Şimdi Ara

Galatasaray Türkiye'nin En Zengin Kulübüdür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
2.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray elinde bulundurduğu gayrimenkul hazinesi ile Türkiye'nin en zengin kulübüdür.
    2010 senesinde gayrimenkul eksperlerinin yaptıkları araştırmaya göre değer (o zamana göre) 1,6 - 2,2 Milyar Dolar arasındadır. Bakın TL demiyorum Dolar diyorum ayrıca bu değerin çoğu henüz ham toprak için biçilen değer. Galatasaray 1950'lerden itibaren gayrimenkul edinerek bugünlere geldi, Galatasaray'ın gayrimenkul değeri ile Türkiye'de kıyaslanacak başka bir Türk takımı yok, Adnan Polat'ın bu konuda bir sözü vardı "Galatasaray spor kulübü ile 1. ligde bulunan diğer takımların mal varlığını toplayın 10 la çarpın gene de Galatasaray'ın yarısı kadar etmez ''

Galatasaray'ın mali açılardan kısa kısa sıkıntılar geçirmesi finansal sistemin daha oturmadığını gösteriyor yani bu gayrimenkullerin satılması elimize sıcak para geçirecek ama uzun vadede takıma yararlı olmayacaktır. Başkandan başkana takımın bu kadar farklı gözükmesi de çok normal, yetenekli başkan ligde 8. sırada aldığı takımı 2 senede Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynatabiliyorken yeteneksiz başkan maçlarını onlarca ülkede milyonlarca kişinin izlediği 3 kupalı takıma sponsor bulamıyor.
    Mali açıdan yetenekli bir başkan bu takımı uçurur hatırlarsanız Madrid'in sıkıntılı dönemlerinde gayrimenkulleri satılarak kadrosu baştan aşağı yenilenmiş ve dünyanın en iyileri alınmaya başlanmıştı ve takım o noktadan bugünlere geldi.

Kötü günler gelir geçer, Galatasaray krizler takımıdır her kriz gibi bunu da atlatacaktır sadece sabredin. Unutmayın 2010 yılında kümede kal diyenler 2011 yılında bu takımı ağzı açık izliyolardı.

• varda duruyolar öyle satıp adam alcak haliniz yok anca batarsanız satarsınız o kadar
  • Galatasaray'ın arazileri değerlendirebilecek vizyona sahip bir başkana ihtiyacı var.
    Muhtemelen Özbek'i arazilere Galatasaray adına otel yapıp,Galatasaray'a para kazandırması için seçtiler,bence başarısız oldular.Bu saatten sonra ciddi güven sorunu olan bu yönetimin devam edeceğini sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mal varlığı da hiç paraya dönüşmüyor arkadaş yemişim öyle mal varlığını
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

varda duruyolar öyle satıp adam alcak haliniz yok anca batarsanız satarsınız o kadar

Bende onu diyorum, İstanbul'da gayrimenkuller gitgide değerleniyor 3. köprü bile bizim arsaları değerlendirdi
    İyi bir başkan gelse ŞL'de gelir, bizdeki maddi potansiyel kaç tane Avrupa takımında var ?
  • Dünyanın en komik fıkrası heralde

• Bi tanesini 1 2 milyar dolara satıp borcu ödemek geri kalan 5 milyar tlden 4 milyarı diğer arsaları değerlendirmek için kullanmak lazım. Sona kalan 300 milyon euroyla takım kurmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz yıllardır zenginiz anasını satayım , bir göremedik o zenginliği
  • Kesinlikle katılıyorum özellikle Dursun Özbek döneminde daha zengin olacaksınız.
  • Varda boş duruyor arsalar senelerdir değerlendiren yok bunları.
  • Arsaların sahibi olmadığı için kimse değerlendiremiyor, başkanlarda dokunamıyor aslında bir yandan iyi bir yandan kötü bir olay. Liselilerde bu arsaların edinilmesinde büyük pay sahibi olduğu için satılması konusunda çekimserler bir nevi koruyorlar yani arsaları.
    Ayrıca arsaların olmasa ne yapacaktın batacak mıydın ? Kulübün finansal açıdan belini doğrultması lazım arsaları şuan satmak 10 sene sonra takımı batırabilir.
  • Ahaha yine başlamışlar çok zenginiz istesek hepinizi satın alırız arsalarımız var muhabbetlerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pathenon

Ahaha yine başlamışlar çok zenginiz istesek hepinizi satın alırız arsalarımız var muhabbetlerine

Çok zor değil inanmıyorsan araştır ayrıca benim kulübümün parası sanane ?
  • Tadeon kullanıcısına yanıt
    Senin kulübün mü hayırdır arsalar veya kulüp üzerinde söz hakkın mı var :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pathenon

Senin kulübün mü hayırdır arsalar veya kulüp üzerinde söz hakkın mı var :))

İşinize gelince canım kulübüm, biricik başkanım, biz çok zenginiz topuk yaylamız var işinize gelmeyince senin kulübün mü, kulüp üzerinde söz hakkın mı var oluyor.
    Arkadaşım daha geçen Sow'u satıp 16 milyon euro alınca havalara uçuyordunuz para sizin cebinize mi girdi ?
  • Türkiye'de kıyaslanacak başka bir Türk takımı yok dan sonrasını okumadım
  • Gidin arama yaptınız broşür dağıtın belki yetişirsiniz.

• üyelik aidatını yatırmayı unuttuğu için yönetici olamayan
    otel yapacağım diye ortaya çıkıp o otel için imar başvurusunda yazım hatası yaptığı için başvuruyu geri çeken
    transfer ettiği oyuncunun imzasız evrakını fifaya yollayıp skandala imza atan adama, milyarlık arazilerin satışı için yetki verildi
    tehlikenin farkında mısınız
  • Galatasaray tersten fakslar ama

• quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

Galatasaray tersten fakslar ama

Fenerbahçe'nin Türkiye Kupası zaferini en içten dileklerimle kutlarım. İmza: Perez (hani real madrid in başkanı olan)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.