Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Galatasaray-Fenerbahçe maçını 16:00 ' a aldılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Galatasaray-Fenerbahçe maçını 16:00 ' a aldılar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1833 Mesaj
    Fanatik bir galatasaray'lı olarak bu olayın açıkçası güvenlik sebebiyle yapıldığına inanmıyorum bazı kişiler maça gelemiyecekler.Seyirci rekoru bir kez daha kıralacak ama sonucta yinede gündüz oynamak tamamen Fenerbahçe'nin işine gelicek.İnşallah büyük güvenlik önlemleri sayesinde sorun çıkmaz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    784 Mesaj
    Bu konu geçen haftadan beridir gündemdeydi. Kesinlikle doğru bir karar
    verildiğini düşünüyorum. Gece çok olaylar çıkabilir.
    Maça gitmek isteyen akşam 7'de de gider 4'de de.
    |
    |
  • Yarbay
    3267 Mesaj
    şu gs ve fb forması giyip araya oturtulacak olan çocuklar büyük risk, yani bişi olmaz dicem ama yani bi olasılık, akıllıca alınmış bi karar değil gibime geliyoo.. hem o çocukların birbirine dalmıcaklarını nerden biliolar :)) neyse işin geyiği bi yana inşala bişi olmaz...
    |
    |
  • Çavuş
    74 Mesaj
    saat 16:00a alınması saçmalık kardeşim vukuat senaryoları yazıp çizildi cıkması olası olaylar olursa gündüzde olur gecede bunu engellemek için isterse sabah maç yapsınlar gene olur önce gidip bu amigoları temizleyin bak bakalım trübün teröründe azalma oluyormu görün olaysız bir maç olmasını dilerim
    |
    |
  • Binbaşı
    1232 Mesaj
    stadın etrafındaki karanlık arazileri ve yolları görseniz böyle konuşmazdınız tahminimce gece o saatte aklı başında olan hiç kimse o karanlık arsalardan ve yollarda geçerek evine gitmek istemeyecektir ne fenerli ne galatasaraylı...
    |
    |
  • Yarbay
    3463 Mesaj
    kunteper ***** seni binbasi yaptim gitti [bandt]
    son mactan gorunen o ki, vakit ne kadar cok gec olursa gs de o kadar cok erken uyutmaya basliyor. [bgdnc2] :-)))
    |
    |
  • Yarbay
    3514 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sahraaa2002</i>
    <br />kunteper ***** seni binbasi yaptim gitti [bandt]
    son mactan gorunen o ki, vakit ne kadar cok gec olursa gs de o kadar cok erken uyutmaya basliyor. [bgdnc2] :-)))
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    :)
    |
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    Stadın jeneratörlerinin problemli olması da bu kararın alınmasında pay sahibi sanırım.
    |
    |
  • Yarbay
    3268 Mesaj
    +1
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,405
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.