Şimdi Ara

Galatasaray-Elazığspor Maçı Biletleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar doğu veya batı tribününün ortalarından yanyana 3 adet bilete ihtiyacım var ama biletler satışa çıkmayacakmış, sanırım topluca satılmışlar.

Bu doğru mu?

Ve eğer doğruysa nereden bilet bulabilirim. Sanırım kombine kiralama vs gibi yasal bir yolu varmış bu işin. Nasıl oluyor bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Arkadaşlar doğu veya batı tribününün ortalarından yanyana 3 adet bilete ihtiyacım var ama biletler satışa çıkmayacakmış, sanırım topluca satılmışlar.

Bu doğru mu?

Ve eğer doğruysa nereden bilet bulabilirim. Sanırım kombine kiralama vs gibi yasal bir yolu varmış bu işin. Nasıl oluyor bu?

kulüpte 5li kombineler satıldı en son yani o geçti.Sanırım yine de satışlar için 3k kadar bilet var gs nin bilet sitesinden kontrol edebilirsin.Olmazsa facebook'ta kiralık kombine gruplarından alabilirsin ama dikkat et dolandırılma;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkef231

quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Arkadaşlar doğu veya batı tribününün ortalarından yanyana 3 adet bilete ihtiyacım var ama biletler satışa çıkmayacakmış, sanırım topluca satılmışlar.

Bu doğru mu?

kulüpte 5li kombineler satıldı en son yani o geçti.Sanırım yine de satışlar için 3k kadar bilet var gs nin bilet sitesinden kontrol edebilirsin.Olmazsa facebook'ta kiralık kombine gruplarından alabilirsin ama dikkat et dolandırılma;)

Hangi gruplar bunlar acaba? Cidden çok arıyorum bu biletleri. Gitmek istiyorum maça.

• Yeri değil ama galatasary'ın trabzon oynacagı son maçın biletleri satışa çıkacak dimi?arkadaşlarla gitmeyi planlıyoruzda
  • Ya arkadaş fanatik gs'lıyım hayatımda türk telekom arenaya hiç gitmedim en sinir olduğum şey biletleri maç günü satın anasını satayım ne olucak niye milleti uğraştırıyorsunuz anlamadımki fenerin beşiktaşın maçlarını maç günü satıyor ne güzel agam yokmu bileti yada kombine kiralaycak adam 2kişilik bu arada kocaelinde oturuyorum yokmu kocaelinde oturan maçlara giden ?
  • aynı maç için 3 kişilik bilete ihtiyacım var benim de. nasıl temin edebileceğim hakkında fikri olan arkadaş var mıdır acaba?
  • arkadaşlar benimle irtibata geçin ben hepinize yardımcı olucam bu konuda hepinize bilet bulucaz.
  • En ucuzundan bilet bulmam lazım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BATI ALT 100 TL isteyen acil ulaşsın...
  • batı alt bilet 100 tl 0535 929 27 47 ...
  • Arkadas kategori 4'ten satis yapan yok mu hic?

• d110 dan bir tane bilet var isteyen varsa pm atsin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: juanito1987

arkadaşlar benimle irtibata geçin ben hepinize yardımcı olucam bu konuda hepinize bilet bulucaz.

kardeşim telefonuna verde senden bilet alaım yada kombine kirala biz izmitten gelicez 1 arkadaşım daha gelicek nasıl ualaşıcaz sana mesaj at bana

• pegasus ust kombinesi olup da kiralamak isteyen vr mi ?

• maç biletleri ne zaman satışa çıkıcak bilgisi olan? cagrı merkezini aradım klub federasyona maç saatiyle ilgili itirazda bulunmuş maç biletleri ondan sonra satışa sunulucakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

maç biletleri ne zaman satışa çıkıcak bilgisi olan? cagrı merkezini aradım klub federasyona maç saatiyle ilgili itirazda bulunmuş maç biletleri ondan sonra satışa sunulucakmış

Neden hic haberini duymadik ?? Saat 8in nesi varmis hafta ici diye boyle yapiyor lig tv nin işi. Bende aradim geveledi iste haber bekliyoruz , resmi sitese yayinlanir falan filan dedi . Bakalim ne olacak .

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

maç biletleri ne zaman satışa çıkıcak bilgisi olan? cagrı merkezini aradım klub federasyona maç saatiyle ilgili itirazda bulunmuş maç biletleri ondan sonra satışa sunulucakmış

Neden hic haberini duymadik ?? Saat 8in nesi varmis hafta ici diye boyle yapiyor lig tv nin işi. Bende aradim geveledi iste haber bekliyoruz , resmi sitese yayinlanir falan filan dedi . Bakalim ne olacak .

bana da aynı şekilde dediler fedarasyona resmi olarak itiraz da bulunmuşlar ondan sonra satışa sunulucakmış...

• kategori 6'dan bilet var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

bana da aynı şekilde dediler fedarasyona resmi olarak itiraz da bulunmuşlar ondan sonra satışa sunulucakmış...

Cuma günü maç zaten nezaman satacaklar pusuda bekliyorum...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.