Şimdi Ara

Galatasaray-Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Seviyesi Budur!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
3.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    siz daha yakın geçmişte 2 kere gruptan çıkmış GS a saygı duymuyorsunuz adamların 10 yıllık ŞL performansına laf atıyorsunuz. Bu BJK lilerin hepsimi böyle arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

siz daha yakın geçmişte 2 kere gruptan çıkmış GS a saygı duymuyorsunuz adamların 10 yıllık ŞL performansına laf atıyorsunuz. Bu BJK lilerin hepsimi böyle arkadaş

yav gs’den bahseden kim siz iyice kardeş takıma bağlamışsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fable kullanıcısına yanıt
    Yav sen mesajını mı siliyorsun ne iş ? Dün de Beşiktaş fb derbisi için "şu şu olacak ss al maçtan sonra görüşürüz." yazmıştın. Şimdi o mesajını bulamıyordum, buraya asacaktım da...
  • hakederek kazandınız buna kimse bişey demiyor ama Fenerbahçenin başında adam gibi düzgün teknik direktör olsa bu maç böyle bitmezdi eminim. golü attıktan sonra maç sonuna kadar siz atın diye bekledik resmen SEN BİR FUTBOL CAHİLİSİN AYKUT KOCAMAN!
  • adam haklı beyler dağılın
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Evet şampiyonlar ligi seviyesi 5lik

Demek ki siz oynasanız 10 tane yiyecektiniz, bir Ostersunds değil ama idare et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Ligde altındaki takımdan nasıl seviye olarak üstünsün ? Avrupa'da daha mı başarılısın ?

Lig de daha mı çok kupan var ?

Yıldızın mı fazla? Nedir bu seviye belirleyen kriter ?

1-ligde fenerbahçe beşiktaşın altında

2-10 senedir şampiyonlar ligi oynamıyorsunuz en son vardara mı ne elendiniz

3-daha maçın 15. dakikasında zaman geçirmeye başlıyorsun,2 pas üst üste yapmaktan acizsin vodafone arena’ya çıkan herhangi bir Anadolu takımından farkın yok.30-40 sene önce 2-3 kupa fazladan almışsın kim takar ya

Kardeş ben Galatasaraylıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 80s RockeR

Yav sen mesajını mı siliyorsun ne iş ? Dün de Beşiktaş fb derbisi için "şu şu olacak ss al maçtan sonra görüşürüz." yazmıştın. Şimdi o mesajını bulamıyordum, buraya asacaktım da...

Benim mesajım olduğunu zannetmiyorum ama fenerli bir arkadaşın bizim taraftara yazdığı bir mesaja cevap verdim hatta bulsam alıntılayacağım mesaj içeriğide şunun gibiydi: "yarın bjk'yi yenen kadıköyde size ne yapar" gibi bir şey'di bende cevap olarak yarın önce beşiktaşı yenmelerini ama yenemeyeceklerini hatta komalık olacaklarını söylemiştim bir bulabilsem cevaplananlara bakıyorum allah bilir nerede?
  • lig maçına bakarak şampiyonlar ligi seviyesi diyorlar

lig ayrıdır

şl apayrıdır

östersund diyorlar bazıları

şu var beşiktaşlılar sizin bilmem kaç milyon euroluk kadroyla 3 yılda başardığınız gruptan çıkma işini onlar 1 senede kaçta kaç bütçenizle başardı
  • Adam sampiyonu bjk belirler dedi ya iki sene ligi aldiniz şl gordunuz diye aslan kesildiniz hic cekilmiyorsunuz artik. Ama gs geri geldi fb de yavas yavas toparliyor serefli 3.lugunuze doneceksiniz yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: okanclskn

Adam sampiyonu bjk belirler dedi ya iki sene ligi aldiniz şl gordunuz diye aslan kesildiniz hic cekilmiyorsunuz artik. Ama gs geri geldi fb de yavas yavas toparliyor serefli 3.lugunuze doneceksiniz yine.

Yav he he. Böyle konuşmaya devam edin, biz de şampiyon olmaya devam edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

şu maç varya ucu ucuna kaçmıştı, ah gs yakmıştı o gün bizi.
    şu maçı çevirselerdi şimdi müzede hem dünya kupası hem de şl kupası olacaktı

Tarih 17.Eylül.2013 - yakın geçmiş hesabı

Galatasaray-Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Seviyesi Budur!!!

• gili trawangan kullanıcısına yanıt
    o maçın kalesinde eray vardı biliyorsun değil mi?
  • gili trawangan kullanıcısına yanıt

Su mac varya ucu ucuna kacmisti, ah bjk yakmisti o gun bizi.

Su maci cevirselerdi simdi muzede hem şl, hem uefa hem de super kupa olacakti.

Tarih:6 Aralik 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanclskn -- 26 Şubat 2018; 13:14:13 >
  • Real'den 6 yemek mi Kiev'den 6 yemek mi ?

• quote:

Real'den 6 yemek mi Kiev'den 6 yemek mi ?

6 maçta 29 gol yiyip 1 gol atmak

• quote:

Orijinalden alıntı: okanclskn

Su mac varya ucu ucuna kacmisti, ah bjk yakmisti o gun bizi.

Su maci cevirselerdi simdi muzede hem şl, hem uefa hem de super kupa olacakti.

Tarih:6 Aralik 2016

Cevap verememiş yazık. Liverpoolda ekleseydin yanına hesabını kapatır giderdi forumdan.

• quote:

quote:

Peki tek maçtan 8'lenip Şampiyonlar Ligi tarihine adını altın harflerle yazdırmaya ne demeli ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki tek maçtan 8'lenip Şampiyonlar Ligi tarihine adını altın harflerle yazdırmaya ne demeli ?

Şaka maka Fetö gitti şampiyonlar ligi oynayamaz oldunuz ne tesadüf

Galatasaray'ın ezici Avrupa başarıları karşısında sığınacan son deliğe sığınmışsın gene Tarihiniz boyunca hiç ŞL'de çeyrek final oynayamayacak, hiç Uefa kupası kazanamayacak hiç süper kupa bilemeyecek olmanın haklı ezikliği karşısında hep aynı bahane.

Galatasaray ülke tarihine çeyrek finallerle kupalarla geçerken Liverpool, Kiev, Münih gibi hep rezalet yaşattınız bize bunlar için bahaneniz ne

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şaka maka Fetö gitti şampiyonlar ligi oynayamaz oldunuz ne tesadüf

Galatasaray'ın ezici Avrupa başarıları karşısında sığınacan son deliğe sığınmışsın gene Tarihiniz boyunca hiç ŞL'de çeyrek final oynayamayacak, hiç Uefa kupası kazanamayacak hiç süper kupa bilemeyecek olmanın haklı ezikliği karşısında hep aynı bahane.

Galatasaray ülke tarihine çeyrek finallerle kupalarla geçerken Liverpool, Kiev, Münih gibi hep rezalet yaşattınız bize bunlar için bahaneniz ne

o başarıları kazandıranlarda şu an kaçak vatan haini statüsünde

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.