Şimdi Ara

Galatasaray şampiyon olamazsa neler olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avantajlı olduğu muhakkak ama 2 maç kaybederse işlerin tersine döneceği de muhakkak. Ama Galatasaray'lı arkadaşlar havaya girmiş durumdalar.
    Şampiyon olamazlarsa buralara bir kaç ay uğramazlar diye tahmin ediyorum.

Ama yine de geçen seneki durumlarını göz önüne aldığımızda, kısa zamanda aldıkları yol ve oynadıkları futbola bakarak şampiyonluğu hak ediyorlar diyebilirim.

• Forumu yıkarlar
  • Hala şampiyon olamayacağımızı düşünenler var
  • Valla inşallah sürpriz bir sonuç çıkar her bakımdan da biraz keyifleniriz, nasıl olsa bizim iddiamız yok, yesinler birbirlerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Hala şampiyon olamayacağımızı düşünenler var

Avantaj bizde ama şampiyonluk %100 değil, çok erken havaya girdik. Şom ağzımı açtırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat_Cuborn

Ünal Aysal Arena'nın girişine kendini bağlayıp '' Fenerbahçe'yi düşürmezseniz kendimi yakarım, üflesenizde sönmez '' diyebilir.

Pöff tmm
  • Galatasarayın bu sezonki performansı ortada, onuda geçtim içerde ve dışardaki derbi maçlarındaki sonuçlarda ortada. Takımlara takviyeler yapılmadığına göre ne değişecekte çok çok süpriz bir sonuç çıkacak gerçekten merak ediyorum.

Ayrıca son maç saraçoğlunda feneri yenerek kupayı kaldırırsak hiç kimse bir daha playoff olsun playoff oynansın tarzi birşey söyleyemez gibime geliyor
  • enteresan bir sistem içerisindeyiz. beşiiktaş ve trabzonun bile şansı var henüz. yalnız geçen seneki çöküş senesinin ardından bir senede böyle zevkli futbol izlettikleri için takımı, oyuncuları ve en önemlisi hocayı tebrik etmekten geri kalmam. ama gönlüm şampiyon olmaktan yana tabi ki
  • Öyle bir ihtimal olduğunu sanmıyorum.Söke söke
  • önce sevinç içinde futbolcularımızı omuzlarad gezdirip timsah yürüyüşü bağırışlar çağırışlar eşliğinde kutlama yaparız. sonra birden ortam sessizleşir ve futbolcular yere atılır. o şaşkınlıktan faydalanan futbolcular kaçınca tüm stadı yakarıs. bununla yetinmeyip tüm kadıköyü yakarız. sonra da polislerle çatışırız.

sanırım böyle bişi olur.
  • Bunun kadar kötü olamaz

Galatasaray şampiyon olamazsa neler olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

Avantajlı olduğu muhakkak ama 2 maç kaybederse işlerin tersine döneceği de muhakkak. Ama Galatasaray'lı arkadaşlar havaya girmiş durumdalar.
    Şampiyon olamazlarsa buralara bir kaç ay uğramazlar diye tahmin ediyorum.

Ama yine de geçen seneki durumlarını göz önüne aldığımızda, kısa zamanda aldıkları yol ve oynadıkları futbola bakarak şampiyonluğu hak ediyorlar diyebilirim.

1 grup taraftar TFF binasının önünde olay çıkarır.
    1 grup taraftar timsah yürüyüşü yapan Fenerli'lerin davranışının %89luk kısmını sergiler.
    1 grup taraftar forumdan uzun süreli uzaklaşır.
    1 grup taraftar 34 haftada yaladığı takımı, son 6 haftalık süper final ile yutar.
    Ohoo daha çok grup var şimdi hangisini yazayım :o

• quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Hala şampiyon olamayacağımızı düşünenler var
    forumda sürekli "benim içime doğmuştu." diye dolaşırım.
  • Biz sampiyonlugu kutluyoruz diyenler rezil olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağlayıp sızlayıp olmayan şike olayına sararlar, fenerasyon derler, bi çoğu timsah olayı gibi olmuş olur (), takımdaki bi kaç oyuncuya sövüp sayılır vs vs bi süre sonra unutulup gelecek sezon hazırlıkları başlar.
    Lakin; şampiyon olmama ihtimalleri diye bişey yok. Fikstür güzel "ayarlanmış". Ayrıca Aykut hoca faktörü var. Bu nedenlerden dolayı önlerine geçebilecek takım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Biz sampiyonlugu kutluyoruz diyenler rezil olur

karıştırdınız galiba ,bizim ananelerimizde şampiyon olmadan şampiyonluk kutlamak yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Biz sampiyonlugu kutluyoruz diyenler rezil olur

niye rezil olalım 50 küsür senelik ligde içinde adımız geçmeyen bir olay yüzünden 1 günde sistem degişdi.

9 puan fark atarak bitirdigimiz ligde şampiyon olduk kupa alamıyoruz.

bu dakikadan sonra şampiyon olamazsak, bizans oyunlarıyla çalınmış bir şampiyonluk olarak tarihe geçecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Ağlayıp sızlayıp olmayan şike olayına sararlar, fenerasyon derler, bi çoğu timsah olayı gibi olmuş olur (), takımdaki bi kaç oyuncuya sövüp sayılır vs vs bi süre sonra unutulup gelecek sezon hazırlıkları başlar.
    Lakin; şampiyon olmama ihtimalleri diye bişey yok. Fikstür güzel "ayarlanmış". Ayrıca Aykut hoca faktörü var. Bu nedenlerden dolayı önlerine geçebilecek takım yok.

Demirören'in ekibinde bir tane Galatasaraylı yok.
    Ayrıca Demirören ''Fenerbahçemizzz'' diyen bir insan.
    Ayrıca Demirören'in federasyon başkanı olmasına yardım eden kulüplerden biri de Galatasaray değil Fenerbahçe.

Buna rağmen o Galatasaray fikstürüyü ''ayarlatabiliyorsa'' siz zaten direk ligden çekilin.

Anlamıyorum ben arkadaş, ligtv ve fenerbahçe'nin işine gelsin diye böyle aptalça bir sistem koydular. Fakat bazıları şükredeceğine, fikstür ayarlanmış diyor.

Seneye 20 puan önde başlatalım Fenerbahçeyi o zaman gönlünüz olur belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noir Désir

quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Ağlayıp sızlayıp olmayan şike olayına sararlar, fenerasyon derler, bi çoğu timsah olayı gibi olmuş olur (), takımdaki bi kaç oyuncuya sövüp sayılır vs vs bi süre sonra unutulup gelecek sezon hazırlıkları başlar.

Demirören'in ekibinde bir tane Galatasaraylı yok.
    Ayrıca Demirören ''Fenerbahçemizzz'' diyen bir insan.
    Ayrıca Demirören'in federasyon başkanı olmasına yardım eden kulüplerden biri de Galatasaray değil Fenerbahçe.

Buna rağmen o Galatasaray fikstürüyü ''ayarlatabiliyorsa'' siz zaten direk ligden çekilin.

Anlamıyorum ben arkadaş, ligtv ve fenerbahçe'nin işine gelsin diye böyle aptalça bir sistem koydular. Fakat bazıları şükredeceğine, fikstür ayarlanmış diyor.

Seneye 20 puan önde başlatalım Fenerbahçeyi o zaman gönlünüz olur belki.

Fikstürün ayarlanmasını tff'ye bağlamadım. Futboldan en çok para sırtlıyacak olan kuruma bağladım. Son maç ne tesadüfse Kadıköyde FB-GS maçı oluyor. Bak şu tesadüfe. Şampiyonluğun en büyük iki adayı ne hikmetse son hafta yapıyor.

Fenerbahçemizzz demesi çok mu önemli? Galatasarayımız da demişti aynı şekilde. Biz de mi ağlıyalım ?

Ekibindekilerin takımı önemliyse MAA dönemindeki ekip hakkında neler düşünüyosun ? Yalan yanlış dedikodular, saklanan belgeler ve türlü oyunlarla resmen avrupa hakkımız gasp edildi.

Daha uzatmanın anlamı varmı?

• Büyük ihtimal olsa sevinmem ... Samsun küme düştü :((({
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.