Şimdi Ara

Galatasaray'dan yeni bir Grosskreutz açıklaması

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Galatasaray'dan yeni bir Grosskreutz açıklaması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    262 Mesaj
    her gün bir yeni Grosskreutz oldu bu iş iyice

http://www.ligtv.com.tr/haber/galatasaraydan-bir-grosskreutz-aciklamasi-daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Bazı andavallar ortaya bi şeyler atıyor, kulüpte bilgilendirme mesajı vermiş. Bunda gülünecek ne var?
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj

Nasıl aldık 16 M Euro'yu
    zotacing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- Müebbet Başbuğ Gâzi Mustafa Kemâl Atatürk

Nabızlarımızda vuran duygular ki tarihimizin birer derin sesidir.
  • Yarbay
    4960 Mesaj
    "Galatasaraylı yetkililerin ihmali yüzünden FIFA'dan lisans alamayan Grosskreutz'un oynamayacağı süre boyunca kulüpten 20 bin Euro olan maç başı parasını talep etme hakkı var. Ancak Alman oyuncu böyle bir yola başvurmayacağını sarı-kırmızılı yönetime bildirdi ve haftaya takımla idmanlara çıkacağını söyledi. "

Alman futbolcu, kişisel instagram hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

"Maalesef ocak ayına kadar oynayamıyorum ama şimdiden bu büyük takımın antrenmanlarına katılıyorum. Ben, Galatasaray'ı seçtim, çünkü sizleri daha yakından tanımak ve şimdiden takımıma antrenmanlarda yardım edip, daha da başarılı olmamız için bütün gücümle yardım etmeye hazırım. Bu takım için yaşamayı, savaşmayı ve mücadele etmeyi istiyorum. Sizinle beraberliğimize ve ilk maçımıza şimdiden çok seviniyorum."

Bu adamı sanki çok seveceğiz. Geç olsun güç olmasın

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

"Galatasaraylı yetkililerin ihmali yüzünden FIFA'dan lisans alamayan Grosskreutz'un oynamayacağı süre boyunca kulüpten 20 bin Euro olan maç başı parasını talep etme hakkı var. Ancak Alman oyuncu böyle bir yola başvurmayacağını sarı-kırmızılı yönetime bildirdi ve haftaya takımla idmanlara çıkacağını söyledi. "

Alman futbolcu, kişisel instagram hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

"Maalesef ocak ayına kadar oynayamıyorum ama şimdiden bu büyük takımın antrenmanlarına katılıyorum. Ben, Galatasaray'ı seçtim, çünkü sizleri daha yakından tanımak ve şimdiden takımıma antrenmanlarda yardım edip, daha da başarılı olmamız için bütün gücümle yardım etmeye hazırım. Bu takım için yaşamayı, savaşmayı ve mücadele etmeyi istiyorum. Sizinle beraberliğimize ve ilk maçımıza şimdiden çok seviniyorum."

Bu adamı sanki çok seveceğiz. Geç olsun güç olmasın

Umarım saha içinde Melo gittikten sonra eksik kalan savaşçı,takımı ateşliyen,herşeyini koyan kişilik olur.(Melo'nun yaptığı olumsuz davranışlar hariç.)
    Taraftar ile arasını iyi olursa Melo'nun boşluğunu (pozisyon olarak değil.) doldurur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.