Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Galatasaray taraftarının mevsimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Galatasaray taraftarının mevsimleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    929 Mesaj
    Şimdi, maçı yendik herkes çoştu. Biraz sonra son 16'daki takımlar konuşulur, biraz daha sonra zemin sayesinde yendiğimiz söylenir. Bazıları ise bu mevsimlerin de takımın berbat oynadığını ve bala geçtiğimizi söylemeye başlayacaktır. En sonunda ise son 16 dı daki rakibimizin zorluğu ve UEFA ya gitsek daha iyi olurdu diyenler başlayacaktır.
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Herkes aynı şeyi düşünemez. Düşünmemelide.
    |
    |
    Intel i7 4790k /// Asus Z97-A /// Asus Dual GTX1070 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB /// Corsair H60 ///LG 29UM68-9 Ultra Wide /// Bloody 740A keybaord /// Evga SuperNOVA G2 750W /// Corsair 400R /// Logitech G303 /// Skullcandy PLYR1 ///
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    ''Burak, başkasının attığı gollere sevinmiyor'' diyeni de gördü bu gözler bugün.
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Yarbay
    2411 Mesaj
    bir avuç çoluk çocuk..
    koyduk geçtik işte... yendiğin takım juventus.. dünyanın en iyi 3-5 kadrosundan bir tanesi....
    uefadan devam etseydik diyen bursasporu kasımpaşayı tutsun.. uefada onlar oynuyor...
    uefaya gideceğimize ş.liginde oynayıp barcelonadan 15 tane yiyelim..
    1188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

bir avuç çoluk çocuk..
    koyduk geçtik işte... yendiğin takım juventus.. dünyanın en iyi 3-5 kadrosundan bir tanesi....
    uefadan devam etseydik diyen bursasporu kasımpaşayı tutsun.. uefada onlar oynuyor...
    uefaya gideceğimize ş.liginde oynayıp barcelonadan 15 tane yiyelim..

Agzini hayra ac tmm ciksin cikmasinada 15 tane yemiyelim yinede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,193
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.