Şimdi Ara

GALATASARAY-FENERBAHÇE (F.T.K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
3.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar büyük maça günler kaldı fortis türkiye kupasında fenerbahçe ile galatasaray eşleşmesi olmuştu ve bu eşleşmenin ilk maçı oynamıştı kadıköyde sonuç:fb-2 gs-1 fb ilk maçta rövanş için avantajlı skor elde etti alisamiyende oynanancak ikinci maç için yorumlarınız ve skor tahminleriniz nelerdir...

benim tahminim gs-3 fb-1 tur gs nin

• Bence 2-1 Fenerbahçemiz kazanır :)
  • gs alır merak etmeyin...
  • tur gs in
  • quote:

Orjinalden alıntı: l LeGenD l

http://forum.donanimhaber.com/m_6343192/tm.htm
    ARKADAŞIM DİKKATİNİ ÇEKİYORSA OKUMAN YAZMAN VARSA BU TOPİC 21 MARTTA AÇILMIŞ DİĞERİ 19 MARTTA NE DİYECEKSİN YANİ BU TOPİC ÖNCE AÇILMIŞ ANLATABİLDİMMİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKH@N_KOC@ELİ -- 21 Mart 2006; 13:02:26 >
  • quote:

napalım yani oraya yazsan ölürmüsün orası daha popüler olmuş fazla kişi yazmış sende yazma buraya o tarafa yaz düşsün bu topic

ARKADAŞIM ANLATAMADIM GALİBA BURDA ADAM TUTMUŞ TOPİC AÇMIŞ 19 MARTTA NE DEMEK MSJ ATMADA TOPİC DÜŞSÜN NİYE ÖYLE BİRŞEY OLUYOR BURDAKİ ADAM DEĞİLMİ ORASI POPULERMİŞ YANLI DÜŞÜNÜYORSUN BUNUNDA HAKKI AR TOPİC AÇMAYA KAPANMASI GEREKEN HER NEKADAR MSJ VARSADA TARİHE GÖRE ÖBÜR TOPİC EĞİLMİ DOĞRUSU BU DEĞİLMİ HADİ KAPANMASIN LAFIM YOKTA NEDEN AYNI TOPİCTEN BİR DAHA AÇIYOR LAFIM ONUN İÇİN
  • quote:

iyi kapansın o zaman git moda şikayet et

ben öyle benimki populer onunki populer yarılşı yapmıyorum
  • Bence gs 3-2 kazanacak ama yine biz çıkacağız
  • bence bu kupanın bi önemi yok bizde zaten yeterince var..biz ligi alalım yeter..bence türkiye kupasını bjk alır..
  • Arkadaşlar kusura bakmayın. Var olan bi topiği açmışım. Ama bu topiği görmedim bile. Kimse de uyarmadı zaten. Herkes de yazmıştı. Özür dilerim
  • Diğer topiğede yazmıştım.
    Bu topiği açan arkadaşın gönlü kalmasın

1-0 olsun bizim olsun.

Sanırım öyle olacak..
  • kıbrıstan kalkıp maça geldim erciyes maçını seyrettim.galatasarayımızın tur atlamasını görmeden gitmem.
    3-1 maç bizim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: be cool

kıbrıstan kalkıp maça geldim erciyes maçını seyrettim.galatasarayımızın tur atlamasını görmeden gitmem.
    3-1 maç bizim.

2/0gs alır
    fb de hava alır
  • 1-1
  • GÖNLÜM GS DEN YANA UMARIM GS TUR ATLAR
  • DostLar Ben bi BJK Li olrak Tahminim FB yana Çünkü Son Günlerdeki GS Sıkıntılari Hiç Bitmior..

Zaten Kuponum için FB verdim :)))
  • yine nobre, marcio nobre, yine 1-0
  • hakem adil bir maç yönetsin başka birşey istemiyorum
  • sizinle oyandıgımız ve yendıgımız her iki maçta da hakem adil bir yönetim sergilemişti
    quote:

Orjinalden alıntı: kemalhirca

hakem adil bir maç yönetsin başka birşey istemiyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.