Şimdi Ara

Galatasaray G-14’e Davet Edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 25
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 26 gün 21 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • y@nkee (5 mesaj) skeptisizm (3 mesaj) Dj_Gençkan (2 mesaj) sorunvar (2 mesaj) Beirut (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Galatasaray G-14’e Davet Edildi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2039 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Galatasaray G-14’e Davet Edildi

Galatasaray Avrupa’nın dev kulüplerinin oluşturduğu G-14 Organizasyonuna davet edildi. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, G-14 Genel Müdürü Thomas Kurth tarafından gönderilen mektupla, 17 Mayıs 2005’te Lizbon’da gerçekleştirilecek konferansa davet edildi.

Avrupa’nın en önemli kulüplerini çatısı altında toplayan G-14 Kulüpler birliğinin Galatasaray’ın UEFA Kupası’nı kazandığı tarihe denk gelen 17 Mayıs 2005’te Lizbon’da gerçekleştirilecek toplantısında futbol endüstrinin gündemini oluşturan konular ele alınacak.

G-14’e Üye Kulüpler
    Real Madrid CF
    AC Milan
    AFC Ajax
    Liverpool FC
    Juventus FC
    FC Bayern Munchen
    FC Internazionale Milano
    FC Barcelona
    Manchester United FC
    Borussia Dortmund
    PSV
    Futebol Clube do Porto
    Olympique de Marseille
    Paris Saint-Germain
    Arsenal FC
    Bayer 04 Leverkusen
    Olympique Lyonnais
    Valencia CF

G-14 Resmi Web Sitesi:www.g14.com

G-14 Genel Müdürü Thomas Kurth'un Mektubu:http://www.galatasaray.org/images/haber3/G14_mektup.jpg

Kaynak:http://www.galatasaray.org/detay.asp?PID=1094&HID=1&haberID=282047

|
    |

• Binbaşı
    1506 Mesaj
    Yakışır bize..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    961 Mesaj
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Aaaaa bu kadar da "tesadüf" olmazki kardeşim
    |
    |
    bilmiyorum mektubu okudunuz mu?mektupda sadece galatasaray baskanı akşam yemeği için çağırılıyor.g14 e uye olmak için değil..nitekim g14.com da da galatasarayın uye olacağına dair hiç bir bilgi yok..ama derseniz gs baskanı bu toplantıya çağırılıyor gururluyuz..o zaman haklısınız...
    |
    |
  • Teğmen
    193 Mesaj
    Aziz beyi neden yemeğe çağırmamışlar.O kadar da parası var halbu kihem fener değil Türkiyenin Avrupanın en büyük takımı değil miydi?
    |
    |
  • Binbaşı
    1021 Mesaj
    nezaket icabı çağırmışlardır ya kusura bakmayın özhan bey sizde para yok stat yok şampiyonluk yok sizi yanlış tanımışız sızden daha buyuk fenerbahçe varmış demek içindir

şaka bi yana güzel bişey umarım siz yemege katılırsınız bizde g14 e
    keşke 2sını birden hatta 3 umuzu birden alsalar...(gs fb bjk)
    |
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: yakee

bilmiyorum mektubu okudunuz mu?mektupda sadece galatasaray baskanı akşam yemeği için çağırılıyor.g14 e uye olmak için değil..nitekim g14.com da da galatasarayın uye olacağına dair hiç bir bilgi yok..ama derseniz gs baskanı bu toplantıya çağırılıyor gururluyuz..o zaman haklısınız...

Adamlar lig kuruyoruz takımı kapıp buraya gelin mi diyeceklerdi.
    Ama onu deseydide siz bok atcak bişey bulurdunuz.
    Neyse abicim.
    G14 kurulsun bu ligde bi takka duran nolsun...
    |
    |

• Emekli Yönetici
    6211 Mesaj
    başka projeler var olursa cimbom tr gider ozaman sizde 1 mumdur 2 mumdur 3 mumdur oynarsınız dermişim biz olmaz isek siz ne yaparsınız canınız sıkılır...
    |
    |
    ben kimseye bok atmadım beyler...yanlızca baslık yanlıs!galatasarayın g14 toplantısına cağırlmasıyla gurur duymanız gerektiğini zaten yazdım..
    |
    |
  • Teğmen
    193 Mesaj
    Galatasarayı davet eserken tabii ki başkanı davet edecekler yoksa gel Mondi,gel Song haydi G-14 e gidelim denecek hali yok ya.Hem bu forumda da da fenerli arkadaşların yorum yapması biraz kompleks göstergesi değil mi sizce de?Galatasarayın G sini görür görmez içlerinden itiraz edesi geliyor heralde
    |
    |
    ha ha ha..
    |
    |
    büyüklük budur. stadın büyüklüğü başka birşeydir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1092 Mesaj
    Tartışmaya gerek yok BÜYÜKLÜĞÜMÜZ ortada zaten... Fenerlilerden başka kimse bu BÜYÜKLÜK olayına para ve stad olarak bakmıyo!!!!
    |
    |
  • Teğmen
    142 Mesaj
    Avrupa Fatihine saygılar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    971 Mesaj
    Tarihle yaşanmaz, işte biz 2007 de coşucaz, siz bi kupayla övünüp durun, bi adım öte gidemediniz daha diyen arkadaşlara ve
    bizim başarımıza tesadüf diyen ultra zeki ve futbol bilgisi engin aziz beye(yoksa her maçtan sonra ağlayan mı deseydim) en iyi cevabı G-14 vermiştir.

Ben Galatasaray'ın büyüklüğü diye topic açtığımda balıklama atlayan fb li arkadaşlar umarım gerekli cevabı almışlardır.İşte büyüklük budur! pARASI ÇOK DİYE FB'Yİ ÇAĞIRMAMIŞLAR görüldüğü gibi!Tabi lafım anlayana!

En BÜYÜK BİZİZ VE ÖYLE KALACAĞIZ! BU BÖYLE BİLİNE..............
    |
    |
    hadi oradan !
    |
    |
  • Teğmen
    246 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: yakee

hadi oradan !

sen hadi ordannn
    |
    |

• Yüzbaşı
    971 Mesaj
    hADİ ordan diyene kadar,daha iyisini yapta görelim! Anca lafta büyüksünüz dimi! Sizi değil g-14 e avrupaya davet etmezler be,neye hadi ordan diyorsun hala anlamıyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    594 Mesaj
    ne tesadüf mektup fenere geleceğine GALATASARAY'A gelmiş...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
triple negative breast cancer
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,449
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.