Şimdi Ara

Galatasaray li olarak Aykut.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben galatasarayliyim. Aykuttan cekinirim. Basarili olabilecek iatedigi topcularla bayagi saglam takim yapacak bir adam. Salihi bile surekli oynatarak topcu yapti. Ondan sonra bitti cocuk.

Aykutun gitmesine sevindim. Tehlikeli bir hoca idi bizim icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir kere Aykut ne ? asker arkadaşın mı ? Öyle yada böyle yüz yıllık bir camianın Teknik Direktörü o yüzden dolayı saygı göstermen gerekiyor. Ya Aykut Hoca dersin yada Aykut Kocaman. Daha bu kadarcık saygı bile gösteremeyen birisi dünyanın en iyi futbol eleştirisini yazsa bile, değersizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Bir kere Aykut ne ? asker arkadaşın mı ? Öyle yada böyle yüz yıllık bir camianın Teknik Direktörü o yüzden dolayı saygı göstermen gerekiyor. Ya Aykut Hoca dersin yada Aykut Kocaman. Daha bu kadarcık saygı bile gösteremeyen birisi dünyanın en iyi futbol eleştirisini yazsa bile, değersizdir.

Sayın Aykut Kocaman Hazretleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha gittiği kesinleşmedi yalnız.
  • quote:

Bir kere Aykut ne ? asker arkadaşın mı ? Öyle yada böyle yüz yıllık bir camianın Teknik Direktörü o yüzden dolayı saygı göstermen gerekiyor. Ya Aykut Hoca dersin yada Aykut Kocaman. Daha bu kadarcık saygı bile gösteremeyen birisi dünyanın en iyi futbol eleştirisini yazsa bile, değersizdir.

ya siz neden bitmiyorsunuz dj gençkan ve benzerleri?
  • Kesin yaşanmıştır bu.
  • aykut big
  • Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    Bu da bizde var bir. Yabancilar kendine givenden midir yada bu tip doymusluk mudur bilmem.

Mourinho hoca doyen yok. Tudor hoca diyen yok. Hep isim. Tum herkes Tudor diyor.

Birde bole aganin yaninda durup ondan cok kralci yagci tipler olur. Agaya agam dersin hop aga hazretleri diyeceksin siye seni uyarir.

Yazik. Diger takim hocasi bir sey soyleyince ben prenaip olarak .... herkes isine baksin.... ama aykutun kendisi galatasaray macina kadar bizle ugrasti.

Bu tip SUNI sifatlara onem vermiyorum hocam. Yasadigimiz bu SUNi hayatta bu tip SUNI gundemlere tartismayalim.

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    Birinin yuzune konusurken Mr. Igor yada Aykut Bey dersin arandaki muhabbete gore.

Ama ondan bahsederken mr igor yada aykut bey demene gerek yok. Mustafa Kemal diyoruz yada Ataturk.

Mustafa Kemal Bey demiyoruz. Fatih Sultan Mehmet Bey de demiyiruz. Anladin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hank Rearden

Birinin yuzune konusurken Mr. Igor yada Aykut Bey dersin arandaki muhabbete gore.

Ama ondan bahsederken mr igor yada aykut bey demene gerek yok. Mustafa Kemal diyoruz yada Ataturk.

Mustafa Kemal Bey demiyoruz. Fatih Sultan Mehmet Bey de demiyiruz. Anladin mi?

İsim soy isimle veya lakapla hitap ederken herhangi bir şey söylemene gerek yok.
    Aykut dediğin adam 52 yaşında.
    En azından Aykut hoca diyebilirsin.
    Verdiğin örneklerde zaten kendin açıklamışsın Aykut Kocaman dersen bey demene gerek kalmaz.
  • quote:

Ne saygısından bahsediyorsun sen ya? İsmi Aykut işte Aykutttttttt. Tudor, Fatih...... Bu ülkenin saygı meselesini iyi idrak etmesi lazım. Hemen ağzınızı köpürtüp saygı göstereceksin yoksa ..... ..... ....... Bu kafayla bu ülkede düşünce özgürlüğü olmaz.

AİHM’ne göre, “İfade özgürlüğü demokrasinin temelinde yer alır, demokrasinin gelişmesi için ve bireyin kendini gerçekleştirmesinin temel şartlarından
    biridir. İfade özgürlüğü sadece genel kabul gören veya zararsız ya da ilgilenmeye değmez görünen haber ve düşüncelere değil, aynı zamanda kızdıran, şok edici veya rahatsız edici haber ve düşüncelere de uygulanır; bunlar demokratik bir toplumun olmazsa olmaz unsurları olan çoğulculuk, hoşgörü ve açık fikirliliğin gerekleridir”.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jun.Misugi -- 7 Kasım 2017; 17:3:15 >

• konu amacından çıkmışta, dirar'ı giuliano'yu ben aldırdım sanki
  • Aykut defans yapiyor tarzi bu da onu sevenler bile surekli defans savunmada. Adama sen tudor bey demiyorsun diyiruz hala aykut bey diyeceksin diyor.

Bi aklievvel de firlar hemen tudor soyadi diye. Onlarda soyadi ile hitap etmek adet bizde isim ile. Pesin pesin diyelim.

Aykut bey hoca kocaman suni hazretleri.

• III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Mustafa Kemal de soyad yok ama bu sekilde kullaniyoruz. O nasil olacak?

Meslek hayatimda da bir turkiyede gordum. 52 yasinda alman firmasinin mudurune ismi ile hitap ediyoruz. Anadolu da limited sirketinin yonetim kurulu baskanina bey deniyor.

Egitim ve birikim azaldikca sifatlar uzuyor. Tamamen gorgu meselai.

Hepiniz icin ayri ayri uzulmeyi biraktim. Ulkenin egitim seviyesi dusuk maalesrf.

• @Hank Rearden

Millet için üzülme sen , kendi adına üzül. Block.
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Forumda ki bu kibarlik gercekten ust seviye. Blokluyorsunuz birde yaziyorsunuz block diye. Haber veriyorsunuz. Blokla gec ustune birde ne diye mesaj yazarsin ki?

Yaw siz ne kibar ne alicenap ne muhtesem insanalrainiz yaw. Ha dur insan bey. Bey diyecegiz.

• şaşırdım baya konya da çok iyi işler yaptı. tecrübeli. güzel kadro. tek kulvar. neden böyle oldu acaba ilginç. yine de keşke gitseydi tamamen koparlardı. puan farkı 10 heralde ama daha çok erken çok şeyler değişir daha. severim aykut kocaman'ı oynattığı oyunu gram sevmem de konya da yaptıkları büyük işti.
  • quote:

Uzun süredir yorumlarınıza denk geliyorum hepsini de ilgi ile okuyordum fakat bu yorum çok anlamsız geldi nedense.
  • Sozlerimin arkasindayim. Aykut cok iyi hoca. Uefa da yari final ve genc salihi bu avrupa maclarinda bile etap etap oynatmasi cok iyi is.

Ayrica herkesin bir zamanlar ove ove bitiremedigi Lucescu ayni bu futbolu oynatiyordu.

Biz luce yi sampiyon oldugu halde sirf bu futbolu yuzunden gonderdik kendimizi dev aynasinda gorup o kadro daha iyi is yapar sandik. Aykut gayet iyi futbol oynatiyor ama kadro kotu.

Lewandowski bedava iken gidin alin diyen de o. Kotu hoca degil fenerin basinda kalmasini istemem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.