Şimdi Ara

Galatasaray Tarihinin En Kötü 11i (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
4.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kesinlikle min 3 tane en kötü 11 çıkar
    farkındaysanız 11'deki topçuların hemen hepsi UEFA sonrasın yönetimlerce transfer edilmiş olanlar.

buradan hareketle onları ve Haldun'umu bir kez daha terazinin farklı keselerine koyarak anıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Sen Hayrettin i izlediğine eminmisin. Volkan Kilimci gibi bir yarmagül varken Gs tarihinin (fb maçları hariç) ne iyi kalecilerinden birisini yazmak pek bir saçma olmuş...

Benim 11 im

Volkan Kilimci

Volkan Yaman - Venison - F.De Boer - Perez

Bülent Akın - Marsh - Lutu

Revivo - Baliç

Knup (Lukunku)

pereze kötü demene şaşırdım
  • ben gelmiş geçmiş en büyük balonlardan bahsetmek istiyorum

kalecilerimiz genelde iyiydi diye düşünüyorum. buna hayro da dahil, neticede herkes yaşlanınca çaptan düşer doğal olarak

f.de boer... bu adam resmen terimin ipini çekmiştir
    cihan... bu adam jölesiz maça çıkmazdı, kim hangi zihniyet bu kadar tuttuysa artık...
    orhan ak... bi taç atmasını beceremeyen bi insandı
    volkan yaman... gelmesi bile hataydı
    volkan aslan... ağır devir gibiydi. aynı sonradan ısınan yarım dizel bmc motoruna benziyodu

tomas, petre, suat usta, tolga seyhan gibi kelepir görülen insanların bu takıma gelmesine şiddetle karşıyım

ayrıca bu gidişle servet, ayhan ve topal geçmişini mumla aratacaklar gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhibidy

sarı saçlı xavieri unutmayın :D.

gayet iyi bi oyuncuydu. ayagı cok iyi bi defanstı, topu oyuna iyi sokardı. portekiz milli takımında ve liverpool da oynadı. fatih terimin karizmasını geride bıraktıgı için terim tarafından benimsenmedi. yanlıs konuya yazmıssın sanırım xavieri.

bu arada bi arkadas skibbe en kotu gs teknik direktoru demiş ama bulent korkmaz kadar kotu bi t.d. ben gormedim
  • Berkant da kötüydü ya B.Münichten geldiği zaman kıskanmıstım da nedense oynuyamadı hic
  • 3 senedir oturduğu yerden para kazanan Linderoth , tarihimizin kazığıdır sanırım.
  • işte benim onbirim

hayrettin

cihan haspolatlı-------tamas-----f.de boer----orhan ak

berkant göktan-----inomoto----lutu-----petre

knup------baliç

teknik direktör:bülent korkmaz
  • Zapata
  • Lukunkuya haksızlık edilmiş, en azından adam toplara iyi kafa vuruyordu

Bakın bu golünde de takipçiliğini konuşturmuş
  • O Linderoth'un bize attigi kazigi hiç bir zaman unutmucam...
  • linderoth ne kazığı attı ki? adamın yerine koyun biraz kendinizi... sakatlıktan belini doğrultamamış, futbol hayatı bitmiş. sözleşmesi gereği parasını alacak tabi. dışarıda dolaşırken sakatlanmadı bu adam, galatasaray için idman yaparken, maç yaparken sakatlandı. ayrıca da mükemmel bir oyuncuydu kesinlikle en kötü 11'in uzağından yakınından geçmez.
  • Ali Turanı unutmuşsunuz

• zapata ve barusso her kadroda olmalı
  • Valla benim için en kötüsü Mustafa Sarptır. Gerisi fasa fiso. Daha kötüsü varsada bilmiyorum
  • zapata
    ali servet emre g. volkan
    barusso
    barış inamoto sarp serdar
    yaser

bence son dönemlerin en kötü 11'i bu. sadece galatasaray için de değil yani, anadolu takımına bile bu kadroyu kursan küme düşerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcno

zapata
    ali servet emre g. volkan
    barusso
    barış inamoto sarp serdar
    yaser

bence son dönemlerin en kötü 11'i bu. sadece galatasaray için de değil yani, anadolu takımına bile bu kadroyu kursan küme düşerler.

bank asyada bile maç kazanamaz bu takım
  • Perez cok iyi adamdı yapmayın.

Bence ilk 11 de Ali turan, Aydın yılmaz, Barıs da olması
  • Takımdan ayrı en çok düz koşu yapma rekorunu linderoth bizim takımda kırdı
  • Biraz eskiye kaymışsınız Barış Özbek gerçeği varken No look paslarıyla hatırlanacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.