Şimdi Ara

Galatasaray'ın 55-56 Sezonu Şampiyonluğu Niye Sayılmıyor? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kriger

Dua edilerek şampiyon olduguna inanıyosan büyük sıkıntın var dostum. O zaman adamlar çıkmasın sahaya soyunma odasında dua etsinler hep şampiyon oluruz dimi

Orda kastettiği dua değil, Fetö'nün lobisini kullandınız da şampiyon oldunuz demeye getiriyor. O da zırvalık o ayrı konu da, dua dedikleri gerçek anlamda dua değil yani.

Konuya gelirsek, Bjk'nin kazandığı turnuvanın adı Federasyon Kupası o dönemde. Eleminasyon usulü bir organizasyon yani. Eleminasyon olan bir turnuva nasıl 'lig şampiyonluğu' olarak tescillenebilir tartışma konusu. Türkiye Kupası'na sayılsa anlarım iyi kötü mantığı olur da, şu haliyle gerçekten saçma duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

quote:

masa başında şampiyonluk istemediğimiz için

Himmet Abey?

yok ihsan abey

Galatasaray'ın 55-56 Sezonu Şampiyonluğu Niye Sayılmıyor?

Arif, Hakan, Emre, Suat abeyler?

Suat Kaya'nın bir alakası yok yalnız.

• quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Sürünen takıma bak 7 senede 3 şampiyonluk almış? Tabi 4 yıl üst üste şampiyonlukta falan hiç katkıları yok. Arif'in kendini attığı penaltılarla Hakan şükür gol rekoruyla gol kralı oldu. 1 sezonda 17 penaltıyı dominant barca real atmıyor. Yani evet o örgüt sayesinde hakan şükür çok gol attı. Hakan şükür o örgütün reklamını yaptı bu ülkede. Hakan şükür sayesinde popüler oldular. Hakan şükür sayesinde o dediğin 7 yıldaki gücüne ulaştı. Ha bu arada 2 yıl yöneticilik yapıp Süleyman Sebanın kapı dışına attığı bir daha kulüpden içeri giremez dediği İhsan Kalkavanla falan algı yaratmayın. Hakan Şükürle kazanılan kupalar müzenizde ama Hakan şükür formaları yok nedense?

Ne algısı yav, Hakan Şükür Fetöcü de İhsan Kalkavan değil mi? Adam Bjk'de 3 sene futbol koordinatörlüğü gibi bir görev yapıyor Bjk 3 sene üst üste şampiyon oluyor. Benim bu durumda Bjk'ye laf atmam algı olur tıpkı sizin yaptığınız gibi. Yapma ya, Galatasaray'ın daha çok başarısı var diye Fetöcü ama sen değilsin. Bütün mesele de bu zaten değil mi? Ama kusura bakmayın öyle bir dünya yok.

Madem Fetöcülerdi daha önce dediğim gibi, senin teknik direktörün Milli Takım hocasıydı o dönemde, oynatmasaydı Milli Takım'da. Milli Takım da mı zan altında kalacak şimdi o adamlar oynadı diye? Saçmalık, topçu bugün var yarın yok maaşlı sporcu. Tepeye bakmak lazım illa bir yere bakılacaksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2017

quote:

quote:

quote:

quote:

Himmet Abey?

yok ihsan abey

Diğerleri kabul yani?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2017

quote:

quote:

quote:

quote:

Himmet Abey?

yok ihsan abey

Diğerleri kabul yani?

Şahıs olarak öyleler bunda inkar edecek bir şey yok zaten. Burada Galatasaray'ın başarılarına çamur atmak saçma onu demeye çalışıyorum, bu oyuncular Milli Takım'da da oynadı aynı şekilde. Emre Fener'de de oynadı. Topçu adam öldürse suçlusu kulüp mü olacak?

• Adam bir soru sormuş bir kaç soru hariç hepsi saçma sapan cevaplar,

Galatasaraylılar saf, o yüzden almıyorlar diyen var,

Sanki.bize şampiyonluklarımızı tff verdi, uefa şampiyon dedi tff de bağlı olduğu üst kurumu tanıyıp verdi,

Galatasaray istiyorsa başvursun buna yönelik bir fb başvurusu hatırlıyorum, kabul edilmedi 56 öncesi şampiyonlukları, belki.bunu emsal gördükleri için başvurmadılar

Galatasarayın bir girişimi olduğunu hatırlamıyorum, belki hukukçulara sorulmuştur, gereksiz görmüşlerdir, alabilecek olsalar herhalde durmazlardı,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 8 Ağustos 2017; 16:22:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslinda aradaki farki ortalama zekaya sahip birinin anlayacagi sekilde yazmistim daha acik yazayim.

1 ihsan kalkavan 'in attigi gollerle sampiyon olmadik.

2 ihsan kalkavan doneminde fethullah guleni ulkede duyan yoktu ta ki hakan sukur reklamini yapana kadar

3 ihsan kalkavan fethullahci oldugundan degil tarikatci oldugundan suleyman seba tarafindan kapi disari edildi. Hakan sukur futbolu gs de birakti.

4 ihsan kalkavanin o sampiyonkuklarda saha disi bir emegi varsa suleyman seba tarafindan kapi disari edilmesinini nasil yorumliyorsun?

5 suanki teknik direktorumuzun kimi oynattigi kendisini baglar. Ayrica medyada ondan onceki mustafa denizli az gs li oynatiyor diye linc edilmisti. Yasin yetmiyorsa abdullah avcinin linc edildigi gibi diye orneklendreyim.

6 ihsan kalkavan 2 yil yani 1 donem futbol sube sorumlulugu yapti onda da 1 kezsampiyon olduk 1 kez sikeyle calindi. Saha disi gucu olsa birileri 8 yemezdi.

7 dandirik bir yoneticiyle tarihinin en cok gol atan oyuncusunu ayni teraziye koymak komik. Yoneticilere bukadar anlam yukluyorsan 17 penaltiyla sampiyon oldugun senelerde takim posterine giren siyasetcilere de anlam yuklersin heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

aslinda aradaki farki ortalama zekaya sahip birinin anlayacagi sekilde yazmistim daha acik yazayim.

1 ihsan kalkavan 'in attigi gollerle sampiyon olmadik.

2 ihsan kalkavan doneminde fethullah guleni ulkede duyan yoktu ta ki hakan sukur reklamini yapana kadar

3 ihsan kalkavan fethullahci oldugundan degil tarikatci oldugundan suleyman seba tarafindan kapi disari edildi. Hakan sukur futbolu gs de birakti.

4 ihsan kalkavanin o sampiyonkuklarda saha disi bir emegi varsa suleyman seba tarafindan kapi disari edilmesinini nasil yorumliyorsun?

5 suanki teknik direktorumuzun kimi oynattigi kendisini baglar. Ayrica medyada ondan onceki mustafa denizli az gs li oynatiyor diye linc edilmisti. Yasin yetmiyorsa abdullah avcinin linc edildigi gibi diye orneklendreyim.

6 ihsan kalkavan 2 yil yani 1 donem futbol sube sorumlulugu yapti onda da 1 kezsampiyon olduk 1 kez sikeyle calindi. Saha disi gucu olsa birileri 8 yemezdi.

7 dandirik bir yoneticiyle tarihinin en cok gol atan oyuncusunu ayni teraziye koymak komik. Yoneticilere bukadar anlam yukluyorsan 17 penaltiyla sampiyon oldugun senelerde takim posterine giren siyasetcilere de anlam yuklersin heralde.

Ortalama zeka diye boş demagojilere gerek yok, aradaki tek fark Gs başarılı Bjk başarısız sizin derdiniz de bu, Fetö metö değil boşa hikaye anlatmayın.

İkisi de 1990'ların başı, boş maval okuma burda.

Gol atsa ne olacak, adam Fetöcü diye roket falan mı takıyor daha mı hızlı koşuyor şut çekiyor? Saha dışında illegal bir menfaat elde edilmemişse bu söylediğin çok komik bir söylem. Galatasaray Hakan Şükür'ün attığı gollerle şampiyon olduysa bu Hakan'ın futbolculuğuyla alakalı Fetöcü olmasıyla değil ki, Milli Takım başarılarını da zan altında bırakıyorsun.

2 sene değil 3 sene yaptı o 3 senenin 3'ünde de Bjk şampiyon oldu, 4. sene yoktu

http://www.biyografi.net/kisiayrinti.asp?kisiid=3106

"İhsan Kalkavan denince eskiden ilk akla gelen Beşiktaş Jimnastik Kulübü olurdu. Hani futbol sorumlusu olduğu 3 yılda Kara Kartal’ın 3 şampiyonluğunu gören ünlü armatör. "

Niye kapı dışarı edildiği beni hiç ilgilendirmez. Eğer bir dönemki futbolculardan dolayı, ki futbolcular üstüne basa basa dediğim gibi maaşlı elemanındır saha dışında kulübü temsil etmez bunu ortalama zekadaki herkes anlar, Galatasaray'a Fetöcü dersen ben de dön kendine bak derim.

Kimi oynattığı beni ilgilendirmiyorsa Galatasaray'ın da kimi oynattığı seni ilgilendiremez. Takımın başarısız Galatasaray başarılı diye ağzına geleni söyleyemesin.

17 penaltının görüntüleri varsa ve penaltılar gerçekten haksızsa konuşalım. Bir tek İstanbul maçının elle tutulur görüntüleri var. Konu penaltıysa daha geçtiğimiz sezonda Bjk kaç tane haksız penaltı aldı herkes gördü burada. Gs kaç maçta doğrandı tek tük tepkiler dışında kimse çıkıp da bir şey demedi. Sesiniz daha çok çıkıyor diye sanmayın ki siz doğruları konuşuyorsunuz. Asıl biri şerefli ikinciyse o da Galatasaray'dır, 85-86'da bu takım namağlup ikinci olurken biri nasıl şampiyon oldu biliyoruz.

• Ihsan kalkavan 2 yil yoneticilik yapti zaten o donemde yonetimler 2 yilda degisiyordu. Sonraki donem suleyman seba listeye almadi. Metin ali feyyazli kadrodan kimse kendini yere atan adam olarak hatirlanmiyor. O yillardan en ufak hakem suphesi yok. Bilakis o kadroyla hakemden gol yedigimiz mac var. Durum buyken ihsan kalkavanli bir temizlenme cabasi bjk camur atma cabasi komik. Hakan sukur nasil gol attigini biliyoruz. Fetocu diye tup taktirmadi ama ulke disinda nedense torinolu saban oldu. Adamin 37 gol attigi sezon 15 tanesi falan penalti golu. Ne tesadufturki penaltilari alanda bir baska firari arif erdem. 97 yilinda ilk okula giden halimle gs nin aldigi penaltilari hatirliyorum. Sen sadece istanbulspor macini hatirlayabilirsin. Mesela 2-0 maglup oldugu bir macta 85. Dk da rakibin karnina gelen topu hakem gormeden hakan sukur elini kaldirdi diye penalti verildigini gordum. O mac ordan 2-2 oldu. Daha neler neler. O sezona yasin yetmiyorsa bu konularda konusma. Bjk taraftari olarak bana inanmiyorsan o sezonun sonunda cumhurbskanligi kupasi macinin goruntuleri var. Kocaeli oyuncularinin isyani ortada. Diyorki oyuncu: sezon boyu penalti verdiler yetmedi bari bu macta penalti verme. Youtubedan ac izle. O yil vanda bjk ye verilmeyen penaltiyi da herkes gordu bu ulkede. Onun icin kirli gecmisinizin camurunu bize amaya curet etmeyin.

Edit: İhsan Kalkavan 90 ve 91 şampiyonluklarında yönetim kurulu üyesi değil genel sekreterdi. 92 de futbol şube sorumlusu oldu bir yıl sonra şikeyle çalınan sezonda bjk futbol şube sorumlusuydu. Otip bağlantıları olsa heralde o futbol şube sorumlusuyken şikeyle şampiyonluk kaptırmazdık.
    2 sözkonusu kcaelispor maçı özeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froce1903 -- 8 Ağustos 2017; 18:27:37 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.