Şimdi Ara

GALATASARAY FENERBAHÇE ELBETTE SAHAYA ÇIKMAZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçe ve Galatasaray yunanistanda avrupa kupası maçına çıkarken Atatürk pankartıyla tişortüyle sahaya çıkmaz. tüm Türkiye bilir ki yunanlılar dostumuz değildir. Çıkarsak gerginlik olur olay çıkar maç bitmez.

O yüzden kimse 100. yılımızda böyle bir organizasyonu yunanistanda oynamaz kimse de teklif etmez zaten.

Eğer TR yerine başka bir ülkede oynuyorsak o ülkeyi dost bildiğimizdendir. hadi yunanlıların bir sebebi var da ben anlamadım bu Arabistanın Türke Atatürke alerjisi nerden geliyo?

Fenerbahçe Galatasaray bu şartlarda elbette orda sahaya çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 30 Aralık 2023; 18:7:14 >

• Biz Yunanla savaştık peki Araplar ile neler yaşadık? Yahu biraz tarihe baktığımızda geçmişte Araplar ile neler yaşadığımızı görüyoruz zaten. Hele ki Suudiler ile.

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

Fahrettin Paşa ingilizin eline geçmesin diye 3 yıl Hz. Muhammed in mezarını savunmadı mı ben anlamıyorum bizi niye sevmiyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 30 Aralık 2023; 18:2:37 >
  • Bu olayda herkesin suçu var bence.

TFF'de suçlu takımlarda suçlu Suudi yetkililerde suçlu.

TFF şurdan suçlu bir maçı ülke dışında oynatıyorsan protokolünü sağlam yapacan. Hakkını düzgün arıyacan. Her şeyi ayrıntısına kadar yazacan belirleyecen protokollerde.

Takımlar şurdan suçlu 15 gün önceden sahaya nasıl çıkacan ne giyecen nasıl iş tutacan her şey belirtilmiş. Oraya neden biz Atatürk formaları ile çıkacaz diye yazdırmazsınız. Son gün akıllarına Atatürk gelip birden biz Atatürk formasıyla çıkacaz dedimi adamlarda haklı olarak kural var siz öyle yazdırmamışınız diyor. Birde bu yurtdışında oynanma işi takımlarda çıktı deniyor.

Son olarak Suudi Yetkililerde suçlu. Böyle bir istek oldu diyelim. Son gün protokolde bir değişiklik yapıver işte neyin inadı bu. ( Tabii onlarda UEFA nın arkasına sığınıp yasalar var prosedür var diye bir sürü palavra sıkıyorlardır. )

Ama herkese ders olmalı bir uluslar arası maç planlıyorsan her şeyi düşünmen planlaman gerekir. Hem kendilerini hem ülkeyi rezil ettiler. Şimdi birde tazminat belası çıkar başımıza. Oradan gelecek 3-5 milyon $ için FB-GB 15-20 milyon $ tazminat öder şimdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zkanK. -- 30 Aralık 2023; 18:5:19 >

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt

Ne yazıldığına dair bir belge var mı?

Varsa koy buraya, yoksa sus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimsenin M. K. Atatürkü sevme zorunluluğu olmadığı gibi, bizim de sevdirmek gibi bir hakkımız yok.

• Colda C kullanıcısına yanıt

Adam sana hangi belgeyi belgeyi nasıl sunsun hocam. Uluslararası maçlarda böyle bir kuralın olduğu söyleniyor ve kimse de itiraz etmiyor. Yani gerçekten öyle bir kural vardır. Suudi ler uydurmuyorlardır

• Araplar bizim doğal düşmanımızdır.

Hülagü Han’ı saygı ve özlemle anıyorum.

• Diyolar ya sahaya şöyle böyle çıkılacak diye anlaşılıyor diye..

Whatsapp tan yazmiyorlardır heralde bunları, halı saha maçı değil sonuçta

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.