Şimdi Ara

Galatasaray, Volkan Şen'i açıklayamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transferin hareketleri ekiplerinden olan Galatasaray transferd ebüyük bir sürpriz yaparak Volkan Şen'i kadrosuna katmaya hazırlanıyor. İşte detaylar...

Volkan Şen ile 2+1 yıllık anlaşan Galatasaray, taraftar tepkisini çekmemek için önce Feghouli'yi ardından milli oyuncuyu resmen duyuracak.

Milli futbolcu Volkan Şen-Galatasaray flörtünde mutlu son yakın. Tarafların, 2+1 yıllık sözleşmede el sıkıştığı öğrenildi.

Taraftar tepkisinden çekinin sarı kırmızılı yönetim, Feghouli transferini açıklar açıklamaz, Milli oyuncunun da transferini duyuracak.

1 milyon imza parası Galatasaray'da yıllık 1,5 milyon Euro kazanacağı öğrenilen Volkan'a bonservisi elinde olduğu için 1 milyon Euro da imza parası verilecek.

Sinan Gümüş'ü Benfica'ya satmak üzere olan, Yasin'in sözleşmesini uzatmayan ve birçok yerli oyuncusuyla yollarını ayıran Galatasaray, Türk pasaportlu takviye için Şen'de karar kıldı.

• volkan şen mi ? cidden bu dursun özbek hakkında iyice kötü düşüncem adam fener de ne yapmış kovulmuş, onu mu alcaklar haha

sinanı benfika mı alıyormuş hiç gülcem yoktu reserv takımına herhalde bügünden sonra sinanı klübeye bile almaz
  • Bence de açıklamasa iyi olur.
    hele öyle 1 milyon imza parası 1.5 yıllık vereceklerse hiç açıklamasınlar.
  • Yildirim demiroren vol2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • size uyduruk yasin,sinan ve rodrigez layık
  • Ya bu Feghouli'yi geçen sene FB istiyor diye haberler çıkmamış mıydı? GS yönetimindeki vizyona bak arkadaş, FB'nin bir, bir kaç sene önce ilgilendiği isimleri takıma toplayıp taraftar karşısında prim yapmak. Gerçi vizyonsuzluk konusunda bizim yönetimin de altta kalır yanı yok ya neyse.

• takımda az çöp vardı ya..
  • Dünkü yasin ve sinanin içinden geçer volkan. İstemiyordum ama dün şunları görünce alınsın diyorum artık.

• Bu yonetim cidden problemli

Yuzde yuz komisyon var

Volkan sene 1 m imza parasi vermesen sanki gs gelmicek

Gs almazsa anadolu takimlarinda 1m altinda oynayacak adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru düzgün bir maaş verirlerse sinan dan da yasin den de iyidir alınsın en azından orta morta açıyor

şuan bizim orta açan her adama ihtiyacımız var dün gördük ki orta açmayı bilen bir tek oyuncumuz yok
  • Dünki maçtan sonra yasini sinanı görüp volkanı istemeyen adam gerizekalının önde gidenidir şu saaten sonra gelsin agzımı dahi açmam, yasine bide bu adamdan iyi ayagı cekenler vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 21 Temmuz 2017; 15:22:52 >
  • Yasin' e sövüp onun vol2' sini alıyorsunuz. Akıl alır gibi değil. Volkan' ın bize geldiği güne lanet olsun. Daha doğrusu bursa çetesinin.
  • 1 m İmza parası 1.5 maaş ve volkanı istemek.
    40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim
  • Sneijder'i yüzbinlerce taraftarın baskısına rağmen resmen kovan yönetim mi Volken Şen'i açıklamaktan çekiniyor? hiç sanmıyorum. Volkan'ın açıklanmama sebebi Sinan'ın durumunun henüz netleşmemiş olmasıdır.
  • Yaşatmadığınız rezillik kalmadı daha ne diye çekiniyonuz açıklayın kurtulun
  • Yasin mi Volkan mı? Tercihiniz kim olurdu?

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Yasin mi Volkan mı? Tercihiniz kim olurdu?

Kesinlikle Volkan olurdu. Volkan daha iyi olduğu için değil, Yasin'den bıktığımız için. Yoksa al birini vur ötekine. Ne Milli Takım'da ne FB'de bi halt yapmadı, tıpkı Yasin gibi.

Hele Yasin Benfica deplasmanında kaçırdığı golü hala unutturacak bi halt yapmadı, o saçını sıfatını sevdiğim Yasin'i bu takımda görmek istemiyorum, Gomis de zaten 2 maçta anladı ne mal olduğunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Yasin mi Volkan mı? Tercihiniz kim olurdu?

Ben Yasin'i seçerdim. Senede 10 gol atıyor en azından.

• Volkan Şen görüp görebileceğiniz en beyinsiz adamlardan umut bağlamayın. Yeteneği var ama mental olarak sıfır.

• Bence güzel bir transfer severim volkanı hırslı adamlar lazım bu takıma ruhsuz değil en azından

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.