Şimdi Ara

Galatasaray ürünlerinde indirim (sportive içerir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
2.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sportive 2 alışverişim oldu ikisindede pişman ettiler. Dikkat edin
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Sen bunu diyorsun ,

Galatasaray ürünlerinde indirim (sportive içerir)

fazla varsa alabilirim o monttan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk_o -- 13 Ekim 2014; 19:55:37 >
  • Ceketin fiyatı çok iyiymiş ya.
    Daha geçen gün aldım 89 tl.
    KAZIK YEDİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bu sportive Konyada değil mi.

ekleme.:
    bu ürünü nette bulamıyorum uyguna satan yer var mı
     Galatasaray ürünlerinde indirim (sportive içerir)

arkasında galatasaray yazanından

http://www.magazagsstore.com/?urun-45-galatasaray-nike-sweatshirt-n98-gs-auth-trk-jkt

• Ürünlerim kargoya verilmiş. Derbiye yetissin de ugurlular mi bi deneyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ceket hala hazırlanıyor
  • 11 Ekimde verdiğim sipariş halen hazırlanıyor ve mesajlara cevap vermiyorlar. Ne lakayıt firmadir.
  • 12 sinde verdigim sipariş 15 inde elime geçti.Yagmurluk ve mont almıştım.Ödemeyide bilerek kapıda ödeme yapmıştım.Zira havale veya kart çekimi ile yapılan ödemeleri genelde geç gönderiyorlar.
  • Yağmurluk aldım ve Cumartesi günü geldi.
  • Sportive Konya firması. Doğan Çanta firmasının alt kuruluşu gibi birşey. Şubat ve Mart arasında net %70 indirimleri olmuştu epey faydalanmıştım o zaman. Gene o tarz bi indirimleri var, internet sitesinde. Tedarik konusunda birşey diyemeyeceğim ama ürünler orjinal sıkıntı olmaz.
  • şikayet var sitesinde bi ton geç kargo tedarik edememe gibi şikayetler mevcut bu siteden alışverişte en mantıklısı kapıda ödeme olarak görünüyor bazı arkadaşlar nasıl kapıda ödeme seçeneğiyle aldıklarını açıklarlarsa lakin ben öyle bir seçenek göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanhalim

şikayet var sitesinde bi ton geç kargo tedarik edememe gibi şikayetler mevcut bu siteden alışverişte en mantıklısı kapıda ödeme olarak görünüyor bazı arkadaşlar nasıl kapıda ödeme seçeneğiyle aldıklarını açıklarlarsa lakin ben öyle bir seçenek göremedim.

Ödeme kısmında mng kargoyu seçin.Orada kapıda ödeme seçeneği aktif oluyor.Kapıda ödeme olunca 10 lira fazladan veriyorsunuz ama en azından kafanız rahat oluyor.
  • Mr. Wayne kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Şöyle konular görünce yok yere moralim bozuluyo :)) alsam bi dert almasam bi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şikayetvara baktıktan sonra almaktan vazgeçmiştim. dayanamayıp ertesi gün sipariş verdim. ikinci gününde kargoya verildi ve sipariş verdikten sonra 3. gün elime ulaştı. gayet sorunsuz bir alışveriş oldu.
  • şimdi yağmurluk da almayı düşünüyorum. yağmurluk alan ve gelen arkadaşlar detaylı fotoğraf koyabilirler mi içini dışını falan
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.