiş bir takımdır nasıl fenerbahçenin derbilerde üstünlüğü varsa GALATASARAYIN da final maçlarında son haftalarda üstülüğü vardır

• Manchester City'liyim ama Manchester United şampiyon olur.

(!)

• Kulak asmayın bu dalkavuklara.Tudor efendi her derbide formasyon değiştirmese görürdüm ben onları.Başımızda İmparator Fatih Terim var,sessizliğinizi ve sükunetizi koruyun.Çıldırtmaya,kudurtmaya hazır olun

• Galatasaray iç saha tüm maçlarını kazanırsa şampiyon olur..

• GS için gerekli olan son 7-8 haftaya potada girmesidir. Gerisi gazla geliyor zaten. Çok kötü olmamıza rağmen Nonda’nın attığı golle FByş evimizde yenip şampiyonluk yolunda rahatlamıştık. Yani demem o ki bize gereken şu haftalarda 1-2de kalmak

• Ligde adalet varssa, bu leş futbol oynayan takım şampiyon olmaz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.