Şimdi Ara

Galatasaray'dan erteleme talebi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alatasaray, Real Madrid rövanş maçından önce ligin 28. haftasında oynananacak Mersin İdman Yurdu karşılaşmasının ileri bir tarihe alınması için Futbol Federasyonu'na başvuracak. Gerekçe ise Türk Telekom Arena'nın zemini...

Şampiyonlar Ligi’ndeki kritik Real Madrid maçları öncesinde Galatasaray'ın en büyük sıkıntısı Türk Telekom Arena'nın zemini...
    Schalke ile oynanan çeyrek final ilk maçında zemin nedeniyle her iki takım da büyük problemler yaşamış, konu UEFA'nın gündemine de gelmişti. Zeminle ilgili rahatsızlığı uyarı yazısıyla Galatasaray Kulübü’ne ileten UEFA, Real Madrid ile oynanacak rövanş maçı öncesindeki Mersin İdman Yurdu karşılaşmasının başka bir statta yapılmasını talep etti.
    Şampiyonlar Ligi’nin marka değerine ve futbol kalitesine önem veren UEFA, Galatasaray-Real Madrid gibi tüm dünyanın yakından takip edeceği bir karşılaşmanın bozuk zeminde oynanamasını istemiyor. Ancak Sarı-kırmızılı kulüp, ligde şampiyonluk yolunda kritik haftalara girilirken Mersin İdman Yurdu maçının başka bir stada alınmasına sıcak bakmıyor. Mersin İdman Yurdu karşılaşmasını ileri bir tarihde yine Türk Telekom Arena'da oynamak isteyen Galatasaray yönetimi federasyondan gelecek yanıta göre UEFA'yı bilgilendirecek.
    Türk Telekom Arena'da zemin çalışmaları ise aralıksız devam ediyor. Çimlere düzneli olarak suni güneş ışığı veriliyor.

kaynak ntvspor

• erteleme olursa olay çıkar
  • Ertelense fena olmaz
  • Baslik: Mersin İdman Yurdu karşılaşmasının ileri bir tarihe alınması için

Icerik: Mersin İdman Yurdu karşılaşmasının başka bir statta yapılmasını talep etti

Yanlis anlasilmasin sozum ntvspor'a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun zeminse tarafsiz sahayi kabul eder herhalde gs, olimpiyat bos durmamis olur hem

• Ertleme ne ya? Sen milyon dolar harca stad yap, sonra cimler kalip kalip sokulsun bunun arkasina siginip erteleme iste. Yok ya! Gidersiniz olimpiyatta oynarsiniz pasa pasa eger zemin bu kadar buyuk sikintiysa .

• erteletmeye ne luzum var gidin izmirde falan oyyaın mersin maçını işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeanne dArc

Ertleme ne ya? Sen milyon dolar harca stad yap, sonra cimler kalip kalip sokulsun bunun arkasina siginip erteleme iste. Yok ya! Gidersiniz olimpiyatta oynarsiniz pasa pasa eger zemin bu kadar buyuk sikintiysa .

İnönü de oynayacağız, orayı işaret etmişler.
  • quote:

Ertleme ne ya? Sen milyon dolar harca stad yap, sonra cimler kalip kalip sokulsun bunun arkasina siginip erteleme iste. Yok ya! Gidersiniz olimpiyatta oynarsiniz pasa pasa eger zemin bu kadar buyuk sikintiysa .

sen niye atarlandın bu kadar genç olmadı inönüde oynarız sonuçta devletin stadı
  • quote:

korkmayın bu kadar, ne siz ne fb şampiyon olamıcak. ertelense de bir şey değişmeyecek yani, sakin ol genç.
  • Mersin maçını olimpiyat stadında oynasınlar ya nolacak sanki. Mersin zaten bıraktı ligi 8 adamı kadrodışı bıraktı. Ertelerlerse maçı fener çok olay çıkarır haklı olarak. Sonra gsyi doğrarlar sezon sonuna kadar eşitlik sağlayacaz diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

quote:

korkmayın bu kadar, ne siz ne fb şampiyon olamıcak. ertelense de bir şey değişmeyecek yani, sakin ol genç.

Arada seni unutmusum kusura bakma. Ben, sampiyon olacagiz iddiasinda da bulunmadim, bununla ilgili yorumda yapmadim.

• İnadına İnönüde oynayalım !
  • quote:

Bak iste. Iki tane bos beles herif gelmis hemen stad zirvalarina baslamis. Su arena mevzuu ciktigindan beri ben bir kere bile arenafa oynayalim, orasi devletin stadi diye yorum yapmadim, bu konuyla ilgilide gorus belirtmedim. Eski mesajlarima bakabilirsiniz. Hadi simdi gidin olimpiyatta oynayin. Ha bir de yonetiminiz delikanli olsun da, zemin bozuk ayagina mac erteletme girisimlerinde bulunmasinlar. Erkek gibi cikip mac ertelesin desinler. Hadi hayirli isler.

İstediğimiz yerde oynariz, seni neden bu kadar ilgilendirdi cözemedim.

Bu arada mesajlari hakaretleri de sikayet ediyorum.
  • Bir sürü stat var Türkiye'de. Hepsi mi kötü. İzmir'e falan verin işte, orada ki taraftarlara da iyi olur hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Bir sürü stat var Türkiye'de. Hepsi mi kötü. İzmir'e falan verin işte, orada ki taraftarlara da iyi olur hem.

Oldu izmir takımları stad bulamazken gs gelip izmirde oynasın zaten bu hafta maçımız var Atatürk stadının zemini çok iyi değil olimpiyat stadı en iyi seçim olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iloveTheaqueen

quote:

Bak iste. Iki tane bos beles herif gelmis hemen stad zirvalarina baslamis. Su arena mevzuu ciktigindan beri ben bir kere bile arenafa oynayalim, orasi devletin stadi diye yorum yapmadim, bu konuyla ilgilide gorus belirtmedim. Eski mesajlarima bakabilirsiniz. Hadi simdi gidin olimpiyatta oynayin. Ha bir de yonetiminiz delikanli olsun da, zemin bozuk ayagina mac erteletme girisimlerinde bulunmasinlar. Erkek gibi cikip mac ertelesin desinler. Hadi hayirli isler.

İstediğimiz yerde oynariz, seni neden bu kadar ilgilendirdi cözemedim.

Bu arada mesajlari hakaretleri de sikayet ediyorum.

Her yerde ziril ziril aglayip ondan sonra delikanli ayaklarina yatmaniz beni irrite ediyoda ondan.

Poyraz sen misin?

• real madrid taraftarları gene ağlamaya başlamış
  • Kabul edilmesi saçma olur.Neticede zemini TFF gelip bozmadı,bizim suçumuz zeminin o halde olması.

Kendimizi de rakiplerimizin yerine koyalım ayrıca.Fenerbahçe istese bunu,hepiniz tam tersi tepki vercektiniz.

Loca sahiplerinin mağduriyeti derseniz,bana ne arkadaşım satmasaydınız,çimlerinize,zemininize adam gibi baksaydınız demezler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torres_35

quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Bir sürü stat var Türkiye'de. Hepsi mi kötü. İzmir'e falan verin işte, orada ki taraftarlara da iyi olur hem.

Oldu izmir takımları stad bulamazken gs gelip izmirde oynasın zaten bu hafta maçımız var Atatürk stadının zemini çok iyi değil olimpiyat stadı en iyi seçim olur.

doğru göztepe kümeye doğru iniyor yenmesi lazım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.