Şimdi Ara

GALATASARAY GÜNCEL HABERLER (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.149
Cevap
0
Favori
229.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: brand_izmir

ama forma numaralarında 1 numara boş bırakılmış??
    evet tam netleşmemiş 7,de boş...mondi futbolu burda bırakıp kaleci okulu acmak istiyormuş ve daha bir çok nedenleri var diye söyleniyor birine kızmış önemli bir maç sonrası ona teşkkür eden olmamış parada + istemiş vs.vs...bekleyip görecegiz..biraz film,de var işlerin içinde ....
  • Arsène Wenger - Robert Pires is going nowhere
    Arsène Wenger intends to keep Robert Pires at Highbury.
    The French midfielder has cropped up in transfer speculation throughout the summer, much to the bemusement of his manager. Wenger revealed he has had no offers for the player and is committed to keeping him.
    “We have an agreement with Robert and at the moment it is quite stable,” he said. "We have had no interest in Robert and we want him to stay, so we are quite happy.
    “I can’t stop interest from other clubs or speculation but my situation is quite clear. I want him to stay and that is it.”

piresi göndermiyorlar....kaynak::tıklayın...

• HERYERDEYİZ BİZ PARAYLA PULLA DEĞİL KALBİMİZLE OYNUYORUZ.
    AVRUPA SENİN NEYİNE GEREK PARANLA REZİL OLMAK BU OLSA GEREK
  • bütün günüm dışarda geçiyor her interneti açtığımda galatasarayın süper transfer yapmış olduğunu umuyorum ama nafile lanet olsun.Bundan böyle galatasaray adam gibi transfer yapmadığı sürece bu topiğe yazı yazmayacağım duyrulur.......
  • beyler bu arada uefa ribery ye resmi maçlarda oynayabilmesi için geçici lisansı vermiş duyrulur..
  • rui costa yı galatasaraya vermezler

• quote:

Orjinalden alıntı: hidoretti

bütün günüm dışarda geçiyor her interneti açtığımda galatasarayın süper transfer yapmış olduğunu umuyorum ama nafile lanet olsun.Bundan böyle galatasaray adam gibi transfer yapmadığı sürece bu topiğe yazı yazmayacağım duyrulur.......
    tmm ben süper bir transfer sözü veriyorum...kimi istiyorsunuz söyleyin alim gelim....
  • pires noooldu? gelmiyo mu? gelmiyosa kime gitmis?
    su anda kim dusunuluyo onun yerine ( yine alinmicak ama olesine sordum iste)
  • quote:

Orjinalden alıntı: m_girit

pires noooldu? gelmiyo mu? gelmiyosa kime gitmis?
    su anda kim dusunuluyo onun yerine ( yine alinmicak ama olesine sordum iste)
    pires beyi td.göndermiyor diye ortaya attılar ..gonzales düşünülüyor...aslında şöyle bir acıklama geldi tüm takımlar kampta kamp sonrası ayrılanlar olur bizde onlara talip oluruz diyor yönetim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visualize -- 24 Temmuz 2005, 20:31:12 >
  • mondi gelmek için yalvarıyor bşk. istemiyor araya tulun girdi pazartesi geliyor görüşeçekler sonuç ne olacak görecegiz ama mondragon-MUNDARagon oldu diyenler dogru diyor
  • Wederson'dan Aslan'a "evet" !
    Ankaraspor işi yokuşa sürüyor ama Wederson Galatasaray�a gitmek istiyor....
  • G.Saray değil, medya transfer ediyor...

, Wederson'u Galatasaray'a uygun gören, spor medyasının unuttuğu bir gerçek var. O da, Ankaraspor adına İntertoto Kupası'nda oynayan Wederson'un, Galatasaray'ın UEFA Kupası maçlarında oynayamayacak olması...

kaynak:internetspor
  • Mondi 3 yıl daha Aslan!
    Yönetim, Mondragon'un 3 yıl daha G.Saray'da oynayacağını açıkladı

Kulüpten yapılan açıklamada, "Profesyonel futbol takımımızın kalecisi Faryd Mondragon'un kulübümüzle devam etmekte olan sözleşmesi, dün akşam başkan Özhan Canaydın ile yaptığı toplantı sonrasında 2 yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıla çıkarılmıştır" denild..
  • bence mondinin kalması iiyi oldu aykutta iyi ama mondi gibi olamaz ayrıca mondi çok sempatik ben mondinin gidiceğine inanmıyodum

ve killy nin bu hafta alınacağına dair bişey duydum inşallah doğrudur

GALATASARAY GÜNCEL HABERLER

• transfer işinde gerets,te konuştu süpriz var bekleyin diyortmm hocam... sen işini bilirsin aslan bekliyoruz...
  • Aslan Savljevic'i deniyor
    Galatasaray, İliç'in tavsiyesi üzerine Sırp sol kanat oyuncusu Rado Savljevic'i denemeye ald
    Akşam antrenmanına çıkan Savljevic'in, Smederevo takımında top koşturduğu ve orta sahanın solunda oynadığı öğrenildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visualize -- 27 Temmuz 2005, 0:38:10 >
  • Bu kim yaaa

Ligin başlamasına çok az kaldı bizde hala tık yok

quote:

Orjinalden alıntı: visualize

Aslan Savljevic'i deniyor
    Galatasaray, İliç'in tavsiyesi üzerine Sırp sol kanat oyuncusu Rado Savljevic'i denemeye ald
    Akşam antrenmanına çıkan Savljevic'in, Smederevo takımında top koşturduğu ve orta sahanın solunda oynadığı öğrenildi.

• denediklerine göre cok tanınan biri degil süpriz var dediler bu degildir umarım...
  • ya beyler bunlar yönetimin hikayesiii
    gerçek gs li taraftarlar
    şuanki yönetimi protesto ediyoo
    1.si stat ortada yokkkkk
    2.si yapılan yıldız transfer yok niye yapılmıyo çünkü para yokk
    3.cüsü ribery elinden kaçırdılarr
    bu yönetimle iş olmaz
    yeni başkan lazım yeni kaynak
    o da ADNAN POLAT
    AZİZ YILDIRIMI 10 KERE SATIN ALIR Bİ BAŞKAN OLSAAA
  • Gallardo gelebilir.Haber vereyim dedim.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.