Şimdi Ara

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİNE FUTBOLCU LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
3.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler iyi günler, iki sene önce Galatasaray Hukuk’a yerleşmiştim(bkz. Donanım Haber Gurur Tablosu 2019) Arada girer hala heyecanınıza, boş yapmalarınıza, birbirinize yardım etmenize bakıp çıkarım. Şimdi size çok önemli bir konu açmak istiyorum.
    Bildiğiniz üzere Galatasaray Üniversitesi çok küçük bir üniversite ve haliyle bazı takımların çıkması çok zor oluyor. Okulun sağladığı birtakım imkanlar(GSL’de antrenman, yurt dışı/yurt içi turnuvalara katılma) olsa da oynayacak oyuncu bulamadığımız için takımımız güçsüz oluyor.
    Bundan 4-5 sene önce Harp okulundan tasfiye olan abilerimizin fiziklerinin çok kuvvetli oluşu ve o zaman Hatayspor’da oynayan(şimdi Ispartaspor) bir abinin okul/eğitim birlikte götürmek istemesiyle okul takımımız altın dönemini yaşamıştır.
    Ancak benim girdiğim sene takviye sayısı çok azdı. Her gelen entellik yapmaya her gelen dantellik yapmaya her gelen Fransız monşeri olmaya çalıştığı için futbol takımı da haliyle düzgünce çıkamıyor. Bunun yanında bize altın dönemimizi yaşatanlar da bu sene mezun oldular.

Şimdi sizden ricam şu: Eğer Galatasaray Üniversitesi’ne gelmek istiyorsanız ve deli gibi futbol oynayabiliyorsanız, LÜTFEN GELİN!

İsteyen olursa bölümler ve okul hakkında bilgilendirme yapabilirim.

Saygılarımla, seviliyorsunuz…

• hocam yaklasik 6600 kisilik torpil gecerse okulunuz seve seve oynarım

• Yetkililere sunacağım
  • Up
  • Köfte ekmekte veriyonuz mu
  • Aga lütfen yardımcı olun harbi diyorum UPPPP
  • hukuk yazdım gelirse prme lugano ayarında kudurtucu bir stoperiniz hazır
  • Su anki halim obezhouli den hallice ama soz konusu 6s sa her sey teferruattir annemi ikna etmeye gidiyorum yatay gecis icin
  • gördüğüm en iyi okul teşviği buydu

gsl de antrenman derken nasıl bir olay bu ? gsl nin sahası falan mı varmış ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shebelongstothestreets

hocam yaklasik 6600 kisilik torpil gecerse okulunuz seve seve oynarım

ahahahahhaahahhahaha

• YÖK saçmalamasa işletme yazacaktım da kaleciniz vardır bence.Kaleye ciddi aday olabilirdim ama şartlar zorladı biraz.

Bu arada GSÜ hukuk bayağı halı saha vs yapıyormuş sanırsam,özdebir 3.sü kaleci diyordu birisi oradan aklımda kaldı,umarım sağlam oynayan arkadaşlar aranıza katılır

• Merhaba, acaba başvuru şartları neler? Sadece ayağım var başka bir yeteneğim yok olur mu bir de frank ribery’nin galatasaray forması var 2005’ten kalma babam almıştı oğlum büyüyünce frank ribery gibi olsun diye ama trafik kazası geçirip yüzü çizdiremeyince nasip olmadı. Belki şans yüzüme bu sefer gülecektir he ne dersiniz? Geleyim mi seçmelere hocam?
  • malitsoy kullanıcısına yanıt
    Kraaal bekliyoruz kardeşim, yerin hazır
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    😂😂 Verirsin kiloları hocam sıkıntı yok
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    GSL’nin bahçesinde futbol sahası var. Çimi hoş, kaleleri baya güzel. Ufak bir tribünü dahi var. Grand Cour yani Büyük Avlu diye geçiyor adı. Ali Sami Yen stadındaki “Ali Sami Yen” tabelası bile var. On numara ortam hocam.
  • Evet hocam o halı saha yapan adamlar biziz😅 YÖK’ün saçmalamasına üzüldüm hocam. Eski Antalyaspor altyapı kalecisi ve TR 1.si çok sağlam bir kalecimiz var ama sınav dönemleri vs. olacağı için ve antrenmanda çift kale maç yapılacağı için kimse ikinci kalecilere hayır diyemiyor.
  • CiroDiMarzio C kullanıcısına yanıt
    Çok iyi yorum hocam😂😂 Başvuru şartı yok. Biraz aile gibi takılıyoruz, çok iyi bir ortamı var. İsteyen antrenmana gelebiliyor. Maç kadrolarını ağbi ayarlıyor ama.
  • önümdeki 20k kişi yazmassa geliriz tabi  

• richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt
    Yapmayın hocam yemek yiyecektik sizinle
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.