Şimdi Ara

Galatasaray’ı sömüren topçular tam liste

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Belhanda - 3.5 m Euro bi cacığa yaradığı yok bunu Araplara 10 a kakalayıp ben arfa yı getirmeyen yönetimin beceriksizliğini de es geçmemek lazım

Feguli - 4 m Euro geçen sezonun ikinci devresi hariç bu herif hiçbir şey yapmadı bu sene de vasatın vasatı resmen çok fazla maaş alıyor gönderilmeli

Donk - 1.5 m Euro bunun da bi cacığa yaradığı yok sırf insta da sempatik davranışlar sergiliyor diye takımda tutuluyor yıllardır gs de 2018 de biraz kendini gösterdi onun dışında full sömürdü

Selçuk İnan - geçen yıla kadar 2 küsür milyon euro alan ve son 5 yıldır gs yi iliklerine kadar sömürdü Tarık Çamdala verilen tepkinin gram tepkisi verilmedi şuna

Ahmet Çalık - anlatmaya gerek yok herkes hem fikir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bazı insanların nasıl iş adamı olup şirketleri yönettiği aklımı almıyor, aynı şekilde bazı siyasiler de var bu şeklilde olan. hadi bunların akıl hocaları var danışmanları var işler yürüyor, ama futbol yeteneksizi olup nasıl hala kovulmuyorlar hayretler içindeyim.

O listeye kulubümüzün çocuğu semih'i de ekle. mahallede top oynayan eli ayağı düzgün olan bi çocuu koy bunların yerine daha iyi oynarlar. ama takımın mantalitesi belli, 20 gündür idman yapmayan adama ünlü diye söz geçiremiyorlarsa bu yeteneksizlerin de nasıl oynadığı çok garip gelmemeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

bazı insanların nasıl iş adamı olup şirketleri yönettiği aklımı almıyor, aynı şekilde bazı siyasiler de var bu şeklilde olan. hadi bunların akıl hocaları var danışmanları var işler yürüyor, ama futbol yeteneksizi olup nasıl hala kovulmuyorlar hayretler içindeyim.

O listeye kulubümüzün çocuğu semih'i de ekle. mahallede top oynayan eli ayağı düzgün olan bi çocuu koy bunların yerine daha iyi oynarlar. ama takımın mantalitesi belli, 20 gündür idman yapmayan adama ünlü diye söz geçiremiyorlarsa bu yeteneksizlerin de nasıl oynadığı çok garip gelmemeli.
    Belhandayı 7 m Euro ya Araplara rahat okutup boşta olan ve geçen sezon renneste çok iyi oynayan dribling ustası aşırı iyi şut çeken ben arfayı nasıl alamadı bu herifler ŞL faktörü olduğu için 2.5 m Euro maaşa direk gelirdi ben arfa tam gs nin ihtiyacı olan 10 numara bence 32 yaşında 1 yıl çok verimli işler yapardı

• Abdürrahim Albayrak’ın üvey evladı Falçao nerede? Şampiyonlar liginde 3 maç alıp maliyetini çıkartacaktı sözde! Oynamadığı Maçta bile eğer galip gelirsek yattığı yerden 50 bin Euro bonus alıyor. Bırak oynayıp gol atamamasını oynamadan bile sömürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendi0 -- 21 Ekim 2019; 15:32:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasputin in alive

Belhandayı 7 m Euro ya Araplara rahat okutup boşta olan ve geçen sezon renneste çok iyi oynayan dribling ustası aşırı iyi şut çeken ben arfayı nasıl alamadı bu herifler ŞL faktörü olduğu için 2.5 m Euro maaşa direk gelirdi ben arfa tam gs nin ihtiyacı olan 10 numara bence 32 yaşında 1 yıl çok verimli işler yapardı

Alıntıları Göster
    elli kez yazdık hatta bir ara FBnin radarına girdi, almasınlar diye dua ediyordum. belhanda denen çingeneyi araplara satıp ben arfa’yı alsaydık şuan kesin liderdik o derece fark yaratırdı.

• Donk o listede olmayı hak etmiyor gecen sene 31 maca 11 çıktı bu adam 17si ilk 11 ligde 22, şampiyonlar Ligi'nde ise tum maclara çıktı

Suan o bolgeden ndiaye ve fernandonun gitmesi seri, nzonzi, lemina ve taylanin alinmasi Ömer'in ise orta sahaya evrilmesiyle stoper rotasyonuna evrildi donk da. Donku gönderip daha ucuza daha kaliteli yedek bekleyecek stoper anlamayız alsak da uyacak mi uymayacak mi bilemeyiz

Selcuktan bir yaş küçük bu adam bi selcukun fiziğine bak bir donk'un. Yedek olacaksa böyle olsun

• falcao nerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Donk o listede olmayı hak etmiyor gecen sene 31 maca 11 çıktı bu adam 17si ilk 11 ligde 22, şampiyonlar Ligi'nde ise tum maclara çıktı

Suan o bolgeden ndiaye ve fernandonun gitmesi seri, nzonzi, lemina ve taylanin alinmasi Ömer'in ise orta sahaya evrilmesiyle stoper rotasyonuna evrildi donk da. Donku gönderip daha ucuza daha kaliteli yedek bekleyecek stoper anlamayız alsak da uyacak mi uymayacak mi bilemeyiz

Selcuktan bir yaş küçük bu adam bi selcukun fiziğine bak bir donk'un. Yedek olacaksa böyle olsun
    Son maçta 1 çalım yedi diye adamı yerden yere vurdular Geçen seneye göre performansı da düşmedi bu adamın, sadece 1 maç kötü oynadı diye Gs'yi sömürmüş oldu inanılmaz.

• hele durun falcao yeni geldi. henüz sömürdüğü bir şey yok
  • Falcao burda bile gözükmüyor .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • andone nzonzi muslera dışında kaliteli oyuncu yok kadronuzda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.