Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Galatasaray, Skoda ile görüşmelere başladı.

48
Cevap
1
Favori
1.231
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Galatasaray, Skoda ile görüşmelere başladı.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1059 Mesaj
      25 Şubat 2015 18:57:59
      |
      |

• Binbaşı
      1230 Mesaj
      25 Şubat 2015 19:01:07
      Gayet güzel durur formada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3493 Mesaj
      25 Şubat 2015 19:09:11
      Yeni superb de gs amblemli olsun .zaten alacam

|
      |

• Teğmen
      118 Mesaj
      25 Şubat 2015 19:23:44

|
      |

SiMonS...
    • Yarbay
      2276 Mesaj
      25 Şubat 2015 19:48:52
      Az daha bekle canim şöyle 3-5 puan daha fark acalimda adamlardan daha fazla para isteruk....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Şampiyon Cimbom Yazdıracağız!
    • Binbaşı
      1326 Mesaj
      25 Şubat 2015 21:11:17
      PS yok mu?

• Emekli Yönetici
      3046 Mesaj
      25 Şubat 2015 21:17:26 Konu Sahibi

|
      |
      ilhan_28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      317 Mesaj
      25 Şubat 2015 21:22:18
      2 ay sonra gidecek yönetim,her transfer sorulduğunda "biz burada geçiciyiz o yüzden transfer yok" diyen yönetim,Ergin Ataman sorulduğunda "ben hiçbir şey yapmayacağım,yeni gelen başkan karar versin" diyen başkan nasıl olurda 5 senelik sözleşme yapar ???

Hiç kimse tehlikenin farkında değil galiba.Yeni gelecek yönetim belki çok daha üst seviye rakamlara sponsor bulacak,neden 5 senelik sponsor anlaşması yapıyorsun bu ne perhiz ne lahana turşusu.

• Yarbay
      2276 Mesaj
      25 Şubat 2015 21:28:51
      quote:

Orijinalden alıntı: sieve

2 ay sonra gidecek yönetim,her transfer sorulduğunda "biz burada geçiciyiz o yüzden transfer yok" diyen yönetim,Ergin Ataman sorulduğunda "ben hiçbir şey yapmayacağım,yeni gelen başkan karar versin" diyen başkan nasıl olurda 5 senelik sözleşme yapar ???

Hiç kimse tehlikenin farkında değil galiba.Yeni gelecek yönetim belki çok daha üst seviye rakamlara sponsor bulacak,neden 5 senelik sponsor anlaşması yapıyorsun bu ne perhiz ne lahana turşusu.

Yani diyorsun ki isin icinde komisyon var, indiregandi var.... Okur mu ? Albayrak varsa olur....

Şampiyon Cimbom Yazdıracağız!
    • Yüzbaşı
      745 Mesaj
      25 Şubat 2015 21:29:23
      oo benim mesajım silinmiş ban atarlar şimdi trollere haddini bildiriyorum diye
      |
      |

• Yüzbaşı
      317 Mesaj
      25 Şubat 2015 21:38:17
      quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Yani diyorsun ki isin icinde komisyon var, indiregandi var.... Okur mu ? Albayrak varsa olur....

Ellerine geçen her fırsatta hatta ne zaman kamera görseler geçici yönetim olduklarını vurgulayan yönetimin gidipte 5 senelik sponsor için neden görüşme yaptıklarını mantık çerçevesinde açıklayabilen birisi çıkarsa buradayım.

2 ihtimal var,ya sponsor ile 1 yıllık gibi kısa vadeli bir anlaşma için masaya oturuyor yönetim ama basın 5 sene diyor yada işin ucunda komisyon var.Şu lanet olası Türk futbolu bu seviyede işte,transferinden tutun sponsoruna kadar komisyon var mı diye sordurtuyor insana.
      |
      |

• Yarbay
      3260 Mesaj
      25 Şubat 2015 22:18:42
      Ee hani bu yönetim geçiciydi? İyice sıvamadan gitseler de kurtulsak.

|
      |

• Yarbay
      2774 Mesaj
      25 Şubat 2015 23:00:54
      Ya yönetim geciciyse geçici. Hapli misiniz arkadaş illa Eylül'e kadar sponsor mu arayalım? Hiç mi ders almadiniz geçen seneki durumdan?

Steam ID: aeyi
      Origin ID: andaceyi
      PSN ID: andaceyi
    • Yüzbaşı
      379 Mesaj
      25 Şubat 2015 23:05:46
      Yav erkenden bulsunlar işte bu senenin başında sponsor bulamadık. Madem bulmuşuz 5 seneliğine, en azından bu senekiler kadar para verecek bi sponsor, imzalayalım. Sponsor bulamayanlar var.
      |
      |

• Yarbay
      4882 Mesaj
      25 Şubat 2015 23:15:23
      Arkadaşlar dünyada ekonomik kriz var, açın bakın İspanyol İtalyan takımlarına yarısı reklamsız formayla oynuyor bu sezon. Yani yazın öyle muhteşem teklifler falan gelmeyecek, gelecek olsaydı bu yaz gelirdi zaten.
    • Yarbay
      5380 Mesaj
      25 Şubat 2015 23:29:22
      Ya sadece logo olsun yada yazi yoksa itici olucak forma

|
      |

• Yüzbaşı
      626 Mesaj
      25 Şubat 2015 23:55:27
      Bildiğim kadarıyla Albayrak'ın VW galerisi var.Skoda'nın da VW ile bağlantısı var detayı tam bilmiyorum.Komisyon olayı olabilir.Albayrak yapmaz demeyin.Ben kimseye güvenmiyorum onca olaydan sonra.

V40&S60
    • Yarbay
      3464 Mesaj
      25 Şubat 2015 23:55:38
      Belki Gs şampiyon olacak daha iyi teklif alacaklar. Hazır liderken demeleri komik olmuş gsnin anca bu şekilde lider olabilir lider bitiremez der gibi.
      |
      |

• Teğmen
      144 Mesaj
      [26 Ekim 2018 01:21:22 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      26 Şubat 2015 00:11:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Dirk Nowitzki

Bildiğim kadarıyla Albayrak'ın VW galerisi var.Skoda'nın da VW ile bağlantısı var detayı tam bilmiyorum.Komisyon olayı olabilir.Albayrak yapmaz demeyin.Ben kimseye güvenmiyorum onca olaydan sonra.

hocam anlatayım mevzuyu
      skoda ceo su skoda türkiyeyi ziyarete geliyor,bizim yönetimden ali yüce skoda da yönetici.ceo diyorki bir bayi ziyaretine gitmek istiyorum,bizim servisçinin bayisine gidiyorlar. orada ayak üstü sponsor olun diye atlıyor albayrak,adamda bakarız filan demiş
      bu hemen kendi reklamını yapacak ya basın çağırıp şovunu yapıyor sponsor ayarladım diye,bu sponsorluk olursa bizim yönetici ali yüce sayesinde olur servisçi kaymağını yer ama ben ayarladım diye

+ skoda yı tr ye getiren doğuş, adamlar sponsor olsa fb ye olur şahenk ayarlar

bizim servisçi allah bir demediği sürece inanmayın,yeni yönetimde olabilmek için pr kasıyor
      |
      |

• Yarbay
      3317 Mesaj
      26 Şubat 2015 02:11:43
      Başlığa bakınca ilk skoda isimli bir futbolcuyla görüşmeye başlamışız anlamı çıkardım.

Sponsor olarak iyi para verirlerse olur. Ama sezon sonunu beklemek daha iyi olur sanki. Şampiyon olursak, şl garanti olacak ve daha güçlü el ile pazarlık yapabiliriz.
      |
      |

Yok imza mimza
    Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
Paykasa
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.