Şimdi Ara

Galatasaray’ı bırakamıyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • her seferinde diyorum bu kez bırakacam olmuyor abi içime işlemiş
    İlkokul aşkı bitiyor ortaokul aşkı bitiyor lise aşkı üniversite aşkı bitiyor Galatasaray aşkı bi gram eksilmiyor bir gram eksil ya her yenildiğinde yüreğime bir taş otururuyor

Çok denedim bırakmayı olmuyor içimde bir köşede ölene kadar orda olacak eminim buna

maçı izlemiyorum strese heyecana girmemek için bu sefer telefondan sürekli skora bakıyorum heyecandan kafayı yiyorum bazen çeşit çeşit totemlere giriyorum

ulan gassaray

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birden bırakamazsın, vücudunda çekilmeler olabilir. Doz azaltarak, yavaş yavaş bırakman gerekiyor.
  • Bıraktığında kilo alabilirsin sıkı diyet ve spora başla

• İnsan sevdiğinı bırakmak ister mi ? Öyle bir niyetin varsa sen gerçek sevenlerden değilsin.

• abi bu ne edebiyatı yaa :D alt tarafı kıytırık bi takım. bırakamıyormuş, hayatını gs mi kurtaracak senin ? derdini gs mi düzeltecek ? gelirinden sana pay mı verecek ?

kusura bakmayın ama insanın gerçek hayatta elde edemediği başarılarılar varsa futbol takımınını ölümüne destekleyip başarısına benim de desteğim sayesinde oldu diyerek kendini iyi hisetme olayı var.

memleketi batıran nedenlerden biri de bu futbol takımları.
  • kaç sezon üst üste 1 maçını bile kaçırmadan izledim ama artık maç sonucunu bile merak edip bakmıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.