Şimdi Ara

GALATASARAY-FENERBAHÇE (F.T.K (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
3.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: missle

GALATASARAY-FENERBAHÇE (F.T.K

Yenilgiyi bile bu kadar coşkulu kutlayan tek taraftar yuh be....

• arkadaşlar ben kadıköy de maçtaydım bu maçta sahaya atılanlar gerçekten çok fazlaydı lütfen biraz tarafsız olalım

taraftar futbolculara top oynatmadı resmen

bence maçın hakkı buydu gs gene baskılı oynadı bir çok kişi anelk ayı beğenmiyor ama bu maçta anelka olsaydı bu skor olmazdı bide önder çok etkiledi gerçekten

bu sene 2 kupa bizim olacak gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

GS bugun cok iyi top oynadı hocam. Erciyes macı ile alakası yoktu. Bak kendın de diyorsun---> ben "gs erciyes macındaki gibi oynarsa" demiştimTebrike den tek gslisin , TEŞEKKÜRLER

Hocam yukarı bir bak istersen tebrik eden tek Gs'li GS_1905 değil..
    kemalhirca var kırmızı renkle tebrikler demiş onun üstünde ben tebrik etmişim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koko_ -- 22 Mart 2006; 23:05:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: be cool

arkadaşlar maçtaydım ve herşeyi bende canlı yaşadım. sorarım size geçen maçta yapılanlara karşı bu maçta yapılanlar fazlamı sizce.sidikli şişede yoktu çakmak yağmuruda.üstelik sakinliği ve ultraslan kuruculuğundan da bilinen kapalı üst bunları atıyorsa vardır bişey.diğer yerler atsa anlarım ama kapalı üst kolay kolay sahaya bişey atmaz.

legent yazılı pankart neydi fener tarafında bilen varmı??

Belli cok zorlandılar atmakta...Ben orta sahaya yetiştirrler die düşndm ama hakikaten zorlandılar,nede olsa kolay kolay atmıyorlar ya ondandır...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: GS_1905

Öncelikle Fbyi tebrik ederim..

@alpyanar

Hocam iyi hoş turu geçene bakın falan diyorsun da, pazar gecesi farklı bir teldeydin ne iş

Hani Gs böyle oynarsa fark atardınız?? Ben sana hemen havaya girmeyin demiştim hatırlarsan

GS bugun cok iyi top oynadı hocam. Erciyes macı ile alakası yoktu. Bak kendın de diyorsun---> ben "gs erciyes macındaki gibi oynarsa" demiştimTebrike den tek gslisin , TEŞEKKÜRLER

Ben o gün derbilerin havası farklı olur Erciyes maçına benzemez demek istemiştim sadece..Neyse artık olan oldu zaten..

Artık darısı ligdeki maça..İki maçta da çok iyi oynadık ama olmadı..Girmeyince, olmayınca olmuyor malesef..Allah inşallah 3. maçta hakkımızı verecek(Tabi böyle oynarsak,ben bunu söyleyip önlemimi alıyım bari)

• quote:

Orjinalden alıntı: SonSaMuRAi

quote:

Orjinalden alıntı: missle

Yenilgiyi bile bu kadar coşkulu kutlayan tek taraftar yuh be....

Espri mi var yoksa ben mi kacırdım

• Fake bir,iki kişi mesela.Uzatmış da uzatmış.

Turu aldık ama maçı kaybettik,önemli olan bu bence.

Bu arada Hasan Şaş en iyi oynayan Gs'li deniyor.Bence Ayhan'dır kesinlikle Hasan her zamanki gibi sag-sol çapraza kıvrak hareketler yaparak,zaman öldürdü.Keza Tuncay süper bir gol atmasına ragmen,yine hiç iyi degildi.Takım olarak iyi degildik.Özellikle Servet.

Fenerbahçe'nin en iyisi yine Appiah'tı.
  • golleri izledim bole dandik goller yenilmez kardesim Önderi mumla aradik
  • hocam kusura bakmayın o zaman. afedersiniz. ikinize de teşekkürler
    quote:

Orjinalden alıntı: koko_

quote:

Hocam yukarı bir bak istersen tebrik eden tek Gs'li GS_1905 değil..
    kemalhirca var kırmızı renkle tebrikler demiş onun üstünde ben tebrik etmişim..

• Edited.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkan. -- 22 Mart 2006; 23:11:09 >
  • Canaydın : Kupa Sahibini Bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |LeGenD| -- 22 Mart 2006; 23:12:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: l LeGenD l

Canaydın : Kupa Sahibini Bilir

tebrikler hocam.

sizin tribünde bi pankart vardı dikkatini çektimi??
  • "galibiyete seviniyorlar yuh" diyen arkadaslara soyluyorum
    siz ne mantik disi adamlarsiniz ya...
    bizim maglubiyete sevindiğimiz yok turu atladiğimiz için seviniyoruz
    ama sizde o beyin nerede...!
    lafim herkeze değil, bizi tebrik eden tum GS li arkadaslara da tesekkurler
    keske her mactan sonra boyle enstantaneler yasasak forumda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emrah_Tr

"galibiyete seviniyorlar yuh" diyen arkadaslara soyluyorum
    siz ne mantik disi adamlarsiniz ya...
    bizim maglubiyete sevindiğimiz yok turu atladiğimiz için seviniyoruz
    ama sizde o beyin nerede...!
    lafim herkeze değil, bizi tebrik eden tum GS li arkadaslara da tesekkurler
    keske her mactan sonra boyle enstantaneler yasasak forumda

emrah_Tr

ben kıbrıstan kalkıp maça geldim kktc ultraslanım.tebrik etmeyide bilmek lazım zaten bu dengeleri kuramazsak topicte kimse kalmıcak.boş boş konuşmakla biyere varılmaz herkes topic açıyo artalık kirlilik oluyo.yendik iyi oynadık biz iyiydik.tur atladınız tebrikler.ha tamam bundan sonrası için yorum yapılır ama bu saatte zırvalamanın alemi yok.

• çok iyi maçtı...iki takımada helal olsun.tribünlere örnek olacak kadar centilmence mücadele ettiler.keşke galip gelseydik ama sonuçta turu geçtik.önemli olanda şuan itibarı ile o dur zaten.

trübün terörüne gelince....şu bir gerçek ki kadıköyde maçta ki olaylar bu kadar değil fakat ne kadar olduğu değil olup olmadığı önemli.

maçtan sonra hasan nın açıklamaları çok sinir bozucu.eğer gs bir ceza alacaksa bunun tek sebebi kadıköyde maçta trübünleri tahrik ederek bir anlamda da kendi taraftarını bu olayalara hazırlamış oldu.maçtan sonra ekran karşısında "taraftara bağırmak tan boğazım yırtıldı" diye serzenişte bulunuyor...

herşeye rağmen güzel maç oldu.galatasarayı da tebrik etmek lazım.iki takımın rekabetine yakışır bir oyun sergilendi...

bu iki takımı "ALLAH LİG'DEN EKSİK ETMESİN"
  • Şu defans bu takımın bütün ekmeğini yiyor ya ona üzülüyorum..Umarım seneye bu adamların topu gider..Ümit KARAN en çekindiğim adamdı..o çıkınca galip gelkeceğimizi düşündüm ama defans kendi kendine bile pozsiyon verir durumda olunca 1 gol daha yedik üstüne..Turu atladık..Ama ben cok sevinemedim açıkçası..Tıpkı GS'lı arkadaşların galibiyete ragen sevinememeleri gibi..

Sami Yen stadında olan olaylara açıklık getiren GS'lı arkadaşlar var..muhtemeln 2 maç saha kapama cezası verilir..Tahkime gider 1 maça indirilir bence
  • Sevinin ama daha yarı final üstüne final yani 3 maç var

Büyük bir ihtimalle BJK çıkacak karşınıza

Yaniiii
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

quote:

Orjinalden alıntı: M@XWeLL

quote:

Orjinalden alıntı: darkingfb

quote:

Orjinalden alıntı: marcopasa

quote:

SUSUN!!!!!!
    TURU GECENE BAKIN

/>

• tebrikler fenerbahçe ben birşey diyecem ya açtan sonra ergun gürsoyun açıklamasını dinledim adamın bir lafı komiğime gitti laf şu( BİZDE BU KUPADAN ÇOK VAR BAŞKASI ALSIN)Bu laf söylenecek lafmı ya madem sizde çok var şampiyornluğuda bırakın böyle saçma laf olurmu ya ne biçim zihniyet bu
  • G.S bildiğim en garip takım. Bir avrupa kupası kazanmak bir takımı böylesine mi bitirir. Adamlar avrupada başarı gösterdiler o rehavetle öyle yatıp kaldılarki son yıllar GS den tık yok her gün daha kötüye gidiş daha kötüye gidiş sonunda bugünlere gelindi. "Bir tarih yazdım" diye artık futbolda fazla kendine güvendinmi olacağı sonunda bu. Geçmiş hep geçmişte kalmış biz dünyanın hafızalarında silinmeyecek bir kurtuluş savaşı kazandık ama bugün bir ingiliz e gitsen sen kimsin kardeşim diyor? Ne ekomimiz yarışır adamlarla ne teknolojimiz vs. Ama geçmişimiz saolsun dedelerimizin yüce ellerinde yükselmiş başarılarla dolu ama bugün o tarihi bizden başka ciddiye alan yok. Biz hala kurtuluş savaşımızla övünsekte bizden başka bizi ciddiye alan gelişmiş ülke yok gibi kalmadı. Ancak biz büyük bir millet oldumuğuzu tarihte onlarca kez ispatlamış bir milletiz bu yüzden zaten büyük bir milletiz hep büyük başarılara imza attığımız bir millet olduğumuz için yani yeniden büyük başarılara imza atabilecek kapasitemiz var.

GS nin işi buna hiç benzemiyor sadece belirli bir başarı var ve artık o başarıyı kimse ciddiye almıyor. Aradan yıllaaaaaaarr geçmiş hala biz kazandık biz yaptık diyorlar ama çoğumuz geçmişi bile net hatırlamıyor heleki yeni doğmuş kuşaklar bu başarılarla tanışmadı bile onlar için geçmişte bir olay sadece pek anlamı yok. Yani sonuç ne? Bir takımı real madrid, Barcelona vs gibi bir takım yapan istikrar ve büyük kulup olmasıdır. Belirli bir zaman kupa kazanıp bir daha tarihten kendini silen takım büyük değildir. Bu manada ne GS ne de Fener bir real madrid, barcelona gibi büyük bir takım değildir. Ama en azından fener büyük takım olmanın vizyonunu keşfetti ve doğru yolda ilerliyor. Gittikçe büyüyor gelişiyor medyatikleşiyor başarısı az bile olsa avrupa da adı tanınmaya başladı. Bir kez eurovision yarşıması kazansakta kimse bize müzikte büyük ülke diye bakmıyor. Hala ingilizler, irlandalılar iddialı bu müzik konusunda. Neden? Çünkü büyüksen hep aynı başarıyı tekrarlarsın aksi takdirde şansına iyi bir şeyler yaptığın düşünülür bikereleiğine mahsus. Ve seni kimse ciddiye almaz.

Yani büyük takım olmak için kupa kazanmak rehavetle eğer bir takımı GS gibi hallere düşürecekse böyle bir büyük bir takım olmayı acaba herhangi bir kulup istermi bilemem. GS artık geçmişindeki büyük başarılarının gururunu omuzlarında taşımalı ama artık başını kaldırıp roma nın yandığını da görmeli. Roma yanarken hala roma ırmakları akar yeşilll yeşilll şarkısı söylememeli veya FB yi nasıl yendik olsun kupa önemli değilki bizde çok var söylemlerinden vazgeçmeli. Bu şeklide devam ederse çok değil 3-4 sene sonra GS ile FB arasında öyle bir uçurum olacakki geçmişteki başarılar GS lıları bile tatmin etmez olacak.

GS yi yendiği için FB yide tur atladığı için kutluyorum.

Barış içinde kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fıratkale -- 23 Mart 2006; 0:11:50 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.