Şimdi Ara

Galatasaraylılar asla yenilmezler!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tunasilah</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by evildead5502</i>
    <br />Heinrich eğer şu lafları karşımda söylemiş olsaydın şuanda hastahanede yatıyor olurdun.Sen gerçekten kaşınıyorsun ve bu forumda ortalık karıştırıcısın
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    ne hastanesi burda söyledikleriini gerçekde söylese çoktan dayaktan ölmüştü.

tuna ben lafimi esirgemem hertarafta solerim !!..

• Burda konuşup , çok zora geldimmi kaçar giderim diye düşünüyorsun ama yanılıyosun.. Hertürlü yakalanırsın
    Karşında 17-18 yaşlarında çocuk yok senin... Kurşunları çıkartamazsın sonra
  • 1) arkadaşlar lütfen bu sorunlarınızı özelden halledin.
    2) kullanılan kelimeler: "hastane, dayak, ölüm, kurşun" konu başlığı: "spor, dostluk, centilmenlik" size de biraz garip gelmiyor mu? Lütfen o önce dedi bu önce dedi türünden çocukça savunmalar yapmayın. Eğer yazılanlardan ciddi bir şekilde rahatsız oluyorsanız ya spor bölümüne gelmeyin, ya da modlara bilgi verin. Herkes kendi adalet sistemini kurmasın lütfen; illa kuracağız diyorsanız da bunu özelden halledin, ben mafya repliklerini dinlemeyi çok sevseydim kurtlar vadisini izlerdim sizleri değil.
    3) Modlardan ricam -her türlü yasağa olabildiğince karşı olmama rağmen- bu konu başlığının kapatılması.

Saygılar.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by evildead5502</i>
    <br />Burda konuşup , çok zora geldimmi kaçar giderim diye düşünüyorsun ama yanılıyosun.. Hertürlü yakalanırsın
    Karşında 17-18 yaşlarında çocuk yok senin... Kurşunları çıkartamazsın sonra

off ne gerizekali adamsin ya gelmis bana kursun falaln diosun birak bunlari ya senin salak oldugun bu sozlerinden belli hadi yallah !..
  • NE OLDU ??? ..TÜN YEMEDİMİ
  • olm wer adres hadi wer at pm ye msg atta gor ebeninkini !.. salak ya olm ben senin laf yaptigini bilmiyorum sanki birak ugrasma yapamicagin seyler icin konusma..
  • SENIN ÇOLUK ÇOCUK OLDUĞUN ŞU KONUŞMALARINDAN BELLİ , BİR FORUMÇOCUĞU İÇİN BAŞIMI BELAYA ZATEN SOKMAM AMA SENİN ÇOCUKLUĞUN DAHA FARKLI BİR ÇOCUKLUK VE SEN BU KONUŞMALARININ BEDELİNİ ÖDEYECEKSİN...
    YAPAMAYACAĞIM ŞEYLER HA?? YOKSA DAHA ÖNCE YAPTIĞIM ŞEYLERMİ SENİN GİBİLERİNE
  • hopps arkadaşlar, gastelerde gördüğümüz o komik ölümlerden falan hiç ders almıyonuz mu? "ne salak len bu adamlar" demiyonuz mu hiç? bırakın şimdi böyle şeyleri. Seviyesizlik olursa o kişiyle muhataplığı kesersin olur biter.[frndsp]
  • cimbomum benim senin için canımı veririm fenere 7 az geldi dizmek lazım 10 u 11 i
  • evil dostum fenerbahçelilere söylenecek hiç bir şey yok!İnternetten bana ve Galatasaray'a küfreden çocukta aynı Heinrich Kemmler konuşuyordu.Ben ona dedim ki eğer yüreğin varsa adresi ver ben gelicem.Oda bana Kadiköyde bir adres verdi.Galatasaray formasıyla gittim.Sözde tek tek kapışacaktık.Oraya gittiğimde 6 kişiyle karşılaştım.Sonrasını anlatmama gerek yok!Tabi ki hepsi bana daldı tamam ben dayak yedim.Ama hiç olma yüreğimle oraya gittim *****çe başkasının arkasına saklanmadım.O gün bugundur fenerlilerden nefret ediyorum ve onların korkak olduğunu biliyorum.Ama kesinlikle hepsi değil!Çünkü daima kurunun yanında yaşta yanar.[pssd]
  • Seni oraya çağıran kişi yanındakilerle dalmayıp teke teke giremedi ha! ben buna febe taraftarı derim işte! ortaklarda aynı mevzuda bir gsli ile gözümün önünde kapıştı arkadaşım teke tek elimi sürmedim.
  • [Deleted by Admins]
  • bööle transfer depresyonlarına girdik ama bilin ki galatasaray'ın pafı bile feneri yener (adam gibi hakemler ile)
  • bu konu kitlenmemişmiydi
  • her zaman galatasaraylıyız ve sonuna kadar
  • offf bay geldi arkadaşlar. Destekleyin işte bende Gslıyım. 2 de 1 noluyo? Siz kendi takımınızdan eminseniz tabii ki her zaman destekliceksiniz. Hatta küme düşse bile. Diğer takımları tutanlar tabii ki bok atacak. Bu kadar başarı bu kadar ilk hangi takıma nasip oldu. O yüzden hep alttan alan biz olalım. Biz başarılı oldukça başarıya daha aç olan bir takımın taraftarlarıyız.
  • kulak verelim hellmarch'a...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malgache -- 26/6/2004 1:44:38 >
  • bize büyük kupalar kazandıran takıma kimse 2 sezon kötü dönem geçirdi diye sırtını dönemez sevinmesini biliyorsak bunada katlanacagız

Galatasaraylılar asla yenilmezler!!!
    Galatasaraylılar asla yenilmezler!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalhirca -- 26/6/2004 11:36:00 >

• bu kupalar herkese nasip olmaz
  • ustalar bizde sonuna kadar galatasaraylıyız ama insanında bu kadar yüregi şişmez
    onu alıcaz bunu alıcaz nedir bu 1 aydır uğaştıkları ne para var ne bişi üff üfff
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.