Şimdi Ara

Galatasaray'dan yeni bir Grosskreutz açıklaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • her gün bir yeni Grosskreutz oldu bu iş iyice

http://www.ligtv.com.tr/haber/galatasaraydan-bir-grosskreutz-aciklamasi-daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence girişimler sonuç verecek ve izin alınacak.
  • Bazı andavallar ortaya bi şeyler atıyor, kulüpte bilgilendirme mesajı vermiş. Bunda gülünecek ne var?
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Nasıl aldık 16 M Euro'yu
  • "Galatasaraylı yetkililerin ihmali yüzünden FIFA'dan lisans alamayan Grosskreutz'un oynamayacağı süre boyunca kulüpten 20 bin Euro olan maç başı parasını talep etme hakkı var. Ancak Alman oyuncu böyle bir yola başvurmayacağını sarı-kırmızılı yönetime bildirdi ve haftaya takımla idmanlara çıkacağını söyledi. "

Alman futbolcu, kişisel instagram hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

"Maalesef ocak ayına kadar oynayamıyorum ama şimdiden bu büyük takımın antrenmanlarına katılıyorum. Ben, Galatasaray'ı seçtim, çünkü sizleri daha yakından tanımak ve şimdiden takımıma antrenmanlarda yardım edip, daha da başarılı olmamız için bütün gücümle yardım etmeye hazırım. Bu takım için yaşamayı, savaşmayı ve mücadele etmeyi istiyorum. Sizinle beraberliğimize ve ilk maçımıza şimdiden çok seviniyorum."

Bu adamı sanki çok seveceğiz. Geç olsun güç olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

"Galatasaraylı yetkililerin ihmali yüzünden FIFA'dan lisans alamayan Grosskreutz'un oynamayacağı süre boyunca kulüpten 20 bin Euro olan maç başı parasını talep etme hakkı var. Ancak Alman oyuncu böyle bir yola başvurmayacağını sarı-kırmızılı yönetime bildirdi ve haftaya takımla idmanlara çıkacağını söyledi. "

Alman futbolcu, kişisel instagram hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

"Maalesef ocak ayına kadar oynayamıyorum ama şimdiden bu büyük takımın antrenmanlarına katılıyorum. Ben, Galatasaray'ı seçtim, çünkü sizleri daha yakından tanımak ve şimdiden takımıma antrenmanlarda yardım edip, daha da başarılı olmamız için bütün gücümle yardım etmeye hazırım. Bu takım için yaşamayı, savaşmayı ve mücadele etmeyi istiyorum. Sizinle beraberliğimize ve ilk maçımıza şimdiden çok seviniyorum."

Bu adamı sanki çok seveceğiz. Geç olsun güç olmasın

Umarım saha içinde Melo gittikten sonra eksik kalan savaşçı,takımı ateşliyen,herşeyini koyan kişilik olur.(Melo'nun yaptığı olumsuz davranışlar hariç.)
    Taraftar ile arasını iyi olursa Melo'nun boşluğunu (pozisyon olarak değil.) doldurur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.