Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Galatasaraylılar asla yenilmezler!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
48
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Galatasaraylılar asla yenilmezler!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    573 Mesaj
    Biz Galatasaraylılar olarak şunu belirtelim ki futbol takımımız ne kadar kötü oynarsa oynasın biz daima Galatasarayı destekleriz.
    Çünkü Galatasaraylılık bir takıma veya bir kişiye bağlı değildir.Yıllardan beri gelen başarılarda nasıl göğsümüzü kabartıysak,
    şimdide aynı takımımızın üzüntüsünü hep beraber yaşıyoruz.Yani ne olursa olsun Galatasaraylılık ruhu ölmez.Eğer kötü gününde bizi
    desteklemeyen varsa o bizden değildir...!Cimbomum sen yenilsende yensende biz daima senin yanında olucaz...!

|
    |
  • Binbaşı
    1484 Mesaj
    her zaman kapalıdayız
    |
    |
  • Binbaşı
    1211 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by evildead5502</i>
    <br />her zaman kapalıdayız

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

[clps][drknrd]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj
    <font color='red'><h2>her zaman her yerde en büyük cimbom [krl]</h2></font id='red'>
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    Abi şu stad işi kafamı bozuyor bu başkan diyo seyrantepe filan ben mecidiyeköyde oturuyorum.Ortama alış mışım.Sonra galatasaray=ali sami yen başka stad istemiyorum.Ali sami yen değişsin büyütülsün!!!
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    televizyon iziliyonuz dimi siz..(FB).ESKİDENDİ O
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    televizyon izliyonuzmu siz.(fb)eskide kaldı o galatasaray.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    715 Mesaj
    [bgdnc2<font size='6'>en büyük cimbom</font id='size6'>
    |
    |
  • Binbaşı
    1484 Mesaj
    fenerliler çabuk unuttular 10. sıraya düştüğü günleri
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    [bgdnc2<font size='6'><font color='yellow'>GALATASARAY</font id='yellow'></font id='size6'>[bgdnc2]
    Eskiden fener mi vardı?Dünyada kim tanır feneri bir sene şampiyon oldu diye adam mı oldu?[krl]
    |
    |
  • Binbaşı
    1603 Mesaj
    Maziyi karistirmamak lazim 6 kasimi unutmamak lazim...
    |
    |
  • Binbaşı
    1484 Mesaj
    Maziyi karıştıran fenerliler ...
    6 kasim mazide kaldı, ona bakarsanız GS da fenere 7 tane dizmiş zamanında.Ayrıca şuda var, Fb ; GS maçlarını bizden daha fazla ciddiye alıyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1603 Mesaj
    bak sen bile unutmamasin 6 kasimi..[evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    Çok çok doğru evil kardeş adamlar bizle sanki dünya kupası finali oynarmış gibi oynuyorlar.Biz dünya takımı olabilir dünya kupasında final oynayacak kadar güçlü bir takımolabiliriz ama onlar asla !!! [bgdnc2]
    |
    |
  • Binbaşı
    1484 Mesaj
    Siz 7 yi unuttunuz , çünkü fener çok yediler gördü
    evet unutmadık çünkü şerefiz bir Gs yönetimi yüzünden Fatih Hoca yandı o maçta herneyse bu farklı bir konu.
    |
    |
  • Yarbay
    3872 Mesaj
    neden böyle bi topic açmak zorunda hissettiniz kendinizi anlamadım. durduk yere...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    7 mi ? olm biz size 11 tane gecirmisiz ! sen nediyosun ama onun hic bi onemi yok ozmzanlar futbol mu oynaniodu adam gelmis burda 90 yil ewwelki skoru soluyo dahya lig bile yok fb yeni kurulmus mahalleden toplanan adamlarla futbol oynamaya calisio, birak bunlari ezik olma..
    |
    |
  • Binbaşı
    1484 Mesaj
    Heinrich eğer şu lafları karşımda söylemiş olsaydın şuanda hastahanede yatıyor olurdun.Sen gerçekten kaşınıyorsun ve bu forumda ortalık karıştırıcısın
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by evildead5502</i>
    <br />Heinrich eğer şu lafları karşımda söylemiş olsaydın şuanda hastahanede yatıyor olurdun.Sen gerçekten kaşınıyorsun ve bu forumda ortalık karıştırıcısın
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    ne hastanesi burda söyledikleriini gerçekde söylese çoktan dayaktan ölmüştü.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    <br />Heinrich eğer şu lafları karşımda söylemiş olsaydın şuanda hastahanede yatıyor olurdun.Sen gerçekten kaşınıyorsun ve bu forumda ortalık karıştırıcısın
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>0

kim senmi beni dowceksin zuahah olm ben seni seyimde sallarim benim golgemden kacarsin sen birak burda klawye delikanliligini..
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,323
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.