Şimdi Ara

Galatasaray Filipe Luis ile ilgileniyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
8
Cevap
1
Favori
341
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Galatasaray Filipe Luis ile ilgileniyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    307 Mesaj
    Fotomaç'a gore yillik 4,5 milyon euroluk teklif yapilmis. kaynagin yabanci basin oldugnu yazmislar. tabiki ihtimal cok dusuk ancak gerceklesirse tarihi bir transfer olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    2868 Mesaj
    Fotomaç
    Fotomaç
    Fotomaç
    Fotomaç
    Fotomaç
    Fotomaç
    Fotomaç
    quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Fotomaç
    Fotomaç
    Fotomaç
    Fotomaç
    Fotomaç
    Fotomaç
    Fotomaç

yabanci basinda da yer almis bu haber. filipe luis in de 32 yasinda oldugnu dusunursek zor bir transfer ama neden olmasin

|
    |
    bir atletico madrid sempatizanı olarak flipe luisin galatasaraya en azından devre arasında geleceğini düşünmüyorum neden derseniz atletico bu sene la liga nağmalup gidiyor şampiyonluga oynuyor ayrıca transfer yasağı var atletico da zaten kadro çok dar bazıları diyebilir devre arası transfer yasağı bitiyor ama flipe luis gibi kalitesinde bir beki bulamazlar ayrıca ben flipe luisi çok beğeniyorum deportivodan beri hep derdim keşke galatasaraya gelsin ama yaşı ilerlerdi asamoah varken luisi almaz pek mantıklı olmaz
    |
    |
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Illusions

Dursun Özbek geçen günlerde böyle birşey olmadığını söyledi.

|
    |
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Filipe Luis de diyordu ki ya Galatasaray transfer teklifi yapsa da bende Atletico'yu bırakıp hemen gitsem . Tr liginde Konyaya , Karabüğe karşı top oynasam
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: futbolhastasıyız

Cimbomun asıl sorunu budur okuyun anlarsınız ne demek istediğimihttp://futbolhastasiyiz.com/tudor-degil-guardiola-gelse-basaramaz/

okudum. tudora terbiyesizlige varacak kadar elestiri hakaret karisimi yazilar yazildigina katiliyorum ama tudorda eline koz vermeyecek bu adamlarin. onemli maclarda yaptigi hatalari farkedip dersini alip kendisini gelistirmedikce bu elestiriler bitmez

|
    |
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,546
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.