Şimdi Ara

Galatasaray Türkiye'nin En Zengin Kulübüdür (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
2.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caneycaney

quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

quote:

quote:

Çok zor değil inanmıyorsan araştır ayrıca benim kulübümün parası sanane ?

sen niye gs nin bir takım unsunlarını kanıtlamaya çalışıp duruyorsun

Fakirsin işte kardeşim fakirsin.Şuanki durumunuz belli 4 senedir şl ye git ama oyuncu alama son dakikada ters fax çek

Bizi geçtiğinizi sandığınız nadir konulardan birisi olan para mevzusunda da önce olduğumuzu kanıtlamaya çalışıyorum.
    Aç bi kulüp değerlerine bak, Sportif AŞ'leri karşılaştır yukarıda konuya yazdığım gayrimenkulleri saymasan bile sizden zenginiz. Siz yıllardır zengin başkan ve zengin iş adamları mantığıyla kulüp yönetiyorsunuz iş adamları ile geçiniyorsunuz biz 2000'li yıllarda girdiğimiz şirketleşme politikasıyla finansal sistem kurmaya çalışıyoruz. Fenerbahçe kulübü zengin değildir, Fenerbahçeli iş adamları ve politikacılar zengindir hatta politikanın en üst noktasındaki kişi bile Fenerbahçelidir

bu zamana kadar politikanın en üst kişisi fb limiydi bjk limiydi

neymiş gs fb den zenginmiş görüyoruz.Transfer yapacak gram paranız yok 1 milyon € verip adama kulube getiremiyorsunuz daha sonra tersten faxlıyorsunuz

Bize paralar sizin gibi iş adamlarından gelmiyor kulübün kaynaklarından geliyor, ayrıca 3 sezon transfere sizden çok para harcadık siz bu sene transfere ciddi para harcadınız geri kalan senelerde nerdeydiniz ? Transferler para olmadığı için değil başkan olmadığı için yapılamadı.

Ayrıca faks mı istiyorsun al bakhttp://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=34950

• quote:

2 yıl öncesine bak ne harcanmış

hiçbirşey tersten faxlamaya benzemez bu kadar iyi bir kulupsunuz bir oyuncu alamadınız
  • quote:

quote:

2 yıl öncesine bak ne harcanmış

hiçbirşey tersten faxlamaya benzemez bu kadar iyi bir kulupsunuz bir oyuncu alamadınız

Hadi Beşiktaşlılar faks dese neyse de sana noluyor ?

Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez, Fenerbahçemizin 51. Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanması nedeniyle Kulübümüze bir tebrik mesajı gönderdi.
    Florentino Perez, mesajında şu ibarelere yer verdi:
    “Fenerbahçe Spor Kulübü’ne,
    Kadıköy-İstanbul,
    Şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına, Türkiye Kupası Şampiyonu olan Fenerbahçe’ye en içten tebriklerimi iletirim.
    En sıcak selamlarımla,
    FLORENTİNO PEREZ
    REAL MADRID CF BAŞKANI”

• quote:

Sizlerde bunu fake sandınız hemi?

http://www.en.partizan.rs/50227-florentino-perez-congratulating/#prettyPhoto

bu da fake heralde?Siz mi yaptınız yoksa

Kendi kendinizi rezil ediyorsunuz

• Abi yemişim mal varlığını. bozdur bozdur harca işte.
    Şurda 20-30 yıl sonra bu neslin %80 i ölücek zaten paraları bozdurunda bi 10-15 sene futbol zevki yaşıyalım sonrasında batsın umrumda olmaz ölücez zaten
  • quote:

quote:

Belgede 1 tane Fenerbahçe ve Türkiye adı geçmiyor

Ayrıca Fenerbahçe ne zamandan beri Serbian League'de oynuyor, faksın alıcısına bakmada mı aklına gelmedi ? Ayrıca Galatasaray taraftarı faksı kendisinin gönderdiğini açıkladı.

• quote:

quote:

quote:

Ayrıca Fenerbahçe ne zamandan beri Serbian League'de oynuyor, faksın alıcısına bakmada mı aklına gelmedi ? Ayrıca Galatasaray taraftarı faksı kendisinin gönderdiğini açıkladı.

zaten siz yalan dediğiniz için yolladım onu

partizana da mı yolladınız diye sordum anlayamıyorsun galiba

• quote:

quote:

quote:

quote:

zaten siz yalan dediğiniz için yolladım onu

partizana da mı yolladınız diye sordum anlayamıyorsun galiba

Bizzat kandırıldınız trollendiniz hemde faksın maliyeti 10 tl bile değilken, muhtemelen bizdeki şakadan esinlenilerek aynısı Partizan'a yapıldı yada bizim taraftar onlardan esinlendi.
    FB Tv canlı yayında son dakika diye yayınladı bunu bazı Fenerbahçeliler olayı doğrularken bazıları yalanladı ister kabul et ister etme bir avuç taraftar tarafından kandırıldınız

• quote:

yaw he he sizde esinlenmişlerdir
  • quote:

quote:

yaw he he sizde esinlenmişlerdir

Ne fark eder ha biz onlardan esinledik ha onlar bizden sonuçta kandırıldınız tv kanalınızda bide utanmadan bize faks geldi diye haber yaptınız hayır faks gelse ne olucak gelmese ne olucak.

• 23 yaşındayım kendimi bildim bileli gsnin hep borcu var anlamadım nasıl zenginlik bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hadi aslanım hadi sen çok hayal dünyasında yaşıyorsun bırak bunları sınavlarına çalış üniversitene gir

http://forum.donanimhaber.com/m_101106439/f_//tm.htm#101106439

• quote:

quote:

hadi aslanım hadi sen çok hayal dünyasında yaşıyorsun bırak bunları sınavlarına çalış üniversitene gir

http://forum.donanimhaber.com/m_101106439/f_//tm.htm#101106439

Arama yerine nickimi yazıp bula bula bunları mı buldun

1.si Deniz Ulaştırma Bölümünde okuyorum, Allah'a şükür üniversiteyi geçen sene kazandım
    2.si Resimdeki sorular çok önem taşıyordu doğru yapıp yapmadığımdan emin olmak zorundaydım bende konu açtım.
    3.sü Verecek cevap bulamayınca neden diğer konularımı araştırıp bişeyler bulmaya çalışıyosun
    4.sü Bende gelmiş elin işsiziyle tartışıyorum

Bu olmadı iyi ara daha güzel konularım var, tutan hikaye konularım var onlardan devam et

• quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

2015 verileri.Hani nerde sizin kulüp? Saklambaç mı oynuyorsunuz yoksa

1 Real Madrid İspanya 3,26 milyar dolar
    2 Barcelona İspanya 3,16 milyar dolar
    3 Manchester United İngiltere 3,1 milyar dolar
    4 Bayern Münih Almanya 2,35 milyar dolar
    5 Manchester City İngiltere 1,38 milyar dolar
    6 Chelsea İngiltere 1,37 milyar dolar
    7 Arsenal İngiltere 1,31 milyar dolar
    8 Liverpool İngiltere 982 milyon dolar
    9 Juventus İtalya 837 milyon dolar
    10 Milan İtalya 775 milyon dolar
    11 Borussia Dortmund Almanya 700 milyon dolar
    12 Paris Saint Germain Fransa 634 milyon dolar
    13 Tottenham İngiltere 600 milyon dolar
    14 Schalke 04 Almanya 572 milyon dolar
    15 Inter İtalya 439 milyon dolar
    16 Atletico Madrid İspanya 436 milyon dolar
    17 Napoli İtalya 353 milyon dolar
    18 Newcastle United İngiltere 349 milyon dolar
    19 West Ham United İngiltere 309 milyon dolar
    20 Galatasaray Türkiye 294 milyon dolar

Kaynak:http://www.ntv.com.tr/spor/galatasaray-dunyanin-en-degerli-20-futbol-kulubu,wnTDBsFrgU2yYaR4WzJKRg

Ayrıca 2014 yılında yine listedeydik.

Şimdi kanatlanıp gidebilirsiniz.

Aga sizin paralar nerde?
    Orda hazinedeki mallardan bahsetmiyor.Madem zenginsiniz nerde paraaa????

O mal varlıkları satamaz galatasaray
    bu kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tadeon kullanıcısına yanıt
    geçen sene gitmişmiş kazanmışmış hadi hadi başla üniversitene yakında açılcak okullar

Ha gel iü de akademisyenim çok istersen bir çayımı iç
  • mentalite değişmedikten sonra...
  • quote:

geçen sene gitmişmiş kazanmışmış hadi hadi başla üniversitene yakında açılcak okullar

Ha gel iü de akademisyenim çok istersen bir çayımı iç

Akademisyensin ve fanatizm uğuruna bu kadar saçmalayabiliyorsun, işsizlikten konularımı araştırıyorsun Allah akıl fikir versin ne diyim.

• Ya tamam inandık en zengin sizsini vergi borcunuzu ne zaman vereceksiniz peki ?

• Sakın o gayrimenkulleri satmasınlar. Galatasaray'ı her gelen sömürmüştür. 2000'de UEFA'dan aldığımız paralar ne oldu? O paralar da çoktu, övdüğünüz kişiler tarafından eritildi gitti. Ünal Aysal'ı falan övüp durmayın. Kim tanıyordu Galatasaray'a başkan olmasaydı? Geldi, reklamını yaptı, gitti. Bu halk ne kadar kör ya... Her türlü oyuna geliyorsunuz. Günahım kadar sevmesem de; Aziz Yıldırım gibi kulübünü seven, kulübünü kimseye kullandırtmayan, kulübünü kimseye ezdirmeyen, yoktan gelir elde eden bir başkan lazım.

• Yahu paradan sanane? Onu yöneticiler düşünsün.Ayrıca 20. şampiyonluk, drogbalar,sneijderler nasıl geldi sanıyorsun.Zenginiz ki başarılıyız.Yani nani ve rvp gelmeden hiç bu konulara girmiyordunuz.Birden dünya kulübü mü oldunuz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.